U Beogradu sude Srbima za ratni zločin počinjen u Hrvatskoj
Optužnica iz travnja 2008. Bulata i Vraneševića da su kao pripadnici Vojske Republike Srpske Krajine od 19. do 23. ožujka 1992. godine u Banskom Kovačevcu ubili šest civila, starosti od 63 do 81 godine.
Komentari 64
A potpuno isto misli sva ta usljiva bradata banda.......................................................... Seseljev intervju/1990:”Vojvodina ce biti u sastavu Srbije i tu spora nema.Sto se tice drugih delova gde mogu da se sukobe Hrvati i Srbi , postoji nekoliko nacina resavanja. jedan je etnicki i on se moze primenjavati samo na stanje kakvo je postojalo 6/4/1941.Postoji medjunarodni princip zasnovan na granicama propisanim Londonskim paktom, a postoji i princip odgovornosti po kojem SVE ONO GDE SE NALAZE STRATISTA i JAME TREBA BITI u SASTAVU SRPSKE DRZAVE. Nije li to najavljivanje Velike Srbije?Velika Srbija nikada to nece biti u pravom smislu te reci. Cak i kada obuhvati sve srpske zemlje: Makedoniju,Crnu Goru,Bosnu i Hercegovinu,Dalmaciju,Vojvodinu,Liku,Baniju,Kordun, Slavoniju; Srbija nece biti bas tako velika u evropskim razmerama. A Hrvatska ,ona ostaje na puskomet oko Zagreba? To cemo videti, to tek Hrvati treba da dokazu,da li oni uopste imaju istorijsko pravo na neku drzavu. Neka oni o tome pregovaraju sa Austrijom, Italijom, Madjarskom, pa da se vidi ima li nesto njihovo ili nema. To se nas ne tice. Sto sa Kninskom krajinom u slucaju raspada Jugoslavije? Pa valjda ce se naci u granicama srpske drzave. A sto se Dalmacije tice,granica je tu negde oko Karlobaga. Sto ce na sve to , naprimer reci Makedonci? Koji Makedonci, ko su oni?Tvrde da su nacija.... Kakva nacija? Mogu oni da tvrde sto hoce, ali oni su Srbi. Jesu li i Crnogorci Srbi? Da, nikada nije ni postojala crnogorska nacija.Kako to objasniti ponosnim djeticima? Nema takvih. Ima Jevrem Brkovic i sacica izdajnika srpskog naroda,oko njega.Najvecih izdajnika srpskog naroda.Mogu da budu oni i bilo ko drugi sto god hoce,ali ono sto je Srbija,ostaje Srbija”. 50 % Srba ,jos danas,glasuje za tu opciju ,a 49% se potajno nada.
Po 50-eti put ....da slucajno ne smetnemo sa uma !!! Neprijatelj moga neprijatelja je moj prijatelj ....Svi znamo da su nam srbi najveci neprijatelji ( i s ove i one strane Drine). BiH muslimani i Albanci ,bez sumnje ,najvise mrzerze srbe. Prirodno je da su nam oni i najblizi saveznici.Albanci su Iliri a mi imamo 45 % ilirskih gena,dok su tzv bosnjaci identicni nama( nema tu nikakvog if ,but or maybe, mi smo isti narod razlicite vjere).Moramo podrzavati Kosovare i njihovu autonomiju u Bujanovacu, Presevo ,Medvedja kao i odcjepljenje Sandjaka , ili zamjenu Sandzak( Raska) za Republiku Shupsku. Cr(m)nogorci su nam isto tako dobri saveznici .Srbi su ih pobili 25,000 1919-1920 unistili im drzavnost i oduzeli autokefalnost crkve( tu je postojala Cevena Hrvatska,prva nasa drzava na jugu). Normalno je da su nam i Makedonci odlicni saveznici .Od njih je Srbadija pokusala naciniti juznu Srbiju.A i zajedno smo sredili \"kralja\" Aleksandra. Bugari su nam svakako dobri prijatelji a nemojmo zaboraviti da su im srbi podmuklo oteli zapadni dio Bugarske.I Rumuni imaju problema sa srbima koji svojataju rumunske Vllahe( Tesla naprimjer) i Banat.Katolicka Madjarska nam je isto dobar saveznik protiv srba.Nekad je i Beograd madjarski bio(Nandorfehervar) , a i glavni grad Bugarske.Srbi su prisvojili Vojvodinu koja nikad u povijesti nije bila njihova,poslije rata su pobili 25.000 Madjara i 380.000 Nijemaca i u njiihove domove su 225.000 srba naselili( koji se zacjelo racunaju kao zrtve Jasenovca). Braco Hrvati,svatko od nas bi morao znati TKO SU NAM PRIRODNI SAVEZNICI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toj smrdljivoj bandi nikako se ne moze dokazati kako im nije mjesto na HRVATSKOM forumu ( niti bilo gdje na zapadnoj obali Drine)...... Njima lako udje metar u straznjicu ali tesko i milimetar u glavu
u članku samo treba navesti da se radi o vojnicima tkz RSK, a ne RSK, da nebi bilo zabune, uvijek i svugdje treba naglašavati da je to bila umijetna tvorevina, nikad i nigdje priznata!
