Ured predsjednika Srbije: Tadić se neće susresti s Thaçijem
Vijest o mogućem susretu u New Yorku objavio je prištinski Zeri, no uskoro je stigao demanti.
Komentari 202
19.09.2011. u 14:09h medion je napisao/la: 19.09.2011. u 13:48h ogorčen je napisao/la: 19.09.2011. u 13:46h zeljkonl je napisao/la: Kad se moze Kosovo odvojiti,zasto ne bi i RS?Eto vama muslimansko cvece sa Cericem na celu.Sto se mene tice mozete ih odmah preuzeti.... -------------------------------------------------------- RS se nemože odvojiti jer to svijet ne dopušta,a ovo drugo je vaša unutarnjo politička stvar ....... A svet dozvoljaba da se otme kosovo. Zato je i bombardovana srbija da bi se bacila na kolena. Nije ona Hrvatska Ameri i vatikan prdne a vi dizete ruke u znak predaje. Koj se to pita? Propala Amrika i EU. samo polako puzice ti opet do Beograda. Nije vam to prvi put ali ce biti zadnji put. --------------------------------------------------------------------------------------- samo ću ti reći dobili ste što ste tražili mislili ste da možete sve oko sebe ugnjetavati i proći nekažnjeno u deset godina ste vodili četiri rata i bit će da su svi drugi krivi samo vi ne
19.09.2011. u 14:08h Srbenda je napisao/la: Ae tigre realni da budemo. Da dodju amerikanci i kazu, hrvati morate da nam date npr.dalmaciju ili slavoniju jel mi tu imamo neke nase interese, jel mislite da biste nesto uradili. Pa prolsli bi ste gore nego mi. I morali bi ste da im date, tako da se ni siptari ni mi tu ne pitamo mnogo, kao ni vi hrvati... Nego bolesni amerikanci... ....... nebi prosli gore nego mi . Odmah bi pristali
Hrvati kroz istoriju se pokazalo da ste uvek bili na pogresnoj strani, i da ste uvek trcali pred rudu. Tako da cete vrlo brzo shvatiti kako cete da prodjete...
19.09.2011. u 14:11h ogorčen je napisao/la: ....... sta smo mi to dobili sto smo trazili??? Jesmo dobili smo WW1 i WW2 - A sta ste vi dobili??? bili smo oba puta na strani saveznika a vi? na cijoj ste vivi strani bili . Ono sto je Austrougarska i Hitler Nemacka bili nekad to je danas imerijalisticka Amerika koja se krije iza NATO
Srbenda j Samo glup i nepismen čovjek ne zna da su Ameri \"tate\" cijelome svijetu i, da sve ZLO od njih dolazi !!!! Ne sumnjam da bi, pod njihovim pritiskom, i HR popustila makar i Dalmacija bila u pitanju !!!u !!! _------------------------------------------------------------------------------ Valjda će doći dan kada će , svatko, biti \"gazda u svome dvorištu \"!!!??
Vi se hvalite nekim platama. Pa vase plate se finasiraju iz kredita , i penzije koje isplacujete kvazi patriotama i borcima industrija vam je gora nego Srpska ne radite nista. A kada vise nece da vam daju kredite jer ste zaduzeniji skoro duplo vise od Srbije, doci cete kod nas Srba puzeci da vas primimo u nase jato...Da vam nije malo mora bili bi ste gori od siptara...
19.09.2011. u 14:12h Srbenda je napisao/la: “…da ste uvek bili na pogresnoj strani...” ------------------------------------------------------------------------------------------------ ..a kockice bi se uvijek nekako slozile i mi bi dobro prosli, zemlja bi se gradila i razvijala - uvijek se provucemo, zar ne? nego kako ste vi? imate li koju novu cestu? turiste? aerodromski promet? slabo? to sam i mislio…
medion j hahahahahhahahhaha....takvima kao ti, koji raspravljate o Austrougarskoj, NDH, Caru Lazaru, Karađorđu i sl. glupostima, uvijek se nasmijem......:-)))))
u 14:15h medion je napisao/la: 19.09.2011. u 14:11h ogorčen je napisao/la: ....... sta smo mi to dobili sto smo trazili??? Jesmo dobili smo WW1 i WW2 - A sta ste vi dobili??? bili smo oba puta na strani saveznika aa vi? na cijoj ste vi strani bili . Ono sto je Austrougarska i Hitler Nemacka bili nekad to je danas imerijalisticka Amerika koja se krije iza NATO --------------------------------------------------- a koji ste to rat dobili sjedeći na krfu i u londonu tek 44 ste se priključili u partizane vi ste dobili rat heheheheheheheehehehehhehehehehehehehehehehehe puknut ću od smijeha
19.09.2011. u 14:16h Srbenda je napisao/la: “…doci cete kod nas…” -------------------------------------------------------------------------------------- to ce se dogoditi na isti dan kada urdu postane novi jezik svjetske avijacije..
