Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 179
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'NISAM DIKTATOR'
Povratak na članak

Beljak: Privremeno udaljujem iz stranke oko 100 članova, uključujući Petir i Korena

"Ako članstvo misli da ovo nije dobra odluka, ja više neću biti predsjednik stranke"

Komentari 190

R1
R1971D
14:23 14.09.2016.

Ovaj mr. Pajser je sljedeći predsjednik stranke koji će uskoro biti bivši...zabrljao je sve što je mogao, odveo HSS Milanoviću i već se vidio u mjestu zamjenika premijera...Sad kad više nema ni Zokija ni niš od zamjenika i kada su njegovi vidjeli što je napravio, sada izbacuje 100 članova...hoće da od HSS napravi ono što je Kosor od HSLS-a, privatnu prćiju...to ti je kada bivšem robijašu daš moć u ruke...nadam se da će Petir njega poslati u političku mirovinu te da će sa Zokijem i dalje surađivati ali van politike...

VL
KO
kompakt
14:33 14.09.2016.

Iposlije bravara autobravar,

VL
WC
wolf_cro
12:02 14.09.2016.

Nisi ti prikazan u kampanji kao lopov, pravomoćna presuda to potvrđuje, je li, za krađe autokazetofona.

VL
RP
rpzagreb
11:28 14.09.2016.

Totalno irelevantan lik u društvenom i političkom životu. Loša i bezlična kopija milanovića kojeg više nema da mu svesrdno pomaže. Šteta da u HSS-u biraju takve karijeriste i besmislene demagoge.

VL
LD
lemic.drago10
11:36 14.09.2016.

Kojih li apsurda, Kresica kriminalac ali ;sitni;onaj mali kokosar izbaciva cestite ljude iz stranke. Pa Boze moj covik se upita :gdje to mi zivimo;???

VL
SU
sudac22
11:16 14.09.2016.

Svi koji nemaju kruminalni dosje moraju van iz stranke? Da je Stjepan Radić živ sada bi ti glavu odsjekao na panju.

VL
HA
hajduk1966
16:30 14.09.2016.

Ne mogu kuziti kako je uopce netko dosao na ideju da ovog tipa ubaci u politiku,Japanci bi rekli harakiri

VL
JB
josip.bognar.39
11:10 14.09.2016.

Pljuc, Bljak, pljuc, Bljak, pljuc, Bljak.......

VL
AM
Ante Martinovic
15:06 14.09.2016.

Beljak daj ostavku i spasi sebe i hss.

VL
Avatar kravata
kravata
14:27 14.09.2016.

Ajme bit ce novih seljackih stranaka.

VL
SE
sestrićna
10:57 14.09.2016.

po logici stvari na čelu seljačke stranke bi trebao biti najveći seljak..očito da je hss pogodio ...

VL
SC
Schluppy
11:00 14.09.2016.

Ova mi je vrh: "Ja nisam nikakav diktator. Predložio sam odluku koju je podržalo 84 posto članova Glavnog odbora. Onima koji se s time ne slažu nije mjesto u HSS-u, to je vrlo jednostavno - rekao je Beljak."

VL
DU
Deleted user
15:27 14.09.2016.

Ajde Beljo dok ima auta bice posla i za tebe

VL
DU
Deleted user
11:36 14.09.2016.

Sklonio ludachu...hvala bogu!

VL
DU
Deleted user
11:47 14.09.2016.

Dobro je da nije 45-ta ili 48-ma, bilo bi strijeljanja. Da nije na zadnjem sjedištu auta uz trenirku Fila bila i kakva knjiga od Adolfa, Staljina, Broza ili Maoa pa se Krešo obrazovao dok je služioo 8 mjeseci kazne'

VL
KO
Korisniche
13:01 14.09.2016.

Sramota koji lik... Treba ga Pnuskok preuzeti kao i ostale iz Narodne Koalicije da vidimo koliko je državnog novca oprano

VL
KO
kompakt
14:36 14.09.2016.

I poslije bravara autobravar.Imamo ponovo velikog vođu b.ljak-a.

VL
KO
kompakt
16:07 14.09.2016.

Poštovani VL.dali je uvreda lopovu reći da je lopov.

VL
JO
josip2505
13:44 14.09.2016.

Beljak,dao bise okladiti daces Završti u Remetincu.

VL
ST
Stjepan2103
14:59 14.09.2016.

Reče veliki vožd i ostade živ!

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.