Matić: Prijepore ćemo riješiti za stolom
Predsjednik Stožera Tomislav Josić rekao je novinarima i da će tom prilikom članovi i simpatizeri Stožera ipak biti negostoljubivi prema vladajućima koji dođu u Vukovar
Komentari 120
Ćirilici uvijek mora i smije biti mjesto u Vukovaru tako i u cijeloj Hrvatskoj kako bi uz Boga i domoljublje ona bila svoja uz svoje domoljubno ljute, srdite i prosvjedničke.
Josicu,ne ponasaj se kao neki lokalni serif!
20 godina nakon rata stavljanje cirilice nebi smio biti problem. no ako jest neka raspisu referendum GRADSKI ne drzavni i neka oni koji imaju adresu u vukovaru odluce.
Guc .... Zato jer su to civilizaciske norme ....
glupo je da milanović pregovara sa stožerom...on bi trebao pregovarat sa njihovim šefom karamarkom.
Nedajte se Fred i HR Vlada i neka uz Boga i domoljublje ćirilica ostaje svoja na svome jer tako vele ustav i zakoni RH.
Propao im plan podjele u dvije kolone ali sad inzistiraju na podjelama unutar jedne kolone. U svakom slučaju, ne prestaju inzistirati na podjelama.
potrpati ih u zatvor.....i evo ti riješenja...
tko svjesno krši Zakon....napada službene osobe....trga i uništava društvenu imovinu.....javno vrijeđa demokratske institucije Republike Hrvatske ......mora ogdovarati........pa što je tu nejasno ???
Predsjednik Stožera Tomislav Josić nije rekao novinarima da je važno poštovati ustav i zakone RH i zbog toga je moguče da če se uz Boga i domoljublje table na ćirilici ponovo skidati i kasnije uz trošak svih građana RH ponovo kao svoje na svome stavljati.
Matić: Prijepore ćemo uz Boga i domoljublje riješiti za stolom ispod tabli na ćirilici kao svoji na svome.
Ja mislim da ni u Ruandi vlast ne pregovara sa ..... tamo nekom lokalnom terorističkom skupinom
Stožer treba osnovati stranku pa da vidimo koliku podršku imaju.
U Vukovaru će sigurno uz pokušaj skidanja tabli nekih i pokušaj štovanja zakona i ustava RH drugih biti vatreno i uzbudljivo i malo teže dostojanstveno i svečano.
Taj Josic mi polako ide na zivce.ponasa se kao neki lokalni serif i kao da je Vukovar njegovo privatno vlasnistvo. Ko je taj uopce? I sama cinjenica da Gotovina ne zeli imati posla s njim dovoljno govori. Inace sam protivtiv cirilice u Vukovaru.
"Negostoljubivost u ovom slučaju ne znači donošenje u kolonu motki i letvi kojima bi se nekoga tuklo. "
ko su ti Josići, Gavrići i ini? Što ti likovi uopće dozvoljavaju, na osnovu čega odlučuju i govore da su oni bogom dani i da su u pravu. Osnujte stranku gospodu, a pardon vi imate stranku! Što to znači nećemo ćirilicu. Pa nije Hrvatsku napadala ćirilica, već horda zločinaca i ne ljudi. Ti isti retardirani četnici su na usnama i mislima zazivali Isusa jer su i oni „kršćani“. Što ćemo se radi njih odreći našega dragoga Isusa? Dajte narode, pa nama treba rada i znoja, a ne raznoraznih četnika, partizana i ustaša. Vlast i Zakoni se ne mijenjaju na ulici, pa pobogu tako su srbi započeli napade na Hrvatsku.
Jaka mi empatija od lokalne samozvane pijane bande koja samo gleda gdje bi izazvali što veću štetu i podjelu u narodu
moram priznat da ovaj josić i njegovo penzionersko društvo imaju dosta elana za visokoplaćene invalide.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nema dogovora sa ovom vladom.Ona jednostavno nema sluha i kao da namjerno provocira sukob koji je vrlo vjerojatan.