Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ministar o stožeru
Povratak na članak

Matić: Prijepore ćemo riješiti za stolom

Predsjednik Stožera Tomislav Josić rekao je novinarima i da će tom prilikom članovi i simpatizeri Stožera ipak biti negostoljubivi prema vladajućima koji dođu u Vukovar

Komentari 120

GU
gummybear
17:02 01.11.2013.

Nema dogovora sa ovom vladom.Ona jednostavno nema sluha i kao da namjerno provocira sukob koji je vrlo vjerojatan.

VL
Avatar Balkanski nevini vitez
Balkanski nevini vitez
15:01 01.11.2013.

Ćirilici uvijek mora i smije biti mjesto u Vukovaru tako i u cijeloj Hrvatskoj kako bi uz Boga i domoljublje ona bila svoja uz svoje domoljubno ljute, srdite i prosvjedničke.

VL
BI
BILAlegenda
13:07 01.11.2013.

Josicu,ne ponasaj se kao neki lokalni serif!

VL
DU
Deleted user
13:02 01.11.2013.

20 godina nakon rata stavljanje cirilice nebi smio biti problem. no ako jest neka raspisu referendum GRADSKI ne drzavni i neka oni koji imaju adresu u vukovaru odluce.

VL
Avatar krumpir salata
krumpir salata
18:18 01.11.2013.

Guc .... Zato jer su to civilizaciske norme ....

VL
TU
turbina
14:48 01.11.2013.

glupo je da milanović pregovara sa stožerom...on bi trebao pregovarat sa njihovim šefom karamarkom.

VL
Avatar Balkanski nevini vitez
Balkanski nevini vitez
14:58 01.11.2013.

Nedajte se Fred i HR Vlada i neka uz Boga i domoljublje ćirilica ostaje svoja na svome jer tako vele ustav i zakoni RH.

VL
Avatar madcap
madcap
13:36 01.11.2013.

Propao im plan podjele u dvije kolone ali sad inzistiraju na podjelama unutar jedne kolone. U svakom slučaju, ne prestaju inzistirati na podjelama.

VL
Avatar krumpir salata
krumpir salata
14:56 01.11.2013.

potrpati ih u zatvor.....i evo ti riješenja...

VL
Avatar krumpir salata
krumpir salata
15:26 01.11.2013.

tko svjesno krši Zakon....napada službene osobe....trga i uništava društvenu imovinu.....javno vrijeđa demokratske institucije Republike Hrvatske ......mora ogdovarati........pa što je tu nejasno ???

VL
Avatar Balkanski nevini vitez
Balkanski nevini vitez
13:52 01.11.2013.

Predsjednik Stožera Tomislav Josić nije rekao novinarima da je važno poštovati ustav i zakone RH i zbog toga je moguče da če se uz Boga i domoljublje table na ćirilici ponovo skidati i kasnije uz trošak svih građana RH ponovo kao svoje na svome stavljati.

VL
Avatar Balkanski nevini vitez
Balkanski nevini vitez
14:08 01.11.2013.

Matić: Prijepore ćemo uz Boga i domoljublje riješiti za stolom ispod tabli na ćirilici kao svoji na svome.

VL
Avatar krumpir salata
krumpir salata
19:24 01.11.2013.

Ja mislim da ni u Ruandi vlast ne pregovara sa ..... tamo nekom lokalnom terorističkom skupinom

VL
GA
gaby
12:50 01.11.2013.

Stožer treba osnovati stranku pa da vidimo koliku podršku imaju.

VL
Avatar Balkanski nevini vitez
Balkanski nevini vitez
13:54 01.11.2013.

U Vukovaru će sigurno uz pokušaj skidanja tabli nekih i pokušaj štovanja zakona i ustava RH drugih biti vatreno i uzbudljivo i malo teže dostojanstveno i svečano.

VL
BI
BILAlegenda
13:04 01.11.2013.

Taj Josic mi polako ide na zivce.ponasa se kao neki lokalni serif i kao da je Vukovar njegovo privatno vlasnistvo. Ko je taj uopce? I sama cinjenica da Gotovina ne zeli imati posla s njim dovoljno govori. Inace sam protivtiv cirilice u Vukovaru.

VL
OZ
ozzyserb
12:49 01.11.2013.

"Negostoljubivost u ovom slučaju ne znači donošenje u kolonu motki i letvi kojima bi se nekoga tuklo. "

VL
MA
maivla
16:54 01.11.2013.

ko su ti Josići, Gavrići i ini? Što ti likovi uopće dozvoljavaju, na osnovu čega odlučuju i govore da su oni bogom dani i da su u pravu. Osnujte stranku gospodu, a pardon vi imate stranku! Što to znači nećemo ćirilicu. Pa nije Hrvatsku napadala ćirilica, već horda zločinaca i ne ljudi. Ti isti retardirani četnici su na usnama i mislima zazivali Isusa jer su i oni „kršćani“. Što ćemo se radi njih odreći našega dragoga Isusa? Dajte narode, pa nama treba rada i znoja, a ne raznoraznih četnika, partizana i ustaša. Vlast i Zakoni se ne mijenjaju na ulici, pa pobogu tako su srbi započeli napade na Hrvatsku.

VL
Avatar krumpir salata
krumpir salata
19:21 01.11.2013.

Jaka mi empatija od lokalne samozvane pijane bande koja samo gleda gdje bi izazvali što veću štetu i podjelu u narodu

VL
TU
turbina
15:08 01.11.2013.

moram priznat da ovaj josić i njegovo penzionersko društvo imaju dosta elana za visokoplaćene invalide.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.