Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Tamna strana Švicarske
Povratak na članak

Švicarci pokrenuli kampanju protiv minareta

Kamen spoticanja je šest metara visok plastični minaret koji se nalazi na krovu jedne bivše tvornice. Stanovnici, katolički i evangelistički svećenici pa čak i načelnik općine izjasnili su se protiv gradnje minareta, no sud je odlučio drukčije. Najviša sudbena instanca u Švicarskoj, Vrhovni sud, odlučio je da se minaret smije izgraditi.

Komentari 61

AK
akb
20:48 29.11.2009.

Bok ljudi ne kuzim vas svadate se oko jedne zgrade u Svicarskoj, a zakaj se ne svadate kad je u pitanju jadna zemlja koja nas sve skupa trpi, pitajte se dali bi neko bil roden ak nije trebal,Bog vas sacuvo znate kaj vi opste dijelate umjesto ko civilizirani ljudi da prokomentarisete kaj se sve u svijetu dijela vi se vrijedate zato kaj Svicarac zabranjuje Minaret.Kolko ja znam te Sotone Svicarske ne samo ak je Minaret u pitanju vec bilo kaj kaj nije iz Svic produkta izaslo nije dobro doslo,jer Sviceri vole graditi i faliti se kak nekaj imaju a vi ne kuzite da to placaju stranci koji rade za te Svic Faraone,.Pa jeli vas pamet napustila koje uvrijede vi dajete jedni drugima a cudite se tam nekom Turcinu ili Ali Baby XY kad lupe bljuvotinu na racun ciste i prljave a sebe ne cujete kak vi vrijedate jedni druge.znaci bacate se na nivo analfabeta, znajte samo jedno svi smo mi krivi kaj se to desava, svi se skrivaju iza Religija a nose na tonu mrznje prema svome sunarodnjaku a kak nebu prema drugome.A kaj se Svic produkta tice njima i treba oni mrze sve kaj nije Svicarsko pa i svoje ak nisu na njihovom nivou, jer taj sljam nebi egzistiro da nema stranaca,crkli bi jer Svicarci ne kupuju puna kolica vec 1 winerli 1 pecivo i neku sitnicu od 20fr a kad mu dojde auslender na kassi imaju rodendan jer on trosi do 200fr. Ja bih vam preporucila samo jedno pitajte se gdje svijet ide i kakva vas buducnost ceka,svijet je poludio jedni grade,drugi plackaju i svi bi nekaj a gdje su ona vecina koju svi pomalo pljackaju,umijesto Minareta pitajte se kaj vas sutra ceka,neka budala gradi Minaret druga se bude sjetila Crkvu i dok budu po Minaretima i Crkvama,i drugim Religijskim zgradicama neki nasli posla vi budete na Arbeitsamtu ili Birou rada a Seici Dzamija i Crkvi budu uzivali na vasim godisnjim porezima,koregirajte se i svoju snagu upotrijebite na nekaj boljega, vidim da vas je i mladih pa bi se od vas i ocekivalo ak ste vani da naucite na greskama i nekaj pozitivno javite svojim vrsnjacima koji nemaju priliku da budu sluge strancima i da im date neku dobro pouku da svi sebe smatraju naj a kad im pogledas pod povrsinu vidis tragediju,razocaranje,mrznju,bijes,nek vas Bog sacuva nemogu vjerovati da vam se pre ocima desava ogromna svijetska pljacka i da nemate puno za razmisljanje jer svijet ide vrtoglavom brzinom u propast vi se tu kacite oko Svicarci ko da su vam nekaj dali pitajte one kojima su zeli kak im je,opametite se bolje vam je dok je jos vrijeme,sretno

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.