Navijači slavili sa svjetskim doprvacima i zajedno s Thompsonom zapjevali 'Lijepa li si'
Više od 550.000 navijača dočekalo je u ponedjeljak u Zagrebu hrvatske reprezentativce koji su na Svjetskom nogometnom prvenstvu osvojili srebrnu medalju
Komentari 365
Ma kakav doček, ovo ljudi čekaju tramvaj.
Luka Modrić i vatreni očito su htjeli da Thompson odpjeva još koju pjesmu, ali bi to za partiju bilo previše pa su to sabotirali. Čega se boje?
Ovoliko ljudi nije došlo niti na govor Stjepana Radića. Nadam se da neće zaratiti kao tada :) Ujedno je ova masa ljudi poruka političarima koju oni naravno neće shvatiti jersu političari
na trgu mozda i vise od 100000 ljudi ali okolo jos toliko,, ipak su to hrvatski velikani .)))))
Uz cestitke Vatrenima, moram reci kako ovakvi doceci i public viewing vise smaraju od svih protivnika na svjetskom prvenstvu i zivciraju vise od svih pogresnih sudackih odluka. Bogu hvala, pa je sve zavrsilo i nogomet ce za dva tri dana pratiti samo oni koje stvarno zanima ta igra.
SVAKA CAST NA 2. MJESTU NA SP U RUSIJI !!! Bolji ste od Francuza ne samo u fudbalskoj tehnici!
Bravooooo vatreni , bravo za tompsoona baš ga je lipo vidit !!!!!
Evo najljepse pjesme,koliko naroda pjeva jeste li svjesni? Ima nas dovoljnoooo
ajmo jos sad samo pokazati da nam svi ovi danasnji "toksični" komentatori mogu samo popusiti lagano ...lajkajte
Nema potrebe za prepucavanjem, najpristojniji, negativcima i jalcima najbolniji odgovor je jednostavan: NEKA PATI KOGA SMETA. Dobro, uz dodatak: tko vas j*be.
SDP gubitnici i ostali jugo-ljevičari anacionalni predvođeni zlotvorom Cvitanom, Jovanovićem, Ostojićem patite,
vatreni su si htjeli posluhnuti marka..dolenčic i ostala progresiva kojoj je izvlačenje zastave iz dupeta, vrhunac, što kulture, što umjetnosti je bila nepopustljiva. h ebo vatrene, seljačiće, luku, zlatka, bitno da krešek je zadovoljan, i poslodavac mu mile, isto umjetnik
Više od 550.000 navijača dočekalo je u ponedjeljak u Zagrebu hrvatske reprezentativce koji su na Svjetskom nogometnom prvenstvu osvojili srebrnu medalju ---------------------------------------------- sutra bu UDBA-š božinović iznesel službeni podatak MUP-a kak je bilo cca 2535 osoba koje su došle samo s namjerom doćeka reprezentacije, a ostalih 547465 osoba su hranili golube, šetali pese ili čekali tramvaj - ovi zadnji su nepismene HDZ-njare koji slijepo vjeruju anemičnoim dezerteru!
Bože hvala ti što sam Hrvat.
Jesu li na doceku jakovina, klasic, markovina, kapovic i goldstein
Reprezentativcima i Daliću je sigurno jasno da je bar polovica nazočnih na skupu bilo iz pomodarstva , kako b is eusklikalo i bilo viđeno, a koliko je zagrepčanima stalo do njih vidi se po tome da im nisu omogućili nititi glazbenu želju , pravo čudo kako su i dozvolili MPT da otpjeva i jednu pjesmu . Uglavnom tipičan odraz gomile smeće učini za nas sve , a mi za tebe ništa
OD DANAS JE STIGAO NOVI LIEK ZA ONE STO MRZE HRVATSKU NADAM SE DACE DA IM POMOGNE ZOVE. SE. VATRENI SREBRENI ZAPAMTITE DA ZNATE STA TREBA DA UZMETE
Svaka čast vatrenima ali ovo je dokaz da je hrvatima zapravo super i da sve one negativne gluposti o hrvatskoj promoviraju mediji. U rumunjskoj se zbog glupana u vladi ovakvi prosvjedi organiziraju i ljudi dođu. Kod nas jedino kad je papa ili nogomet u pitanju. To mi doslovno govori da je situacija u hrvatskoj skroz ok i da je puno bolje nego prije 10 godina.
Hvala vam Vatreni :-)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ajmo vi gospodo, koji provocirate, umanjujete, pljujete, brišite iz naših života.