Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 179
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'NISAM DIKTATOR'
Povratak na članak

Beljak: Privremeno udaljujem iz stranke oko 100 članova, uključujući Petir i Korena

"Ako članstvo misli da ovo nije dobra odluka, ja više neću biti predsjednik stranke"

Komentari 190

DU
Deleted user
11:20 14.09.2016.

Blajpunkt krši ustav i ustavno pravo svakog građanina na slobodni izbor. Ka otakav ne može ući u Sabor. Nije uopće bitno tko je za koga glasao, tko za koga navija, to je sloboda svakog građanina. Ovim činom je pokazao da da je i glasao sam za sebe, što ni jedan moralni čovijek iz principa ne bi napravio.

VL
TO
Toni1973
12:52 14.09.2016.

Nisi ti prikazak u stranci kao lopov, ti jesi lopov i pravomoćno osuđen za krađu, lopove.

VL
DU
Deleted user
16:54 14.09.2016.

E, moj Kreso! Citam i ne vjerujem. Eto nek nisi lopov, ali nisi ni demokrata, a i ne vidis dalje od nosa! jedan bivsi svicarski parlamentarac je jednom rekao: Die Köpfe müssen nicht rollen, sondern lernen. U mom slobodnom prijevodu: Glave se ne moraju kotrljati nego moraju uciti. Tako: Konferencija za tisak i paf? Ne vjerujem da si ti stigao razgovarati sa svih 100 i vise clanova HSS-a! Kako ono jednom rece Sanader? Covik i tovar su pametniji od covika? Ili tako nekako, a ti privremeno cak stotinu izbacujes iz stranke. Nek Ti je dragi Bog na pomoci i Tebi i onima koji Tebe slijede!

VL
GO
gooniegoogoo
12:42 14.09.2016.

HSS će za pez godina imat krivit samo sebe i svoje članstvo. Hihihi, o bokte, kad te Šarafciger suspendira

VL
DU
Deleted user
22:19 14.09.2016.

Tako je to kad ulaziš u neprirodne koalicije zbog kojih se Radić okreće u grobu.

VL
SO
sohnahoakasaa
16:22 14.09.2016.

Ćuj 'retrovizorković & autoradiović'. A tko opće zove u novu vlast HSS koji je izabrao tebe za 'predsednika' i zaboravio na Starčevića a da ne govorim o drugim prvacima te stranke.

VL
KO
kompakt
16:00 14.09.2016.

Nisam diktator.Svaka moja odluka je zakon i tako od 28 godine života.

VL
DU
Deleted user
11:25 14.09.2016.

Jedino što se bljedunjavom K-plusu mora priznati je to da je Zoki prodao m.u.da pod bubrege. Uzeo je eSDerPeu odlična mjesta na listama i sa 30-ak tisuća glasova u 5 izbornih jedinica oteo 5 mandata. Prošli su Kožić sa 2. mjesta i 4094 glasova, Petin sa 3. mjesta i 2683 glasa, Vlaović sa 2. mjesta i 2646 glasova, Lenart sa 3. mjesta i 1459 glasova te Beljak sa 2. mjesta i 11992 glasa. Primjera radi, Most u 5. i 6. izb. jedinici osvaja po cca 16000 glasova i jedva po 1 mandat. Shvativši da ga je autobravar nadmudrio, Zlokiju nije preostalo drugo nego da podnese ostavku.

VL
SO
sohnahoakasaa
16:18 14.09.2016.

Za sve Hrvate i građane ove zemlje ti si nula. Nepristojni neodrasli pubertetski delikvent i u glavi ne samo djelom. Za nas sve je Hrg bil i ostl predsjednik. A kaj se tiče gospođe Petir bilo bi bolje da se zakopaš sam i da godinama iz te'g...ce' ne izlaziš. Bez srama s i danas kao i nekad. Ne samo da bi g. Petir ti 'sankcionisao' već ju nesmeš ni spomenuti. Ni po intelektu, ni po obrazovanju, ni načinu života i prepoštenoj i vrlo značajnoj povijesti činjenja za Hrvatsku cijele njezina obitelji kako u prošlosti - tako i danas. Ali u svojoj 'niš i nitko sam' nije ni čudo. Hrvatska je još puna takvih niškoristi bez važnosti likom a pogoto djelom osim u negativnom kontekstu. Ali hvala Bogu mijenja se. Tako češ ti i dalje biti 27-godišnji 'mladić'(ostal si na tom nivou) koji se zanio pa bil kradljivac i lopov. Bljak...

VL
Avatar kravata
kravata
15:01 14.09.2016.

Tako je i milanovic he izbacio a sad dobio racun.

VL
PA
patria
11:48 14.09.2016.

Opet po ko zna koji put je Partija uspjela razdrmati i uzurpirati HSS.

VL
LU
Lujo123
12:10 14.09.2016.

Beljak - kloni se politike dok nisi napravil još veću štetu i primi se posla u kojem si dobar, a to je obijanje auteka. Jedino pazi da te ne čope! Zbogom!

VL
CR
crnimarko
12:32 14.09.2016.

ova repetirka je puna sebe..a obična napuhana žaba...

VL
DU
Deleted user
12:35 14.09.2016.

Ima ljudi koji su prirodno antipatični, a on je jedan od njih.

VL
ZA
zagorjedotokia
12:54 14.09.2016.

kaže Bljak (Beljak) da bi rezultati bili i bolji da nije bilo opstrukcije. Da ste samostalno izašli na izbore nebi ni prošli izborni prag druže provalniče, zahvalite Milanoviću što niste kao stranka otišli u povijest! A ovime što sad činite zabijate zadnji čavao u lijes HSS-a

VL
IV
ivansu27
13:00 14.09.2016.

Marijanu Petir za predsjednicu HSS i ministricu poljoprivrede jer ta žena je jedina stručna osoba za to ministarstvo koja ima znanje i zdrave pameti da spasi ono malo poljoprivrede što je ostalo i da je oporavi onda. Ako je ne izaberu to će biti kraj za HSS, a seljaci onda mogu staviti ključ u bravu. Beljak je sramota za HSS šta radi.

VL
PP
pp
13:31 14.09.2016.

Opa, Pajser Beljak udarnicki...

VL
MA
majeltomoguce
13:25 14.09.2016.

Dakle za Beljaka je jedino mjerilo uspjeha broj mandata. Kako, sa kime i zašto - nebitno. Po toj logici je i NHD ok, bitan je konačni rezultat - ne i put do njega?

VL
OD
odraneol
20:04 14.09.2016.

Uobičajeni su pristrani, navijački komentari na ovom portalu, ali ovo je van svake logike i pameti! HSS je bio u koaliciji s HDZ-om i imali su 1 zastupničko mjesto i apsolutno nikakvu participaciju u izvršnoj vlasti. Samo je predsjednik stranke, Hrg, sjedio u Saboru. Danas, isto tako, ne participiraju u vlasti, ali imaju 5 zastupnika u Saboru. HDZ je godinama uništavao HSS, a korist su imali samo Hrg i Petirka. S HDZ-om je HSS pao čak ispod razine svih mogućih HSP-ova. Tada to nije smetalo Marijani Petir!? Pa, to su činjenice, fakti, statistički podaci... Stvarno treba biti jako pametan pa da se shvati razlika.

VL
DU
Deleted user
17:26 14.09.2016.

staljin Beljak, a k tome i seljak

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.