Ured predsjednika Srbije: Tadić se neće susresti s Thaçijem
Vijest o mogućem susretu u New Yorku objavio je prištinski Zeri, no uskoro je stigao demanti.
Komentari 202
19.09.2011. u 14:24h chainsaw. je napisao/la: ------------------------------------------------------ bitan je rezultat. a taj je da smo mi ovdje gdje jesmo, a vi ste otisli. ................................................ PA dobro Srbi su otisli, vi ste imali unistene gradove pobijene ljude silovane zene. To suu strahote rata koje ne zelim ponavljam. Ali kada se pogleda ja mislim da ste vi veci gubitnici. Jer ti sto su otisli su zivi i zdravi, i znam neke koji su dosli, i svima im je bolje nego tamo, osnovali su firme i zaradjuju bolje nego neki sto su ovde ceo zivot...
19.09.2011. u 14:16h tiggar-cro je napisao/la: Srbenda j Samo glup i nepismen čovjek ne zna da su Ameri \"tate\" cijelome svijetu i, da sve ZLO od njih dolazi !!!! Ne sumnjam da bi, pod njihovim pritiskom, i HR popustila makarar i Dalmacija bila u pitanju !!! _------------------------------------------------------------------------------ Valjda će doći dan kada će , svatko, biti \"gazda u svome dvorištu \"!!!?? ....... u tome lezi problem. Ameri nam ne dozvoljavaju da budemo gazde u svom dvoristu.Jer bi se i ostali uzgledali na nas . Vi ste uvek svoje dvoriste rado prepustali drugima
ogorčen ZNAM ja što ti pričaš!!! Samo, ovdje se....(pre)često...ponavlja povijest !!!!!! Tako da, imam dojam kako \"pisci\", svakih 40-50 godina, nešto pogrešno---\"napišu\" !!
19.09.2011. u 14:33h Srbenda je napisao/la: “…osnovali su firme i zaradjuju bolje nego neki sto su ovde ceo zivot...” ------------------------------------------------------------------------------------------------ vrlo dobro. to znaci da nemaju potrebe za povratkom - neka onda zaposle i onaj ostatak. pozdravi ih.
Ma mi nedamo kosovo. A hrvati ako izbije novi rat i vi cete da nahebete. Pa slusajte Tadica sta kaze pametan je covek...
Srbenda i tebi preporučam da, tamo to....pojasniš.....MAJKAMA, DJECI, BRAĆI I SESTRAMA---POGINULIH I INVALIDIMA koji ne dobijaju niti dinara (!!) za svoja stradavanja !! ------------------------------------------------ jbg, meni ne možeš \"prodati\" demagogiju.....često sam tamo i RAZGOVARAM s ljudima....:-)
19.09.2011. u 14:35h Srbenda je napisao/la: A ko pise istoriju? Pa vi nemate istoriju vasa istorija pocinje daleke 95.Znaci neverovatno dugih cak 16god. ---------- gde sluga moze da ima istinu.
medion Gotovina, trenutno, \"šamara\" Mladića u šahu....:Pp
19.09.2011. u 14:40h tiggar-cro je napisao/la: medion Gotovina, trenutno, \"šamara\" Mladića u šahu....:Pp ........ I sta je tu cudno? Gotovina suradjivao sa Amerima pa ga smestili u celiju.
Jeli pa sto si tako ogorcen ogorceni, pa dobili smo vecinu ratova u kojima smo ucestvovali. I i II Balkanski, I i II Svetski Onda u hrvatskoj i bosni. To su samo neki ratovi u novijoj istoriji. a da ne zalazim u dalju istoriju koja je jos bojja od ove novije. Pa Srbija je u I. Balkanskom ratu razvalila bugare koji su imali 700000 vojnika, a Srbija je imala samo 60000. A vi? Pa da vi nemate istoriju sta ste mogli da uradite za 16.god. Morate jos da rastete...
Hahaha,Tadici se opet malo pravi vazan,a gotovo sam siguran da ce tamo u NY cakulati sa Thacijem.Ova \"vijest\" iz njegovog ureda je samo za one bukvane sto po cijele dane vise na barikadama i ne rade nista.Svrpska posla.
Sto hrvatii kupuju karticom. Pa nestalo im GOTOVINE (bar do 2035.)cccc
19.09.2011. u 14:44h tiggar-cro je napisao/la: medion j na \"čemu\" si ti ??.....ili si, stvarno...tako--blesav ???....:-)) ......... sta ti nije jasno visokosedajuci pod rep gledajuci gospon?
19.09.2011. u 14:44h bosut1 je napisao/la: Hahaha,Tadici se opet malo pravi vazan,a gotovo sam siguran da ce tamo u NY cakulati sa Thacijem.Ova \"vijest\" iz njegovog ureda je samo za one bukvane sto po cijele dane vise na barikadama i ne rade nista.Svrpska posla. ............................... Cuti dobro je sve dok ne postanu rvatska posla.... E onda smo stavrno nahebali....
srbenda pogotovo ratove i u hrvatskoj i bih ste dobili,da nas svijet nije zaustavio sad bi vam mahali s lijeve obale drine
Srbenda pusti Hrvate!!....Odi u, \"bratsku\" Grčku i, prouči, istinitu \"Historie\", pa se onda čudi.....:-))
19.09.2011. u 14:45h Srbenda je napisao/la: “..Pa nestalo im…” -------------------------------------------------------------- e jesi vickast. ajde neka, barem vam je humor ostao. bolje ista…
19.09.2011. u 14:46h Srbenda je napisao/la: ..... jadni siptari sad ce pored americkog zracenja jesti \"super \" tuljevinu od K+
A zaboravljas na RS?Kazu da nece sa Srbima hoce sa Hrvatima.....Ili opet gresim?Jedan referendum i eto njih nazad u maticu.Eto vama i Sandzak i Kosovo u zamenu.Posteno?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
tigar nije stvar tako crno bijela više je siva istina je da je više gubitnika nego pobjednika,ali ima nešto i u tome što sam ti rekao