tigar-cro Ne ti ali Marso je sigurno protjeran sa neke planete izvan suncevoga sistema. :-)))
rat je gotov, pobjednici i porazeni se znaju, vrijeme je da se nastavi sa zivotom, koga briga sto se u srbiji, sloveniji ili evropi dogadja
houston, tx dobro i, posteno, zboris!! No, vjeruj mi da sve, zestoke, polemike, vode oni koji rat nisu osjetili!!! Ljudi, koji su taj pakao prozivjeli, izgubili svoje bliznje, prijatelje i suborce.....sute!!! Ako i progovore, onda je to bitno drugacije od,e od, ovih, \"\"ratnika\"\" na forumu...
Dakle nekoliko sam puta ustvrdio da je Gavrilo Princip bio Zidov,dok je i sam Karadjordje bio iz albanskog roda Keljemendjija.Cak im je i “njihov car” Lazar bio zidovskog podrijetla-Lazar, Lazzaro, Lazaretti, Lazarini,Lazarov .........ha,ha,ha,ha Branislav Nusic = srbin.... Svasta ljudi ,svasta
Tu neki vllasi promoviraju jedinstvo srba i Hrvata u BiH ( naravno PROTIV muslimana) ... NIKADA ne zaboravite da su srbovllasi u BiH prvo napali Hrvate !....Sto je to Srbin ??? Biti Srbin znaci biti pripadnik bozanskog naroda( svi susjedii su ,naravno, njima inferiorni. Da bi pridobili podrsku Zidova ( Srbija je prva i jedina, zemlja na Svijetu koje je sebe proglasila ociscenu od Zidova) za vrijeme domovinskog rata ,cak su se predstavljali izgubljenim zidovskim plemenom(ha,ha,ha,ha). ( zanimljivo kako sad ne tule da su dio IZABRANOG naroda).Srbi su 49% tursko-turkomanaskog( altajsko -anatolskog,),13% marokanskog(morluckog)i samo 15% slavenskog porijekla, 23% otpada na Cincare,Rome,Aromune,Vlahe,Morovlahe,Karovlahe,Karakune,Karavunce,Meglenske Vlahe , Karakacane , i Tracane . Cjelovremeno su ti Srbi ( potpuno su istog genetskog podrijetla kao i Bugari pa bi ih se moglo zvati Srbugarima,sva zemlja na kojoj danas zive Srbi je bila bugarska prije toga ilirska) trubili kako su SLAVENI i kako su Rusi njihova braca. Svasta! 450 godina turske vladavine ( A pravo prve noci poboljsalo im je turkmensku genetiku)ostavilo je posljedice i na ono malo kulture sto su imali a da ne spominjem jezik.Sve vrevi od turcizama a kad bi ih sve izbacili morali bi lajati kao psi ,zbog pomanjkanja rijeci( ma bre,januar,fudbal,pantalone,merdevine i tako u nedogled).Morali su tisuce rusizama i tudjica uvesti da im se to ne dogodi. Nazivaju druge katolickim srbima i muslimanskim srbima, negiraju jezik drugih,a sami ga nemaju. Iako su svjesni da SRPSKOG haplotipa ( genskog obiljezja) sa zapadne strane Drine NEMA ,cak ni medju pravoslavnim precanima( ispiranje mozga i propaganda SPC je druga prica.Pod hitno bi trebalo uspostaviti HPC), konstantno svojataju i sluze se lazima posto je to njihov nacionalni shport. Kosovare nisu mogli prozvati nekakvim srbima pa su ih 700.000 protjerli preko granice.A uskoro ce doci vrijeme naplate i u BiH.
Na dan udaje hriscanska (vlaska,srpska) mlada bi bila posjecena od strane jednog begovog (aginog) predstavnika obicno u pocasnoj pratnji jednog odjeljenja vojnika. Predstavnik bi zatim odveo mladu do begove (agine) kuce gdje bi provela dan i noc a zatim bi je otpratio nazad njenoj kuci u jutro na dan vjencanja.( ha,ha njihovim zenama danas je zacjelo zao sto su Turci otisli) Pravo prve bracne noci je vazilo za mlade kmetove ili sluge ( serve).Mlade su su zacjelo bile krscasnke (vlahinje) jer muslimani nisu bili kmetovi. Begovi su obicno bili Turci mada je bilo lokalnog plemstva koje je preslo na Islam da sacuvaju svoje privilegije za vrijeme vlasti Otomanske imperije nad Balkanom. Jus primae noctis ili droit du seigneur je pravo prve bracne noci, zapravo pravo bega (ili rjedje age) da provede jednu noc sa buducom zenom svoga kmeta .Zacudjujuce je da je Altajsko-Anatolski tip HG-2 u Europi najveci kod Srba(49%) i Bugara(42%), te kod Turaka i Turkmena u prednjoj Aziji( Srbi su ustvaru vecu Turci od Turaka). Takodjer nije za cuditi da je Berberski (Afro-Hamitski) tip HG-21 u Europi najzastupljeniji kod Porugalaca, jer su Berberi stoljecima tamo vladali, ali od kud taj( Rimljani su dovozili granicare iz Afrike) genotip kod Srbijanaca(13%,ha,ha,cudo kako se time ne hvale ali zato uvijek spominju onih 15 % slavenskih gena;ma ruska braca ,bre) i Bugara(17%)???
