Beljak: Privremeno udaljujem iz stranke oko 100 članova, uključujući Petir i Korena
"Ako članstvo misli da ovo nije dobra odluka, ja više neću biti predsjednik stranke"
Komentari 190
Iposlije bravara autobravar,
Nisi ti prikazan u kampanji kao lopov, pravomoćna presuda to potvrđuje, je li, za krađe autokazetofona.
Totalno irelevantan lik u društvenom i političkom životu. Loša i bezlična kopija milanovića kojeg više nema da mu svesrdno pomaže. Šteta da u HSS-u biraju takve karijeriste i besmislene demagoge.
Kojih li apsurda, Kresica kriminalac ali ;sitni;onaj mali kokosar izbaciva cestite ljude iz stranke. Pa Boze moj covik se upita :gdje to mi zivimo;???
Svi koji nemaju kruminalni dosje moraju van iz stranke? Da je Stjepan Radić živ sada bi ti glavu odsjekao na panju.
Ne mogu kuziti kako je uopce netko dosao na ideju da ovog tipa ubaci u politiku,Japanci bi rekli harakiri
Pljuc, Bljak, pljuc, Bljak, pljuc, Bljak.......
Beljak daj ostavku i spasi sebe i hss.
Ajme bit ce novih seljackih stranaka.
po logici stvari na čelu seljačke stranke bi trebao biti najveći seljak..očito da je hss pogodio ...
Ova mi je vrh: "Ja nisam nikakav diktator. Predložio sam odluku koju je podržalo 84 posto članova Glavnog odbora. Onima koji se s time ne slažu nije mjesto u HSS-u, to je vrlo jednostavno - rekao je Beljak."
Ajde Beljo dok ima auta bice posla i za tebe
Sklonio ludachu...hvala bogu!
Dobro je da nije 45-ta ili 48-ma, bilo bi strijeljanja. Da nije na zadnjem sjedištu auta uz trenirku Fila bila i kakva knjiga od Adolfa, Staljina, Broza ili Maoa pa se Krešo obrazovao dok je služioo 8 mjeseci kazne'
Sramota koji lik... Treba ga Pnuskok preuzeti kao i ostale iz Narodne Koalicije da vidimo koliko je državnog novca oprano
I poslije bravara autobravar.Imamo ponovo velikog vođu b.ljak-a.
Poštovani VL.dali je uvreda lopovu reći da je lopov.
Beljak,dao bise okladiti daces Završti u Remetincu.
Reče veliki vožd i ostade živ!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovaj mr. Pajser je sljedeći predsjednik stranke koji će uskoro biti bivši...zabrljao je sve što je mogao, odveo HSS Milanoviću i već se vidio u mjestu zamjenika premijera...Sad kad više nema ni Zokija ni niš od zamjenika i kada su njegovi vidjeli što je napravio, sada izbacuje 100 članova...hoće da od HSS napravi ono što je Kosor od HSLS-a, privatnu prćiju...to ti je kada bivšem robijašu daš moć u ruke...nadam se da će Petir njega poslati u političku mirovinu te da će sa Zokijem i dalje surađivati ali van politike...