Beljak: Privremeno udaljujem iz stranke oko 100 članova, uključujući Petir i Korena
"Ako članstvo misli da ovo nije dobra odluka, ja više neću biti predsjednik stranke"
Komentari 190
beljaka trajno udaljiti iz politike...pogledajte na tv mreži u emisiji elipsa bedaka beljaka i vidjet cete koja je to sirovina
Sa prvim danima jeseni ode Beljak iz stranke !
Iza Milanovića novi diktator, a usput i lopov. Neće dugo.
Beljak je rak koji se treba kirurški odstranit iz HSS.
Autogol. Tih 5 mandata u oporbi vrijedi manje od 3 u poziciji. Radi se samo u "uspješnom" trgovanju s neuspješnim Milanovićem. Uzalud takav "uspjeh", kad cijeli brod tone. Isto vrijedi za HNS. Pojedinci će se spašavsti bez Beljaka, pa će od 5 oststi 2. Neka, zaslužili su.
Ne misli li Beljak da je on razlog podbačaju?
Bljak!!!
Lopovi ostaju!
Petir treba staviti u samo središte, vrh stranke, a ne udaljiti Beljak. Onaj tko " to ne shvaća u HSS ,gdje mu mjesto ?
Bit ces i ti na redu ako ne budes onda su seljaci najprirodnije zanimanje bas kak je spotaju proleteri ... seljacine..
slijedi: Petirka osniva novi HSS, masovno se ljudi prebacuju iz staroga u novi HSS. U starim HSSu ostaje Beljak + 2-3 čovjeka i ubrzo nestaju s političke scene. Beljak se vraća starom biznisu ;)
Nisam diktator,ali uzor mi je veliki vodja sj. Koreje ;)
neces izdajnice dugo ni ti osramotio si sve u stranci osim onih koji ti se ulizuju u dupe
Ako članstvo misli da ovo nije dobra odluka, ja više neću biti predsjednik stranke - odmah se makni! jer više nemaš koga ni izbaciti svi su se razbježali što za vrijeme Hrga, a sad pogotovo. Radići se u grobu okreću - fuj! Prvo Hrg vuče HDZ-u, a onda Beljak naprasno SDP-u! Mrš! Uopće ne pitajući one koji i tvore tu stranku - običnog čovjeka, sve je postalo podređeno apetitu predsjednika i njegovim osobnim stavovima! Dajte se HSS-ovci više odlijepite od velikih stranaka i negativnih predsjednika pa makar doživjeli prvotni neuspjeh, kasnije će to članovi znati cijeniti i nagraditi
Hahaha, koji lik. Treba više takvih "lidera" po tim malim strankama da se to rastoči i da pustimo vodu za njima na izborima.
Beljak nije diktator, on je osuđeni kriminalac.
Petirki bi bilo najbolje da prijeđe u HDZ .
Bolji je od svog političkog uzora - Zokija. Dok je Zoki "bacao" po jednog člana, Beljo odmah stotinu. Znači da će trajati stotinu puta kraće, jer tako završavaju mali diktatori kojima je moral ionako preveliko opterećenje. Ima li bilo što da sam zaboravio navesti a oslikava "lik i delo" selje.
Strašno udaljuje iz stranke jedinu osobu koja ima rejting u HSS-u Petir. "Nisam diktator" jok ja sam...mislila sam da će dati ostavku jer bi to bilo jedino ispravno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
neces ni ti dugo,organizirati prosvjed i smjenuti komunjaru sa vodstva hss-a..marijanu za predsjednicu