Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 97
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Zoran Milanović nije ništa naučio od Ivice Račana

To što Milanović nije vjernik, to je njegova privatna stvar. Ali dok je u Banskim dvorima, morao bi živjeti u gabaritima političkog konteksta koji se od njega očekuje. I to ne samo kad je riječ o Crkvi

Komentari 100

GR
Gradinar
20:00 01.07.2012.

Razlika između Račana i Milanovića je u tome što je Račan ipak bio mudriji i politički promišljeniji. U samoj biti između njih dvojice kao lidera i kreatora društvenih odnosa nema, oba su izrazito nesposobni lideri, s tzim što je Milanović nespremniji učiniti, proporcionalno svome realnom neznanju je neodgovoran i očito je iz puno poruka koje javno šalje u zadnje vrijeme - beskrupulozan. milanović će jako kratko trajati na hrvatskoj političkoj sceni.

VL
MR
mravac8
20:40 01.07.2012.

Mark Vernon bivši svećenik anglikanske crkve i bivši ateist napisao je da je Bog pitanje. Međutim promišljati o tom pitanju može se promišljati siključivo kada se čovjek oslobodi teoloških zabrana i ograda.

VL
OB
-obrisani-
20:14 01.07.2012.

Zoran Milanović nije ništa naučio od Ivice Račana ___________________________________________ Kako nije? Naučio je onu račanovu........... jugoslavija iznad svega.

VL
OB
-obrisani-
20:19 01.07.2012.

01.07.2012. u 13:51h mravac8 je napisao/la: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: A treba razmisliti __________________________________________ hahahahaha ova posrbljena vlaška babetina govori o nekom razmišljanju. Jedino razmišljanje koja ta babetina s kompleksom manje vrijednosti (sad i svoje postove uokviruje) je kako provocirati Hrvate. To jeTo je ta babetina i sama priznala kad je dolazila kao patuljčica.

VL
MR
mravac8
20:24 01.07.2012.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Netko od forumaša je napsao da je misa za domovinu politička misa. Dakle, imamo političke mise, mise za zločince (Pavelića) .......... i dok se Crkva bavi tim temama Bogom se bave filozofi, a vjerom sociolozi. Znači onima koje zanimanima vjera i Bog ne trebaju ići u crkvu (Božju kuću) jer će tamo slušati o politici. Trebaju uzeti knjige filozofa i čitati.

VL
OB
-obrisani-
20:30 01.07.2012.

01.07.2012. u 20:19h ribnik je napisao/la: 01.07.2012. u 13:51h mravac8 je napisao/la: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: A treba razmisliti __________________________________________ hahahahaha ova posrbljena vlaška babetina govori o nekom razmišljanju. Jedino razmišljanje koja ta babetina s kompleksom manje vrijednosti (sad i svoje postove uokviruje)okviruje) je kako provocirati Hrvate. To je ta babetina i sama priznala kad je dolazila kao patuljčica. ............................................................ ja sam mislio da je taj 'mravac8' nekakvi 'hrvatsko ljevičarski' muškarčić... kad ono srpska babetina koja ima identične stavove kao i 'hrvatski ljevičari'

VL
OB
-obrisani-
20:33 01.07.2012.

01.07.2012. u 20:24h mravac8 je napisao/la: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Netko od forumaša je napsao da je misa za domovinu politička misa. Dakle, imamo političke mise, mise za zločince (Pavelića) .......... i dok se Crkva bavi tim temama Bogom se bave filozofi, afi, a vjerom sociolozi. Znači onima koje zanima vjera i Bog ne trebaju ići u crkvu (Božju kuću) jer će tamo slušati o politici. Trebaju uzeti knjige filozofa i čitati. ...................................................................... srpska babetino, nemoj se više provaljivat

VL
OB
-obrisani-
20:45 01.07.2012.

01.07.2012. u 13:51h mravac8 je napisao/la: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ___________________ E, ovo je od ove posrbljene vlaške babetine najpametnije što je mogla napisati.

VL
OB
-obrisani-
20:48 01.07.2012.

01.07.2012. u 13:51h mravac8 je napisao/la: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Evo da nadopunim ovu gore prazninu riječima kojima je mravac8 pisala kao patuljčica: 14.02.2011. u 20:52h patuljčica.. je napisao/la: ???!!! Ej pa ne možeš uspoređivti Krajinu koju nikad nitko nije priznao i kojaja je bila srpska, sa međunarodno priznatom državom članicom EU - Italijom. __________________ Ta posrbljena vlaška babetina plače za "srao krajinom".

VL
OB
-obrisani-
20:49 01.07.2012.

01.07.2012. u 13:51h mravac8 je napisao/la: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Evo da nadopunim ovu gore prazninu riječima kojima je mravac8 pisala kao patuljčica: 24.08.2011. u 16:26h patuljčica.. je napisao/la: tiha voda Ja? Ništa ne prodajem. Zahebavam Sitnozube na forumu. I uživam u tome.

