Matić: Prijepore ćemo riješiti za stolom
Predsjednik Stožera Tomislav Josić rekao je novinarima i da će tom prilikom članovi i simpatizeri Stožera ipak biti negostoljubivi prema vladajućima koji dođu u Vukovar
Komentari 120
u kojoj birtiji...i..ispod kojeg šanka
Tuđman je uspio prevariti naivce da će im biti bolje van Jugoslavije......krenuo je u otcijepljenje Hrvatske od Juge.....dio stanovništva Hrvatske srpske nacionalnosti to nije prihvatio i počelo je sve više dolaziti do sukoba.....koji je uz podršku medija i kriminalaca sa svih strana....izmaknuo konroli.......pa to i vrapci na grani znaju......čemu laži i glumatanje.....zar da djecu odgajamo na takvim lažima???
tko god je radio i želio rasturanje mirne i u Svjetu uvažavane Države Jugoslavije......trebao je da zna da će to dovesti do strahovitih tragedija na svim stranama........i čemu se sad imamo čuditi........naši narodi su započeli ratovanje...nije nam rat pao s Marsa,,,,niti je došao izvana
Predsjednik Stožera Tomislav Josić rekao je novinarima i da će članovi i simpatizeri Stožera ipak biti do ustava i zakona RH negostoljubivi a prema svima onima koji dođu u Vukovar table devastirati i skidati domoljubno darežljivi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Fred Matić je pravi hrvat, pošten čovjek i dobro radi svoj posao kao ministar u Vladi RH. Nedaj se Fred i nemoj dozvoliti da te rulja i šljam smetaju u radu.