Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 152
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

U Beogradu sude Srbima za ratni zločin počinjen u Hrvatskoj

Optužnica iz travnja 2008. Bulata i Vraneševića da su kao pripadnici Vojske Republike Srpske Krajine od 19. do 23. ožujka 1992. godine u Banskom Kovačevcu ubili šest civila, starosti od 63 do 81 godine.

Komentari 64

ZD
Zdravek
10:27 18.01.2010.

18.01.2010. u 10:12h bascelik je napisao/la: \"mi svojima sudimo a vi svojima ubicama smanjujete kazne\" a kao vi svojima ne smanjujete? al u pravu si da bi se za svaki zlocin trebalo odgovarati, a posto je ljudski zivot nenadoknadiv, ondada bi za to trebale biti i najvece kazne

VL
TC
tigar-cro
10:40 18.01.2010.

h bascelik .... Svaka cast za, ovaj, posljednji komentar!!! Takav, zdrav, nacin komunikacije je....JEDINI, nacin da se rijese svi problebi i, \"\"repovi\"\" medju nama kao i, sve, postojece, \"\"barijere\"\" medju narodima!! To je, jedini, moguci, put k boljoj i, sretnijojj buducnosti, narocito za nadolazece generacije!!

VL
OB
-obrisani-
11:39 18.01.2010.

Pomaže bog Bascelik Sam znaš da nije to problem. Znači zločin je zločin ma ko ga počinio. Ovde se radi o tome da Hrvati a pogotovu Muslimani hoće da izvuku političku korist. Muslimani da „dokažu“ da je Republika Srpska genocuidna tvorevina te da je ukinu a nakon toga proteraju Srbe. Dok Hrvati žele da sakriju monstruozne razmere genocida i pljački koje su izveli za vreme poslednja dva rata. Dokazivanje da su Srbi izvršili neke zločini nije u funkciji da se kazne zločinci nego da se dokaže ludačka teza da je neko izvršio agresiju ......... Evo ovo što je napisao NN33444 je ono što se traži od Srba. To nema nikakve veze sa moralnim normama već sa ludilom i političkim željama.

VL
NS
nek_se_zna
12:04 18.01.2010.

Da ,da sude im i to zbog cega !ß nije potrebno biti suvise pametan da bi se znalo..a za kaznu dobijaju po 2-3 g. i dobar smestaj u privatnim vilama sa obezbedjenjem naravno za \"javnost\"

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.