Zadranka ogorčena: Čašu vode naplatili su šest kuna. Odgovor slastičarnice još više razljutio ljude
Voda koja se dodatno naplaćuje prolazi kroz posebne filtere radi uklanjanja nečistoća, te se tretira UV lampama radi uklanjanja bakterijskih onečišćenja, pravdaju se iz slastičarnice
Komentari 172
Ta pohlepa ce vas kad tad "stici"
kod lockdowna nek mu drzava pokloni milijun kuna za pročišćavanje lje-bu ministrima i slicnima
Probajte vani u EU naručiti vodu iz pipe, pa ćete vidjeti kako će vas čudno pogledati.
Jednostavno i učinkovito rješenje. Tu ne treba ulaziti.
Postali smo najgora nacija
A zašto bi bila voda besplatna?! Ne kužim??? Nije na izvoru! Sjedi u kafiću pije kavu i vodu i tu času treba oprati osušiti složiti i to sve radi osoba koja prima plaću. Najbolje bi bilo da sjedi za stoll i naruče vodu i sjete! Kakvi ste vi to ljudi pa to je objekat u kojem se poslužuje nije odmaralište o čemu vi pišete!
Na pola puta do naplačivanja zraka
ja narućim čašu vode a konobar donese neku u bočici, nakon mog negodovanja odnosi vodu donosi mlaku.. sao sam je probao, i sve ostalo u tom restoranu je bilo na temu evo jedi si.. jel do tuda došla ova bosanska kultura
Čista krađa,odmah zatvoriti slastičarnu i kompletnu provjeru napravit,čistoća,porezi itd
U istom tom Zadru, djetetu u birtijetini nisu htjeli natočiti vodu iz pipe, već mu pokušali prodati flaširano govno po 10kn. Pljuc...
Zato Mađari, Česi i Slovaci sve nose sa sobom, jedino gdje ih uspijete oderat su cestarina i smještaj. Bagra bi radila 3 mj. godišnje i odmah kupila novi auto i do iduće sezone ležali u hladu, a ti plaćaj vodu a možda i zrak, ipak je to morski zrak.
Neka naplaćuju što žele, ako je sve "čisto" vis-a-vis zakona i ako inspekcija nema što prigovorit', no treba jasno to istaknuti, navijam za to da imaju čim manje onih koji će njihove ideje plaćati. Gospođa je pogriješila utoliko što se nije unaprijed raspitala niti je prijavila inspekciji da malo "pročešlja". Oprez na obali kad naručujete običnu vodu iz boce (jer vam kažu da ona iz pipe nije za piće i tako vas tjeraju da plaćate vodu iz boce i do 35 kn nekad na nekim mjestima, a danas moguće i više), mora biti hermetički zatvorena kad dođe na stoj jer u protivnom će vam masno naplatit' litru ili litru i pol iz pipe, finije zvanu "acqua comunale". Raditi magarca od gostiju kad-tad dođe na naplatu. Uglavnom, kao i priča o pizzi za 100+ kn - možeš što hoćeš, ne možeš dokle hoćeš. Kao da se mora nužno piti i jesti po kafićima i restoranima - ne mora se, gdje piše?
Naplatili su uslugu, a ne samo vodu. Čemu zgražanje , kad neko mora tu čašu oprati i tak dalje...
Strancima treba naplatit , ali onaj tko guli domace , njega treba inspekcija posjetiti i naplatititi mu Hrvatsko sunce , zrak zemlju narocito ako je Albanac ili Bosnjak
Tko se usudi naplatiti vodu u Hrvatskoj iz pipe, trebao bi imati osiguranje tog objekta, barem kada sam ja u pitanju. Flaširanu vodu slobodno naplačuj.
hohoho sve lepše od lepšeg . fekalne obale. do filtrirane vode za piće. Ta divna creacija od croacijeja od croacije
Može on naplati vodu ako to ima u cjeniku, ako plaća porez i ako je gosta upozorio da se voda naplaćuje. Ako nije, onda mu treba dati kaznu od 10.000 kuna.
E moj prevareni narode, kad bi samo znao što sve moramo plaćati ovoj vlasti koja može potrošiti više od pijanog gosta, 25 posto PDV je samo dio nameta a već to je četvrtina svega što imate, a gdje su prirezi a gdje su razne komunalne naknade i druge izmišljotine e moj narode, šišaj ovce i vozi dalje.
Pravi hrvati znaju kasirati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Što bih htio da se Dalmatinci nasilno rasele po Slavoniji pa da onda tamo otvore restorane i stave cifre kakve imaju na moru. Toliko da shvate kako se živi u RH i koji su standardi na kontinentu.