17.01.2010. u 18:14h nikolatr je napisao/la: Pa Oni tamo bar imaju jednog Zidova, Predsjednika Cetnika komu je zidovka Klara Mandic bila majka...! Kamo su danas te teorije o Iranskom podrijetlu hrvatskog naroda...? :-) Hrvatski narod nosi u sebi 30 %30 % slavenskih gena ( srbi samo 15 % dok su Madjari na primjer dvostruko veci Slaveni nego Srbi ,sa 35 %).Sjeverni Slaveni ocigledno nisu bili tamo u vrijeme ledenog doba.Mnoge rijeci,toponimi pa i genetika upucuju na povezanost Afganistanaca ,Iranaca i Slavena . Nema tu nicega spornog. No mi Hrvati ne mozemo tvrditi kako smo slavenskog podrijetla ,posto to u 70 % nismo. Mi smo ilirskog podrijetla ( od 45 % u Hrvatskoj do 70 % u BIH)
Nasmejao si me ovim teorijama o poreklu naroda. Samo ne mogu nikakvim misaonim akrobacijama da uklopim ove Marokance. Toliko maštovit nisam. Ajde, zemljače sa 70% ilirskog porekla, budi ljubazan pa mi objasni.
bgcd....... i ti si stvarno bez mozga .....Jesi li ikad cuo za vremenske zone???????????????? Zivim u USA
c@ pa zar u USA tako rano ustaju !
ha,ha,ha kad se 2 turkmenska gedjovana billybullshit i shit_control prepiru....jedan tvrdi da sam Srbin a drugi da sam Turcin ( trenutno zaboravise ono Aljbanac i bosnjacki musliman).......ma kreteni ,bre( ha,ha eto ti dokaz) nemaju argumenata pa lopticu prebacuju na imaginarnorno osobno polje .Ajme judi teskih lijeh tupavaca!!!
srbine, tvoje nepoznavanje hrvatskog jezika i baratanje srpskim je dovoljan dokaz...znas, mi hrvati bi osobu s marsa nazvali marsovac...\"marsijanac\" je toliki apsolutni srbizam da ga nikada nitko iz hrvatske, a pogotovo hrvat, niti u kojem slucaju ne bi koristio...cak i srbi u hrvatskoj nazivaju sebe srbima, za razliku od onih u srbiji koji se nazivaju srbijancima...u svojoj polupismenosti ti cak i pokusavas @-at, odnosno hrvatski na ili kod-interpretirati kao \"a\"sto kod mojih prijatelja tu u americi prvo izaziva nevjericu, a zatim, kad im pokazem da je istina, bure smijeha....evo, toliko...ako zelis nekoga prevariti i pretvarati se hrvatom, nauci prvo hrvatski....srbine
Shit-control tvrdi kako cistim snijeg u Aljasci ( jedinoj saveznoj drzavi gdje nisam bio) a kreten billybullshit tvrdi kako vozim kamion po USA ( What fucking business of their\'s is that anyway, what I do ?!).....tesko je skontati koji je od ove dvojice veci majmun.....umjesto da se drze teme ,argumenata i kontraargumenata oni se ponasaju kao mali smrkavci.......\'ljudska\' bijeda,najobicniji sljam...Nikad ni o cemu ama bas nista nisu napisali ali se uvijek nekome prljepe......krpelji ...paraziti....... hmmmmmmmmm ,jesam li bio dovoljno jasan?
zdravo komsije , pozdrav iz drage vam i mile srbije.komentarisao bih ovaj clanak kao srbin i hriscanin. kad neko ubije civila i da je sto puta moj srbin zasluzuje najostriju kaznu.da se ja pitam minimum 20 godina.i ne igra see srbija jugoslavije,dosta je ona propatila u koj bolesnoj zajednici.kao zemlja pobednica mogla je da bira,mislim 1918,al kralj mislio ko zna sta.no dobro sve to je bilo i bitno je da smo se odvojili i daj boze da vas vise nikad ne vadimo,i da se vise nikad ne spajamo.mi svojima sudimo a vi svojima ubicama smanjujete kazne.alo zemljani pa on je ubio dete i tu nema zdravomarija.ubica je ubica ma koje vere bio.smrt fasizmu
bascelik.. Bok, susjed!! Pozdrav tebi, iz, vama...posebno, drage.....LIJEPE NASE!!....:-))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najzanimljivije mi je danas procitati kada se sa od pripadnika srpskog nakota cuje i zagovara nekakva normalizacija odnosa,pa onda svi su krivi...i na kraju ono poznato ko nas zavadi...hehehehe naravno cetnici zaboravljaju da pomenu ratnu odstetu.Rekoh vec da oni ne odstupaju od svoje \"vekovima stvarane\" procetnicke ideje samo sto ju prilagodjavaju vremenu i uvjetima.