Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Veliki doček
Povratak na članak

Navijači slavili sa svjetskim doprvacima i zajedno s Thompsonom zapjevali 'Lijepa li si'

Više od 550.000 navijača dočekalo je u ponedjeljak u Zagrebu hrvatske reprezentativce koji su na Svjetskom nogometnom prvenstvu osvojili srebrnu medalju

Komentari 365

Avatar CENTARFOR
CENTARFOR
08:10 17.07.2018.

Jesmo Silaaa Nevjerojatno!!! koje Slavlje Jučer !!!! Ljudi slavimo 4 godine do idućeg Sp

VL
GO
Goldstadt
02:14 17.07.2018.

Ovo je sramota nakon ovakvog velebnog dočeka banditi yugočetničkobanditski iz vlade i sabora isključe ton i prijenos da Hrvatska nebi mogla čuti Tomsona, strava ljudi 200 tisuća vas je bilo na trgu ali svejedno ste bili 200 tisuća ovaca!!

VL
DU
Deleted user
09:56 18.07.2018.

Mars natrak u hercegovinu ak vam je "lijepa li si" himna dojednom, Odi u hrvatsku vosjku pa to kazi , da vas vidim hrvatine. Gulili bi krumpir do sutra .

VL
Avatar reference
reference
21:23 16.07.2018.

I to sve u državi gdje vecina domacinstava lože na drva. I dje veliki broj gradjana , a po pokazateljima Eurostata rijec je o 10,3 posto što je nešto više od 400.000 stanovnika u prošloj godini, ne može si omogucitii 'luksuz' da na vrijeme podmiri sve svoje mjesecne troškove (režije, stanarinu, kredit). Odlazak na godišnji odmor tako postaje nemoguca misija, kao što je i kupovanje automobila, TV-a, te nekih vrsta hrane. Teška materijalna situacija gradana Hrvatske nije nikakva revolucionarna, a ni ekskluzivna vijest. Oskudica, siromaštvo, nesigurni poslovi i male place obilježje su Lijepe naše. Na jelovnicima poprilicnog broja naših sugradana tako ce se jako rijetko naci meso i riba, hrana koja je zbog svoje cijene, ali i platežne moci Hrvata, postala luksuz kojeg si rijetko priušte, najcešce kada poplacaju sve nagomilane racune. Ako im nešto kuna ostane na racunu 'pocastit' ce se takvom skupljom hranom. Nece se pocastiti ni novim automobilom, vec ce voziti svog ljubimca, prosjecno 12 godina starog. Planiranje godišnjeg odmora zapocet ce razmišljanjem na koliko rata ga mogu otplatiti i cega se mogu i moraju odreci.

VL
LU
lucio2
01:12 17.07.2018.

Prekrasno, osim Thompsona kojem mislim da tamo nije bilo mjesto.

VL
DU
Deleted user
06:22 17.07.2018.

Još dan, dva i sve se vraća u normalu...Oni se punih džepova eura vraćaju na svoje jahte, a Hrvati svatko na svoj kontejner Čistoće.

VL
Avatar reference
reference
19:35 16.07.2018.

a 90% ovih na slikama jos uvijek zive sa roditeljima, u kojoj normalnoj drzavi na svijetu postoji da muskarac ili zena sa 25-30 30 godine zive sa roditeljima i mozda bracom i sestrama. vanka kad bi zivjeli u tim godinamaa sa roditeljima mislili bi da im nesto fali, da imaju nekih mentalnih problema kad ne mogu samostalno zivjeti. ja mislim da to samo ima u balkansko istocno europsko azijatskim kulturama i narodima. i jos po mnogim kucama/stanovima zivi i zet ili nevjesta, njihova djeca. hebo te, koji li su to plemenski obicaji.

VL
CI
cinbenik
07:54 17.07.2018.

