Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 143
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

U Beogradu sude Srbima za ratni zločin počinjen u Hrvatskoj

Optužnica iz travnja 2008. Bulata i Vraneševića da su kao pripadnici Vojske Republike Srpske Krajine od 19. do 23. ožujka 1992. godine u Banskom Kovačevcu ubili šest civila, starosti od 63 do 81 godine.

Komentari 64

OB
-obrisani-
10:25 18.01.2010.

to tigre vidim da su nam emocije iste,

VL
Avatar Topgen
Topgen
14:35 17.01.2010.

Sude im za sest civila. A sto cemo za onih 200000 ubijenih u BiH i Hrvatskoj ?

VL
TC
tigar-cro
15:59 17.01.2010.

odpreko... Sa ljudima, poput tebe, (bez ljutnje), ne ulazim u rasprave jer, kada netko, kao ti, tako \"\"lupeta\"\" neciju zastarjelu propagandu, suvisna je svaka rijec!! Ja sam, na moju nesrecu, PROZIVIO rat i, NITKO mi ne moze prodavati demagogiju iliu ili \"\"suplju pricu\"\"....cime se, neumorno, manipulira i u HR i Srbiji i BiH...

VL
OB
-obrisani-
16:00 17.01.2010.

Odpreko,u pocetku je bila JNA a posle je i policija u Srbiji hapsila vojno sposobne iz Bosne i Hrvatske i slala ih na front...

VL
OB
-obrisani-
16:01 17.01.2010.

Sude im da bi pred svijetom prikrili ono sto se od njih ocekuje a to je hapsenje mladica i hadzica.Uostalom vidjet ce te kolike ce im kazne dosuditi a ja pretpostavljam da nijedan nece dobiti vise od dvije godine a i za njih ce polovicu biti pomilovani.Srbi i srbija ne odstupaju od svoje procetnicke politike samo sto ju prilagodjavaju vremenu i politickim prilikama.

VL
TC
tigar-cro
16:22 17.01.2010.

dmalesevic40... e...jbg....ti bi sada isao i u politicke analize sto je, za mene, naporno. Mislim da, odgovornosti i krivnje ima na, svim, stranama!! No, bolje analize kao i sudske presude, nadam se da ce se dogoditi u, neka, bolja vremenaena na koja, pretpostavljam, necemo jos dugo cekati!! Taj proces je, jedan od, bitnih, preduvjeta, da se, napokon, zapocne s boljim zivotom na nasim prostorima...

VL
OB
-obrisani-
16:35 17.01.2010.

Sude im da bi pred svijetom prikrili ono sto se od njih ocekuje a to je hapsenje mladica i hadzica.Uostalom vidjet ce te kolike ce im kazne dosuditi a ja pretpostavljam da nijedan nece dobiti vise od dvije godine a i za njih ce polovicu biti pomilovani.Srbi i srbija ne odstupaju od svoje procetnicke politike samo sto ju prilagodjavaju vremenu i politickim prilikama.

VL
OD
odpreko
16:36 17.01.2010.

ja nisam reko da nije bilo vojnika iz srbije bilo ih je ali ovde ispada kao da je bila komplett cijela srbija u ratu to nije bila a to ko je poceo ko je kriv to mozemo do sutra da raspravljamo

VL
OB
-obrisani-
16:49 17.01.2010.

Cosic o Srbima :” Lažemo da bi smo obmanuli sebe, da utešimo drugog; lažemo iz samilosti, da nas nije strah, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju i tudju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid našeg patriotizma i i potvrda naše urodjene inteligencije. Lažemo stvaralacki, maštovito, inventivno.” (Deobe I,str.135)

VL
OB
-obrisani-
17:12 17.01.2010.

