Navijači slavili sa svjetskim doprvacima i zajedno s Thompsonom zapjevali 'Lijepa li si'
Više od 550.000 navijača dočekalo je u ponedjeljak u Zagrebu hrvatske reprezentativce koji su na Svjetskom nogometnom prvenstvu osvojili srebrnu medalju
Komentari 365
Ljubo...previsoko igras rukom
Ovaj veliki uspjeh ,bio bi jos veci,da imamo narodnu i biranu vladu.koja nemora politicki trgovati i ucjenjivati,i da nemamo presednicu podjela i raseljavanja Hrvata......Onda ni u HNS nebi bilo nejednakopravnost i imali bi prvorazrednog trenera,a ne zemljaka ,kojem se pogodovaloo sa reprezentacijom da bi napredovao.
Gledam ove slike i mislim se hebes prvo mjesto, bolje i drugo samo da nisi Francuska. Jer nije Francuska osvojila nego nacionalni tim Afrike.....Nedavno sam bio u Francuskoj i uživao gledajući kolaps Francuske i Pariza. Stara kolonijalna kurvetina je dobila svoju kopilad, došli su u njezinu kuću! muslimani, crnci ... idila za moje moje oci!
Javni gradski prijevoz mora biti besplatan uvijek, ne samo kad to odgovara komunistima bivšeg režima.
Čitam naslov,čitam članak i uopće ne kužim kuda će voziti tramvaji. Malo se pretjeralo sa tim ograničenjima.Zatvoren promet od 12 sati. a oni tek oko 14 sati stižu u Zagreb.Neće preći Savu prije 14,30 ili 15 sati. Da se promet zatvori 20-30 minuta ranije,ima vremena da sva vozila i tramvaji mogu komotno izaći iz tog šireg centra. Mislim da se malo pretjeralo. To me vraća u mladost kad je dolazio Tito.Čekamo satima da bi projurio kraj nas pet sekundi. Prije dvadeset godina doček je bio spontaniji i topliji iako je bio dosta traljavo organiziran.Na maloj tribini su skorom zgazili vatrene.
ahahaaaa, a pazi one dvije kante sto lete. to bi im trebalo zabraniti da lete iznad naseljenih podrucja.
Sto se tu ima toliko slavit? Nogomet je sporedna stvar, drzava propada. Ni ti igraci ne zele zivjeti u truloj drzavi za koju su igrali. Nek slave uhljebi i lopovi koji vole Hrvatsku.
Kad bi javni gradski prijevoz bio besplatan ZET ne bi bio u gubitcima, jer ne bi plaćao parazite koji sad dobivaju plaću maltretirajući putnike nepotrebno. __ Uz to karta je preskupa - navodno vrijedi 4 kune za pola sata vožnje, a kad pratite koliko se u stvarnosti vozite vidjet će te da vožnja traje najdulje 15 minuta, dok je sve ostalo vrijeme tramvaj zaustavljen zbog vozila na tračnicama ili zetovog vozača koji ne čeka na semaforu da muprođe vrijeme zbog "preranog" dolaska na stajalište. __ Tramvaj ne može 11 km prijeći za 1/2 sata, a navodno može postići brzinu od 70 km/h. __ I to plaćate 15 kn, ako ste naivni.
glavu gore, igrali ste protiv Francuske I primili 4 komada
E nije ovako odugo bilo, od kad je Tito prestao dolaziti u Zagreb
Sanader ostaje u Rusiji !!!HDZ je interesna grupa ljudi koja egzistira samo zbog ostvarivanja raznih povlastica svojim clanovima............. Sve ostalo je zamagljivanje ociju
Kako se zovu Hrvati u finalu Svjetskog prvenstva? Usraše
Koga boli k za ovo di su pare?
dobro da nisu dozvolili govoranciju...da ne moramo slušat sladunjavo laprdanje babe u godinama
i svemu je došao kraj!!!....popušići zadovoljni
ahahaaaa,....to nisu migovi.....to su francuskoi.... mirage !!!
Hrvatski reprezentativci sa dvojnim državljanstvom...ajmo desna mrako....imena ....
dolaze i heroji iz sirokog brijega……….: https://tinyurl.com/ydeumzhy
Dosadile i ove nogometne vjesti vise.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mi smo danas radili 10 sati. Netko mora i raditi. Doduše, kod nas radnik koji ima osnovnu školu i radi fahidiotske poslove dobije prosječnu plaću od 9.000 kn, više nego inženjer kod Rimca.