chainsaw. Prijatelju, ne pričaj o SRB nešto što nemaš pojma!!! Ako ovako nastave, za kratko vrijeme ćemo im na, puno toga.....pozavidjeti !!
Ma tigre blizi se i njihov kraj, vidim normalan si covek nisi kao vecina hrvata, ali nema tu sta da sumnjas ja ti garantujem da bi ovi vasi odmah dali sve sto se trazi. I zato mi je smesno da sliusam hrvate kako se hvale nekim ratom i kako se Srbi povlace kad je zahebano. A zaboravljate da vam nije Srbije jos bi Austrougarska postojala i vi bi ste bili u njoj...
19.09.2011. u 14:19h Srbenda je napisao/la: Ma tigre blizi se i njihov kraj, vidim normalan si covek nisi kao vecina hrvata, ali nema tu sta da sumnjas ja ti garantujem da bi ovi vasi odmah dali sve sto se trazi. I zato mi je smesno da sliusam hrvate kako se hvale nekim ratom i kako se Srbi povlace kad je zahebano. A zaboravljate da vam nije Srbije jos bi Austrougarska postojala i vi bi ste bili u njoj... ========================================================== Svaka ti je na mjestu do....Austrougarske jer, povijest-istorija se tumači...kako-kome....odgovara, a, nitko, prema---činjenicama !!!! Osim toga, ja živim--danas i za sutra !!...Yebe mi se za...povijest!!....O tome neka raspravljaju-povjesničari jer, su za to plaćeni...
19.09.2011. u 14:19h Srbenda je napisao/la: “…kako se hvale nekim ratom…” ------------------------------------------------------ bitan je rezultat. a taj je da smo mi ovdje gdje jesmo, a vi ste otisli.
TKO je \"pobijedio\" u ratu??????????........:-))
tigre pobjedio je onaj koji piše povijest,a povijest je moćna stvar
9.09.2011. u 14:27h ogorčen je napisao/la: tigre pobjedio je onaj koji piše povijest,a povijest je moćna stvar ================================================ hmmm...da....od nekud mi, poznata ta...teza.... Samo kada bi to \"pojasnio\".......MAJKAMA, DJECI, BRAĆI, SESTRAMA----POGINULIH......NAMA---\"OSAKAĆENIMA\".......možda bih i povjerovao !!!!! -------------------------------------------------------------------------------- Nakon rata, postoje samo----GUBITNICINICI !!!!!! Nakon tekme, možemo govoriti o.....pobjedniku !!
19.09.2011. u 14:18h tiggar-cro je napisao/la: medion j hahahahahhahahhaha....takvima kao ti, koji raspravljate o Austrougarskoj, NDH, Caru Lazaru, Karađorđu i sl. glupostima, uvijek se nasmijem......:-))))) ------ naravno da ti je smesno jer navuceni na albansku drogu . Istorija nije pocelala 1990.g. Nego mnogo ranije. samo se nastavila. Naravno da ti je smesna istorija jer nije vama po volji . I Nemci bi rado da zaborave istoriju pod Hitlerom
A zaboravljas na RS?Kazu da nece sa Srbima hoce sa Hrvatima.....Ili opet gresim?Jedan referendum i eto njih nazad u maticu.Eto vama i Sandzak i Kosovo u zamenu.Posteno?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
19.09.2011. u 14:05h Srbenda je napisao/la: ...... Pa oni sami neznaju kako bih ja mogao znati. Jedan je Ferdinan ali je stradao u Sarajevu za drugog neznam