Joope lazno domoljublje pogoduje laznom branitelju i zabranjenom pjevacu diljem svijeta...Cak su mu i pjesme lazne.trebao bi izbaciti "ajmo Istro" i !Herceg Bosno srce ponosno"jer nigdje na svijetu nema HRHB o koj pjeva,a u Istri su mu zabranjeni nastupi,kao i diljem svijeta...Bitka na Cikoli se nikada nije dogodila,o kojoj je pjevao,a i dobivao novce da nepjeva...

VL
CH
chanchir
13:11 17.07.2018.

od svih pivaci ,zvalo tupsona???tupost na max.

VL
DU
Deleted user
10:16 17.07.2018.

Vi niste bas pri sebi velicate tomsona? Mislim od svih mogucih , samo je prakticki on dosao jer nitko normalan nezeli iti povezan s njime? Sta nisu gotovinu pozvali ? Mislim Vama nista ne govori to da nitko drugi ali amabas nitko drugi se na doceku trgu nije htjeo pojaviti znajuci da ce tomson biti gore, skoro nitko? Niti ljevica niti desnica ali 0 , onako manje nego 0 ljudi iz ikakvih politickih ili ne politickih organizacija nije bio na pozornici pored njeg svog u crnom s vukovar salom i grbom bez krune ? Naš grb kolko se ja sejcam i vidim u svojoj sobi ima Grb gore , nije bez , bez je bio dok ej bilo NDH

VL
ZA
zaokica
08:06 17.07.2018.

zar nije sve jasno tko svadja hrvatsku ..jedino beljak posteno rekao sta misli odvratan tip)a drugi truju i uzivaju u blagodatima svog trovanja i ove zemlje a niti cestitke niti pojavljivanja ...E MOJ NARODE!

VL
DU
Deleted user
15:10 17.07.2018.

šteta da si nisu mogli ispuniti najveću glazbenu želju..........da naruče cajkuše koje inače slušaju......

VL
TI
Tinaiva
22:08 16.07.2018.

Toliko o MPT i njegovim pjevačkim sposobnostima. Katastrofa

VL
MA
mariocibaric12345
16:37 16.07.2018.

HDZ je reko da ne stane vise od 5000 ljudi na trgu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

VL
DU
Deleted user
21:23 16.07.2018.

Prije oko sat, bio sam u prepunoj Frankopanskoj kad su nogometaši prošli. Doista je ludilo i masa svijeta. Slike iz zraka pokazuju da je autobus prošao kroz špalir od više od sto tisuća ljudi. Ali oni koji su stariji, dobro pamte, sjećaju se, i znaju, da je na ispraćaju druga Tita od Kolodvora pa sve do HAZU, bilo neusporedivo više naroda. Zato se ovaj doček nikako ne može nazvati najvećim okupljanjem Hrvata u povijesti. To je i logično, jer je na ispraćaj druga Tita došlo pola Hrvatske iz svih krajeva, a večeras smo na dočeku bili samo mi Zagrepčani.

VL
Avatar samočitam
samočitam
21:55 16.07.2018.

Zanosite se s tom promocijom. Francuska je prva pa idemo ljetovati na Azurnu obalu, jer je, jelte, imala dobru promociju. Ma da :-O

VL
Avatar samočitam
samočitam
21:55 16.07.2018.

Zanosite se s tom promocijom. Francuska je prva pa idemo ljetovati na Azurnu obalu, jer je, jelte, imala dobru promociju. Ma da :-O

VL
PO
Pocerac
21:49 16.07.2018.

Sta se primate,moja zvezda bila prvak sveta pre 26 godina

VL
Avatar fihes
fihes
16:58 16.07.2018.

dasu reprzentativci hrvati, sigurno Tupson nebi bio sa njima !!!.....Pravo pitanje jest zašto Hrvatska tolerira nastupe ovog fašiste.

VL
Avatar Dragovoljac
Dragovoljac
16:34 16.07.2018.

dobro je nije samo Srbi da slave poraze

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.