VL
MR
mravac8
20:50 01.07.2012.

crnigaleb Što misliš što Bog misli o tim tvojim izljevima mržnje? A i srpske babetine je stvorio Bog i one su Božja djeca.

VL
OB
-obrisani-
20:52 01.07.2012.

01.07.2012. u 13:51h mravac8 je napisao/la: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Evo da nadopunim ovu gore prazninu riječima kojima je mravac8 pisala kao patuljčica: 09.10.2011. u 18:45h patuljčica.. je napisao/la: A ja se ponosim svojom miješano hrvatsko-mađarsko-njemačkom krvlju ____________________________________________________________ hahahahaha.....posrbljena patuljčica laže jer seer se srami svog vlaškog porijekla. Tko god plače za "srao krajinom", kao ova posrbljena vlaška babetina patuljčica, taj nije hrvatsko-mađarsko- njemačkog porijekla..

VL
OB
-obrisani-
20:59 01.07.2012.

01.07.2012. u 20:30h crnigaleb je napisao/la: ja sam mislio da je taj 'mravac8' nekakvi 'hrvatsko ljevičarski' muškarčić... kad ono srpska babetina koja ima identične stavove kao i 'hrvatski ljevičari' __________________________ Ma kakav hrvatski ljevičar. Ta četnička babetina mravac8 pripada grupipi ratnog zločinca i velikosrbina Save Štrbca. Isto kao i ostala gamad poput kamocemo, Rambo, august, profesorzag i slični. Cilj im je ovuda smrditi i praviti zbrku i metež. Sve po uputama iz Memorandum 2.

VL
OB
-obrisani-
21:00 01.07.2012.

01.07.2012. u 20:50h mravac8 je napisao/la: crnigaleb Što misliš što Bog misli o tim tvojim izljevima mržnje? A i srpske babetine je stvorio Bog i one su Božja djeca. .............................................. nemam pojma što bog misli o mojim postovima, znam štoam što misli patuljčica

VL
MR
mravac8
21:05 01.07.2012.

crnigaleb Saznat ćeš. Onog trenutka kad staneš pred njegovo lice.

VL
MR
mravac8
21:07 01.07.2012.

crnigaleb A možda saznaš i prije.

VL
OB
-obrisani-
21:09 01.07.2012.

01.07.2012. u 20:59h ribnik je napisao/la: 01.07.2012. u 20:30h crnigaleb je napisao/la: ja sam mislio da je taj 'mravac8' nekakvi 'hrvatsko ljevičarski' muškarčić... kad ono srpska babetina koja ima identične stavove kao i 'hrvatski ljevičari' __________________________ Ma kakav hrvatski ljevičar.vičar. Ta četnička babetina mravac8 pripada grupi ratnog zločinca i velikosrbina Save Štrbca. Isto kao i ostala gamad poput kamocemo, Rambo, august, profesorzag i slični. Cilj im je ovuda smrditi i praviti zbrku i metež. Sve po uputama iz Memorandum 2. ................................................ ma prokljuvo sam ja te nickove, doduše za ovu babetinu sam mislio da je tipa opačička i slične nakarade... eh taj memorandum 2 i njegov tvorac ljubomir tadić - otac borisa tadića... da li je boris tadić poklonio jedan primjerak svom prijatelju josipoviću?

VL
Avatar smokeonthewater
smokeonthewater
21:11 01.07.2012.

... nije Lepi Cane ništa niti učio od račana već od zločinca broza i o vrijednostima iz tih vremena ... zapravo nije taj ništa ni od koga naučio ... on je neuki i nesposobni bezveznjak i o tome je riječ ... strava ...

VL
OB
-obrisani-
21:13 01.07.2012.

01.07.2012. u 21:05h mravac8 je napisao/la: crnigaleb Saznat ćeš. Onog trenutka kad staneš pred njegovo lice. ............................................... uh koje teške teološke misli... kad su to žene kod krivoslavaca postale svećenice?

VL
DU
Deleted user
21:15 01.07.2012.

to su takve gluposti u ovom članku da je to prava sramota. nedolazak na misu za državni praznik je jedina pametna stvar koju je milanović napravio otkako je na vlasti. nema se on NIŠTA dogovarati s crkvenim vrhom osim o o ukidanju onih 300 milijuna kad to dođe na red. svećenici ne smiju biti iznad zakona niti imati ikakve veća prava od drugih građana jer je to najteže kršenje hrvatskog ustava. ako netko zagovara katoličku džamahiriju, neka osnuje stranku i neka promijeni ustav ako dođe na vlast, dotad neka svi takvi odhebu. fratri su definitivni postali gori od komunista, i treba ih svesti na svoju mjeru, a ta mjera je ista koa mjera svih drugih građana rh, oni nemaju što raditi u politici i ovo što rade najgora je sramota za cijelu katoličku vjeru.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.