Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 106
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Veliki doček
Povratak na članak

Navijači slavili sa svjetskim doprvacima i zajedno s Thompsonom zapjevali 'Lijepa li si'

Više od 550.000 navijača dočekalo je u ponedjeljak u Zagrebu hrvatske reprezentativce koji su na Svjetskom nogometnom prvenstvu osvojili srebrnu medalju

Komentari 365

TR
tramontana
16:39 16.07.2018.

Ajmo vi gospodo, koji provocirate, umanjujete, pljujete, brišite iz naših života.

VL
DU
Deleted user
16:16 16.07.2018.

Ma kakav doček, ovo ljudi čekaju tramvaj.

VL
Avatar AligatorXO
AligatorXO
21:48 16.07.2018.

Luka Modrić i vatreni očito su htjeli da Thompson odpjeva još koju pjesmu, ali bi to za partiju bilo previše pa su to sabotirali. Čega se boje?

VL
ZA
zagabria1
15:26 16.07.2018.

Ovoliko ljudi nije došlo niti na govor Stjepana Radića. Nadam se da neće zaratiti kao tada :) Ujedno je ova masa ljudi poruka političarima koju oni naravno neće shvatiti jersu političari

VL
RI
rightside
16:49 16.07.2018.

na trgu mozda i vise od 100000 ljudi ali okolo jos toliko,, ipak su to hrvatski velikani .)))))

VL
Avatar juma
juma
12:04 16.07.2018.

Uz cestitke Vatrenima, moram reci kako ovakvi doceci i public viewing vise smaraju od svih protivnika na svjetskom prvenstvu i zivciraju vise od svih pogresnih sudackih odluka. Bogu hvala, pa je sve zavrsilo i nogomet ce za dva tri dana pratiti samo oni koje stvarno zanima ta igra.

VL
PE
peugeot
19:48 16.07.2018.

SVAKA CAST NA 2. MJESTU NA SP U RUSIJI !!! Bolji ste od Francuza ne samo u fudbalskoj tehnici!

VL
DU
Deleted user
16:35 16.07.2018.

Bravooooo vatreni , bravo za tompsoona baš ga je lipo vidit !!!!!

VL
SJ
Samo ja
21:38 16.07.2018.

Evo najljepse pjesme,koliko naroda pjeva jeste li svjesni? Ima nas dovoljnoooo

VL
Avatar nekineki
nekineki
21:28 16.07.2018.

ajmo jos sad samo pokazati da nam svi ovi danasnji "toksični" komentatori mogu samo popusiti lagano ...lajkajte

VL
Avatar liquidsky
liquidsky
17:53 16.07.2018.

Nema potrebe za prepucavanjem, najpristojniji, negativcima i jalcima najbolniji odgovor je jednostavan: NEKA PATI KOGA SMETA. Dobro, uz dodatak: tko vas j*be.

VL
Avatar Toni Broo
Toni Broo
16:53 16.07.2018.

SDP gubitnici i ostali jugo-ljevičari anacionalni predvođeni zlotvorom Cvitanom, Jovanovićem, Ostojićem patite,

VL
OK
okolo
22:47 16.07.2018.

vatreni su si htjeli posluhnuti marka..dolenčic i ostala progresiva kojoj je izvlačenje zastave iz dupeta, vrhunac, što kulture, što umjetnosti je bila nepopustljiva. h ebo vatrene, seljačiće, luku, zlatka, bitno da krešek je zadovoljan, i poslodavac mu mile, isto umjetnik

VL
LU
Lujo123
22:43 16.07.2018.

Više od 550.000 navijača dočekalo je u ponedjeljak u Zagrebu hrvatske reprezentativce koji su na Svjetskom nogometnom prvenstvu osvojili srebrnu medalju ---------------------------------------------- sutra bu UDBA-š božinović iznesel službeni podatak MUP-a kak je bilo cca 2535 osoba koje su došle samo s namjerom doćeka reprezentacije, a ostalih 547465 osoba su hranili golube, šetali pese ili čekali tramvaj - ovi zadnji su nepismene HDZ-njare koji slijepo vjeruju anemičnoim dezerteru!

VL
Avatar Toni Broo
Toni Broo
16:51 16.07.2018.

Bože hvala ti što sam Hrvat.

VL
Avatar Eddie
Eddie
16:45 16.07.2018.

Jesu li na doceku jakovina, klasic, markovina, kapovic i goldstein

VL
FE
fefellerunt
23:19 16.07.2018.

Reprezentativcima i Daliću je sigurno jasno da je bar polovica nazočnih na skupu bilo iz pomodarstva , kako b is eusklikalo i bilo viđeno, a koliko je zagrepčanima stalo do njih vidi se po tome da im nisu omogućili nititi glazbenu želju , pravo čudo kako su i dozvolili MPT da otpjeva i jednu pjesmu . Uglavnom tipičan odraz gomile smeće učini za nas sve , a mi za tebe ništa

VL
FE
Feliks
22:10 16.07.2018.

OD DANAS JE STIGAO NOVI LIEK ZA ONE STO MRZE HRVATSKU NADAM SE DACE DA IM POMOGNE ZOVE. SE. VATRENI SREBRENI ZAPAMTITE DA ZNATE STA TREBA DA UZMETE

VL
PR
propuhuglavi
20:03 16.07.2018.

Svaka čast vatrenima ali ovo je dokaz da je hrvatima zapravo super i da sve one negativne gluposti o hrvatskoj promoviraju mediji. U rumunjskoj se zbog glupana u vladi ovakvi prosvjedi organiziraju i ljudi dođu. Kod nas jedino kad je papa ili nogomet u pitanju. To mi doslovno govori da je situacija u hrvatskoj skroz ok i da je puno bolje nego prije 10 godina.

VL
JT
Jedan_tamo
22:37 16.07.2018.

Hvala vam Vatreni :-)

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.