Ured predsjednika Srbije: Tadić se neće susresti s Thaçijem
Vijest o mogućem susretu u New Yorku objavio je prištinski Zeri, no uskoro je stigao demanti.
Komentari 202
Srbenda nego, stvarno, pogledaj u drugom članku pišu da je počela mobilizacija!! dali je to, novinarska \"patka\" ili ćete, opet ratovati !!???
Srbenda,,, umjesto što ovdje laprdaš. mogao si pronaći učiteljicu....Gordanu i pozdraviti ju....
Srbenda j ma, hvale te babe po Karancu....:-))
Srbenda a, i to što si, toliko...zavidan....ne ide uz...srpsku...\"kulturu\".....:-))
vidi balvani čuvaju balvane to im je valjda tradicija ratovati s balvanima
info punkt -- a da sve srbe vratimo u srbiju -- i ostvaritćemo miloševićev plan svi srbi u jednoj državi -- kako to što vrijedi za sve ne vrijedi za srbe --iš -
krenulo je pleme bas lepo preko prokletija u albaniju, makedoniju .......ali onda pocela kuknjava nato ,nato .... i jbg ,eto problema .a rankovic ili poznatiji kao leka je samo bio covek koji je isao ispred svog vremena ,na zalost nene zavrsi posao do kraja smeni ga hromi daba
Eto i Albanci koji su genetski i kulturno najblizi Hrvatima su na pragu uspeha! Isto kao i njihova braca Hrvati ce stvoriti modernu,slobodnu i demokratsku drzavu,koja ce zajedno sa Hrvatskom biti uzor svima na Balkanu i sire.......
“…kako barikade treba ukloniti, ali se prvo mora osigurati miran ambijent i sporazum obiju strana..” ----------------------------------------------------------------------------------------------- ako im je to preduvjet onda od uklanjanja drvenarije nema nista…
eto srbija ostala bez kosova,a sad se sprema i vojvodina i sandžak i ostat će samo beogradski pašaluk
ovako srbi započinju rat,a svi znamo kako završava (traktorijadom)
ogorcen,hehehe,lepe zelje za susede.......?Da mi je znati na sto si ogorcen,Srbe ili Hrvate?
19.09.2011. u 11:22h daba je napisao/la: Sad su se uloge na terenu zamenile.Sad sipci imaju muku.Jasno je da Kosovo nikad nece funkcionisati normalno dok to Srbija bude blokirala.Jednostavno neke stvari moraju da se odrade na balkanu a ne u SAD.Proslo je godina ali se nisu pomerili sa mesta i nece nikad dok god sa Srbijom nesto ne dogovore.Pogotovo sad kad se zna da EU vise nije neka ekonosmka sila u koju treba zuriti i koja svakim dano slabi a Srbija i tako nemoze za 10 godina da udje u EU.Samim tim kar... sipaca se nastavlja lagano jos minimum 10 god. ....................................... Nemoj krivate da zoboravis...
19.09.2011. u 12:27h Marllboro je napisao/la: istina boli da znaš malo bolje svoju povijest znao bi da u sandžaku i vojvodini žive više svih drugih naroda nego srba,a i kad bi vam se svi cigani izjasnili kao romi bilo bi vas jedva dva miliona
19.09.2011. u 10:48h ogorčen je napisao/la: vidi balvani čuvaju balvane to im je valjda tradicija ratovati s balvanima .................................. Tako je, isto smo tako i vas shebali...
19.09.2011. u 12:29h Marllboro je napisao/la: 19.09.2011. u 10:48h ogorčen je napisao/la: vidi balvani čuvaju balvane to im je valjda tradicija ratovati s balvanima .................................. Tako je, isto smo tako i vas shebali... ------------------------------------------------------------------------- neznam ko je koga sje... kolikoo se sjećam a dobro se sjećam da je kolona traktora bila cca 40 km i vozili su punim gasom
ej ljudi moji tko je to nekada mogao sanjati...albanske specijalce na kosovu voze hrvatski helikopteri...tu vijest bizantinci jako tesko podnose...eh da ih megdan hoce deset posto kaolazi,bili bi carevi galaksije...ovako potegni po koju ljutu da manje boli
19.09.2011. u 12:35h Marllboro je napisao/la: ------------------------------------------------------------------- zato je srbija sada obećana zemlja iz koje svi žele pobjeći
A zaboravljas na RS?Kazu da nece sa Srbima hoce sa Hrvatima.....Ili opet gresim?Jedan referendum i eto njih nazad u maticu.Eto vama i Sandzak i Kosovo u zamenu.Posteno?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
19.09.2011. u 15:58h Srbenda je napisao/la: “..ali znam mnoge..” --------------------------------- ma naravno da znas.