Matić: Prijepore ćemo riješiti za stolom
Predsjednik Stožera Tomislav Josić rekao je novinarima i da će tom prilikom članovi i simpatizeri Stožera ipak biti negostoljubivi prema vladajućima koji dođu u Vukovar
Komentari 120
A ja sam mislio da nisu dobrodošli kriminalci, lopovi i pljačkaši hrvatske imovine, i da će prema njima biti negostoljubivi.
Čemu u RH služe izbori kad se ulične bande samozvano pretvaraju u vlast????????
i nije ti neka usporedba baš
I za kraj
kakve svrhe ima kolona -jedna kolona- u kojoj su oni što su za ćirilicu i protiv nje ministre matiću ovo mi sliči na crvenu hrvatsku di manjina maltretira većinu na sve moguće načine-
Na kraju filma vlada se dogovorila sa Stožerom , naravno uz deeebelu naknadu ,
narod popušio , ploče nisu preživile
Najozbiljniji i najveći prijepor koji treba izuzetno žurno riješiti je postojanje ovog lika na funkciji ministra !
Zavladao trend promoviranja samozvanih uličnih terorista u vladare u gradovima..... koji će po svojoj volji suspendirati Zakone i Ustav ...... stvarno napredujemo...... nemoš' vjerovat
zašto nam treba potvrda , komentar je uspiješno poslan ?? da znamo kak ste vi uspiješni ili kaj , dajte maknite barem to , pa nismo retardi , mogli ste stavit i zvučni signal .
Nedaj se Fred i nemoj dozvoliti da rulja i bagra gazi po ustavu i zakonima RH.
Aaaa buonassera Signorina Afrodita , stavite sliku prosim , da vidimo kak izgledate
Kaj gunđate..... Za komentare je OK..... a i vrijeme od 9 do 21 je OK
Meni odlično odgovara od 9 do 21 za komentare...ionako imam najviše mušterija iza 21, pa spavam do 9 ujutro
Vukovar nitko ne bi smio koristiti za dnevnu politiku a pogotovo ne oni koji ga koriste kako bi pomogli nekim neuspjesnim strankama u povratku na vlast.
mislim da bi Trg drvena pijaca trebalo preimenovati u Trg Republike Kosovo s obzirom da je tamo sjedište sdssa...što se mene tiče neka piše i na latinici,ćirilici i na albanski..nadam se da bi ovo bio zanimljiv prijedlog na sjednici GV grada Vukovara...
"Negostoljubivost u ovom slučaju ne znači donošenje u kolonu motki i letvi kojima bi se nekoga tuklo. " E pa super ako necete tuci.
Kakvi su to građani i ljudi koji mimo izbora žele ugrabiti vlast i vladati silom i terorom ???
Od HDZ-ovog tzv Stožera civiliziraniji su i cucki.... i oni poštuju hijerarhiju u čoporu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U Istri su talijanski fašisti čitave familije odveli u logore iz kojih se nikada nisu vratili. Spalili su čitava Hrvatska sela. Jeli došlo vrijeme je za stožer protiv talijanske dvojezičnosti i razbijanje ploča ?