Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ministar o stožeru
Povratak na članak

Matić: Prijepore ćemo riješiti za stolom

Predsjednik Stožera Tomislav Josić rekao je novinarima i da će tom prilikom članovi i simpatizeri Stožera ipak biti negostoljubivi prema vladajućima koji dođu u Vukovar

Komentari 120

Avatar šljuka-zove-kondora
šljuka-zove-kondora
20:08 01.11.2013.

fujjjjjj VL , moderniji , noviji , pa vi niste normalni , s konja na magarca

VL
CV
crna vrana
19:05 01.11.2013.

" Pobjeda u Domovinskom ratu bila je rezultat stvaranja jedinstva domovinske i iseljene Hrvatske. Razumije se, kad kažemo hrvatskog naroda, onda je to većine naroda. Potpunu većinu nismo imali ni tada ni sada. Mi smo i tada imali i sada imamo 10, 15, do 20 posto ljudi koji su bili iz ovih ili onih razloga protiv samostalne Hrvatske, zbog toga što nisu Hrvati, druge su nacionalnosti, bili su Jugoslaveni, bili su i ostali jugoslavenski unitaristi ili jugoslavenski integralisti, koji se nikad nisu pomirili sa samostalnom Hrvatskom, pa i danas se ne mire".

VL
Avatar MilaneseBolognese
MilaneseBolognese
19:29 01.11.2013.

Matić je vladin pijun kojim ona prema van želi pokazati kako brine za branitelje, a istodobno udara po svim hrvatskim vrijednostima. Ne vidim što bi se moglo postići pregovorima, vlada krši Ustav i zakone i radi s njima što se njoj sviđa, a onda istodobno sve nas uči kako zakone treba poštovati. Vukovar treba biti bez ćirilice, drugog rješenja nema.

VL
GL
glasistine
15:08 01.11.2013.

Fred "četnik" Matić, čovjek koji je bio u OSRH 19 dana nakon što ga VP izvukla iz podruma dječjeg vrtića. Bože sačuvak, kurva o poštenje!!

VL
Avatar krumpir salata
krumpir salata
20:57 01.11.2013.

Laku noć dobri ljudi ..... Većernji i dalje jaše.... vau vau

VL
VI
VisAVis2
20:01 01.11.2013.

Preživnjeli branitelji Vukovara. Kolaboracjonisti kupljeni za mirovine pa umislili da je rat gotov. E rat još nije gotov. Gotov je za mrtve, ali nije za žive! Kakva jedna kolona. Onaj koji kroči sa neprijateljem u koloni, nije ništa bolji od njega te da znate: ako to napravite izabrali ste stranu. Ako to napravite samo će te potvrditi moju tvrdnju da su Vukovar branili i ginuli Hercegovski HOS-ovci, koje je okupator poubijao, a Vi koji ste ostali živi niste ništa drogo do izdajnici, samo ako jedan jedini od Vas kroći sa mrskim neprijateljem u koloni srama! Tek sada se očekuje herojstvo, lako Vam je bilo lupetati po srbima, sada se morate pokazati, ponovno na gudure obrane, kakve kolone, kakve gluposti. Mrtvi Vas zovu na borbenu liniju ili nosite slobodno zastavu Bucobav

VL
Avatar krumpir salata
krumpir salata
20:04 01.11.2013.

Vis...... hitno zovi doktora..... poludio si....... umireš

VL
DU
Deleted user
14:57 01.11.2013.

Svi naši najmiliji nisu tek kosti u zemlji već sjeme iz kojeg rastu naša djeca i snaga opstojnosti naše domovine.

VL
DO
dosaosam
19:33 01.11.2013.

Zar Hrvatskoj ima ljudi, Hrvata ,koji zazivaju rat protiv Hrvata.Nakon svega kaj je prošla Hrvatska od rata do danas .Još nam nije dosta ,pa kakvi smo mi to ljudi ,katolici.

VL
Avatar bambus
bambus
18:58 01.11.2013.

točka , nisi reko fala , sram te bilo

VL
Avatar bambus
bambus
19:45 01.11.2013.

Gospodine dosaosam , odgojen sam u strogoj konzervativnoj katoličkoj obitelji , da oprostite , nisam ni sex imao prije braka , i nisam za ćirilicu , i borim se protiv iste .

VL
Avatar bambus
bambus
18:48 01.11.2013.

Vaš komentar je uspješno poslan ! Ha ha ha , aaa hvala lijepa , super ..he he ..savršeno

VL
Avatar bambus
bambus
18:49 01.11.2013.

Hvala još jednom ... ha ha .. i tako svaki put ..

VL
Avatar glas-naroda
glas-naroda
14:17 01.11.2013.

Bili bi vjerodostojni kada bi javno osudili politiku koja nas je dovela u današnje siromaštvo i zbog koje nemamo radnih mjesta ali imamo ogroman broj umirovljenika koji (radno sposobni) uživaju u neradu i provode političke ciljeve svojim mentora. Ali to od njih niti želimo niti se trebaju prisiljavati govoriti protiv svojih sponzora i idejnih vođa.

VL
Avatar bambus
bambus
18:50 01.11.2013.

falaaa

VL
NE
Nepokolebljiv
15:25 01.11.2013.

Pitanje cirilice je nista drugo nego PROVOKACIJA Hrvatima! Netko to nasilno gura a koji su ciljevi iza te provokacije i izazivanja Hrvata cemo jednom vjerojatno doznati. Zakon garantira DVOJEZICNOST a cirilica nije jezik jer i hrvatski se moze pisati cirilicom a isto tako talijanski ili njemacki.

VL
DU
Deleted user
20:22 01.11.2013.

Tko ne zna tz.koordinacija je HDZ.

VL
Avatar Frankenkamen
Frankenkamen
20:36 01.11.2013.

ŽIVIO WEB DIZAJNER

VL
DU
Deleted user
15:03 01.11.2013.

Na današnji Dan u kojem se sjećamo svih naših poginulih i preminulih sjetimo se i onih koji nad njihovim grobovima dozivaju ih bolom bez glasa. Postoje mjesta od kojih se koža naježi. Nijema su a glasove čuješ. Mir njihov našš je nemir. Svaka grobnica kao osjećaj krivice. Sve izgubljene mladosti i životi kao probuđena savjest koja nagriza. Imaju mjesta na kojima ubijeni nisu umrli već je mrtva ljudske vrsta koja je zlo počinila, podržava ga ili ga zlorabi. Na tim mjestima zrak je slan od osušenih suza. Vjetar zavija kao eho plača. Kameni zidovi s nepreglednim nizom imena ubijenih vapi kao oproštajno pismo s neispunjenim posljednjim željama.

VL
Avatar bambus
bambus
18:51 01.11.2013.

tako sam odgojen , strogo katolički , hvala

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.