Beogradski sveucilisni prof. dr. Dragoljub Jovanovic, \"U venama Srba teče mnogo cincarske/vlaške i, kao posledica verske istosti, ciganske krvi\", tvrdi spomenuti profesor. Najnovija genska nauka,99.9% tocna, to jasno dokazuje

VL
OB
-obrisani-
16:17 17.01.2010.

tigar-cro teran Ko je počeo rat, Srbi ili Hrvati? Odgovor: Slovenci. Šalu na stranu ali znaćemo kada saznamo šta je starije, jaje ili kokoška. Kakva su bila prava Srba u okviru Republike Hrvatske i istovremeno u okviru Jugoslavije. Šta je, sa stanovišta Srba u Hrvatskoj, ima prioritet i šta se više moralo poštovati, savezna vlast ili republička. Da li su Srbi u Hrvatskoj pogrešili što su više poštovali svoju saveznu državu koja nije priznala secesiju?

VL
OB
-obrisani-
16:18 17.01.2010.

Odpreko… pa jeli na tim traktorima bila srpska vojska ili civili odgovori…vaša vojska je pobjegla na tenkovima, u đipovima i kamionima…ostavili ste narod na cjedilu,unijeli paniku i rezultat je poznat…i sad je RH kriva za vaš exodus…pitajte vaše oficire a ne nas…

VL
CP
cuperak plavi
17:25 17.01.2010.

Ostavite tigra na miru,covek je sto posto ok.i ako vec ne mozete normalno da komunicirate,nemojte ga vredjati jer ocigledno ne citate sve postove i nema potrebe za provokacijama.Pozdrav tigre.

VL
TC
tigar-cro
17:26 17.01.2010.

Dayton.. Za Marsu ti vec, mogu povjerovati......hm, iako mi se cini da su on, i, njegov drugar, RSK....neki, zestoki....\"\"specijalci\"\"...:-))

VL
OB
-obrisani-
17:27 17.01.2010.

Prisjetite se kako se u vrijeme domovinskog rata ta smrdljiva bagra uvlacila cionistima u straznjicu tvrdeci kako su oni TRINAESTO IZRAELSKO izgubljeno pleme ( pa i nisu daleko od istine posto su i jedni i drugi turkmenskog podrijetla)....... Ali im niti to nije pomoglo....pogledajte sto Zidovi misle o njima http://www.youtube.com/watch?v=7ucbffvckYM ha,ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

VL
OB
-obrisani-
17:38 17.01.2010.

17.01.2010. u 17:33h tigar-cro je napisao/la: vjerujem ti, nije se potrebno bosti sa volovima, povijest je majka znanja i istina neke ljide jos boli, pobjednici se pamte, porazeni idu u zaborav. veliki knjizevnici na forumu u stvari su mali hohstapleri, tjese se svojim bolesnim idejama

VL
DA
dabar
18:46 17.01.2010.

posteno je suditi svim ratnim zlocincima a to Srbija vidim radi nasuprot hrvatskoj koja svoje ratne zlocince a ima ih prilicno dosta ne procesuira poput zlikovaca tipa Tomislava Mercepa i mnogih slicnih njemu. Srbija je to ozbiljno shvatilau odnosu naa hrvatsku. Bez toga nema nam evrope.

VL
OB
-obrisani-
10:35 18.01.2010.

ako i smanjujemo a veruj mi da ne znam to no mislim da je moguce mene je sramota jer ne vidim razliku izmedju neke srpske starice ubijene u oluji i neke hrvatske koju su ubili ovi bolesnici pod plastom borbe za srpstvo.Nase prokletstvo sa ovih krajeva je sto ne pokazujemo da nam je zao nego prvo napadamo druge.slozimo se prvo da je civil-civil a ubica-ubica pa mozemo dalje u granicama normale.smrt fasizmu a bolesnike u zatvore

VL
LJ
ljubiczd
11:00 18.01.2010.

Jos nevjerujem u Srpsko pravosudje,pogotovo zbog skrivanja velikih riba i zbog stalnog srpskog pokusaja da izjednaci krivicu na sve narode,Ipak je srpska krivnja i zlocin u ovome ratu najveci.To moraju jednom priznati i ispricati se i Hrvatima i Bosnjacima a i kosovskim Albancima,Samo tada se moze normalno poceti sa Srbima razgovarati kad prihvate punu odgovornost za ovaj Balkanski rat

VL
OB
-obrisani-
16:30 17.01.2010.

tigar-cro I meni je naporno. Inače, slažem se s tvojom poslednjom konstatacijom. Odmeren si i pozitivan. Ajd u zdravlje.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.