Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 239
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NIJE TO BILO KAKVA VODA
Povratak na članak

Zadranka ogorčena: Čašu vode naplatili su šest kuna. Odgovor slastičarnice još više razljutio ljude

Voda koja se dodatno naplaćuje prolazi kroz posebne filtere radi uklanjanja nečistoća, te se tretira UV lampama radi uklanjanja bakterijskih onečišćenja, pravdaju se iz slastičarnice

Komentari 172

07
070274
11:53 21.08.2021.

Baš kao ni sokovi, koka kola, mineralna....tako ni flaširana voda koja se naplaćuje ne može se služiti na čaše .Obična voda koja se služi na čaše, se NE SMIJE naplaćivati pa makar prošla kroz 100 filtera. Osim toga gdje to u Hrvatskoj ima voda iz vodovoda koja je puna bakterija pa kao takva nije za piće nego se mora pročišćavati.

VL
Avatar Oneill
Oneill
13:16 21.08.2021.

Lopovska posla to su prave Lopuže nažalost Balkana u Europi smrad.

VL
NH
Narednik_Harada
09:58 21.08.2021.

Znaš kad bi' ti ja donio išta po ovoj žegi za 6 kuna? Nikad. Jedino kad bi te afanalo.

VL
Avatar Joja
Joja
10:28 21.08.2021.

Jooooj, 6 kn velika pljacka da mora u medije

VL
DU
Deleted user
11:20 21.08.2021.

Treba oprati čaše, deterđent, donjeti gospođi na stol, nasmješiti se, ništa nije besplatno u , odeš WC opereš ruke i pij do mile volje besplatno.

VL
Avatar Čaruga
Čaruga
11:55 21.08.2021.

Ja bih ti naplatio još više. Netko tu čašu treba oprati, naručiš kavu ili sladoled pa kvočeš tamo satima da bi se nakačili na internet ili sjedili u hladu. Ponesi si svoju vodu u termos boci, bit će hladna i besplatna . Biznis je biznis, postavi se malo u njihovu kožu ogromnih troškova. Žali se gradu da ste žedna pa neka vam naprave korito sa vodom, neko pojilo, oni vam mogu dati besplatno. Skoro niti jedan grad na plažama nema niti gradski wc, svi sa plaže ulijeću da se istrpaju i zapišaju besplatno da netko opet u privatnom trošku mora prati iza vas, itd.

VL
AU
austrougarskigeneral
10:10 21.08.2021.

i sunce ce se naplacivati sto nas grije.

VL
Avatar Asterix
Asterix
09:42 21.08.2021.

Šum u komunikaciji. Bitno je što piše u cjeniku. Sve što se naruči podložno je mogućoj naplati. Netko treba tu čašu oprati, obrisati, napuniti, staviti na tacnu, donijeti na stol i pokupiti. U nekim lokalima voda se servira uz kavu i uključena je u cijenu, daklem nije besplatna.

VL
Avatar FrancJunior
FrancJunior
11:04 21.08.2021.

Ogorcena Zadranka mi ide na zivce! Zar misli da je sve svugdje besplatno?

VL
Avatar dmitarX
dmitarX
10:00 21.08.2021.

Ja bih ti naplatio 20 kuna taj dec vode.

VL
Avatar VLbriše
VLbriše
10:27 21.08.2021.

nisu privatni objekti karitas , čaša vode bi trebala biti skupa kao i radler ili pivo , pa biraj što ćeš piti.

VL
Avatar Poskok 1
Poskok 1
09:37 21.08.2021.

Došao si u ugostiteljski objekt u kojem se pruža ugostiteljska usluga. Ta ugostiteljska usluga nije samo prodaja onog što ćeš konzumirati na usta jer mogao si to onda doma, u autu, ispred dućana. Netko od toga živi i radi to za plaću od koje živi. U konačnici, tu čašu ako ništa drugo treba ponovo oprati, a ogroman broj ljudi uz nešto traži i čašu vode.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.