Švicarci pokrenuli kampanju protiv minareta
Kamen spoticanja je šest metara visok plastični minaret koji se nalazi na krovu jedne bivše tvornice. Stanovnici, katolički i evangelistički svećenici pa čak i načelnik općine izjasnili su se protiv gradnje minareta, no sud je odlučio drukčije. Najviša sudbena instanca u Švicarskoj, Vrhovni sud, odlučio je da se minaret smije izgraditi.
Komentari 61
svarog O čemu ovaj blesan,a ono o crkvi,programiran da blati crkvu,a da ga nitko nije tražio....
Kirile samo ti stancaj sebi pluseve. Vidim to te smiruje! Ti preko dana na svojim komentarima pokupis 30- minusa a onda nocu, dok normalan svijet u Europi spava, ti odradis trecu smjenu i ujutro imas 50+. Vec kada znas foru,, a ti udri i zakiti se brate da lici na Solunase, jer samo su oni volili toliko odlicja koliko ti svoje pluseve i na drugima minuse. Sto se tice tvojih fanatika, sto ne ides tamo kod njih jer kulturoloski, intelektualno i razorno, pripadas tom kamenodobnom okruzenju. U zadnjih 50 god. dokumentiranim dokazima se moze potvrditi, u Europi je izgradjeno preko 10.000 dzamija a u znak zahvalnosti u islamistickom svijetu niti jedna Crkva! Zato nema potrebe \"bacati dijamante pred svinje, jer svinja ne zna sto je to dijamant a sto obican kamen, a ako i zna onda ignorira i zloupotrebljava\"! Dosta je vise one \"pametni popustaju budalama\", jer ako bi pametni nastavili popustati budalama, onda ce budale zavladati svijetom. Radije ti idi medju njih a nas ostavi nama samim jer od osmanlijskog carstva na ovamo.Adios i nemoj se ni vracati. Stvarno tamo pripadas
Dosta vise te politicke korektnosti prema islamu kad islam ne uzvraca sa politickom korektnosti. Svicarci su se oduprijelu ulasku prljavog kapitala iz bivseg SSSR-a a neznaju se oduprijet agresivnom nadiranju islama, kada shvate sto ih je snaslo biti ce kasno.. Ne dijelim ljude prema naciji, vijeroispovijesti ili rasi, ali gost treba postvati pravila i kucni red domacina i nastojati ne provocirati i vrijedjati domacina. Oprostite ali ja minaret, burku ili zar, u Zagrebu, Zurichu ili Londonu dozivljavam kao vrijedjanje i provokaciju. A na provokaciju ili uvredu odgovaram vrlo tvrdo i odgovarati cu dok sam ziv. Taj plasticni minaret u Svicarskoj se moze ukloniti od nepoznata pocinitelja sa distance uz pomoc neke cjevcice sto vartu bljuje.
Pitanje, zašto je novinar upotrijebio plakat koji je bio protiv stranaca uglavnom s Balkana.Novi plakat pokazuje minarete jednu ženu uvijenu u crnu plahtu i rakete.Time se želi reći da je islam povezan sa zločinom.pojedini kantoni brane te plakate, neki odobravaju.radi se o minaretima koji nisu obaveza kod jedne džamije.Švicarci smatraju da je minaret znak osvajača koji su gradili u novoosvojenim zemljama.Zašto muslimani bezuvjetno žele minaret.pa oni mirnim putem osvajaju Europu.Muslimanku koja se uda za kršćanina po pravilu ubijaju zbog uvrede.Njihovi muškarci žene kršćanke pretvaraju ih u muslimanke prave po pravilu jedno tuce djece.za pedeset godina europa će biti muslimanska.Htjeli mi to ili ne.Mnoge žene koje danas ne razmišljaju ići će tri koraka iza muža.
Za mene je krscanstvo jako komotno tako da me ne vrijedjas ako mi kazes da sam evangelista, pravoslavac ili katolik. Islamista kao ti nisam i to je svima ocito pa cak i tebi. Jer ni ti me ne optuzujes za islamizam za razliku od tebe za kojeg i psici vec govore av, av, av, idiotsko opasni islamisticki vehabija koji zna ovdje na forumu prijetiti i ciscenjem Hrvatske od onih naorda koji uduju u sukob sa islamistima. Onda mars u Bosnista i pucaj u one tvoje islamiste koji upravo kroje skrinju hrvatskom narodu. A sada mozes porsetati jer i ovih par postova u kojim sam poklonio paznju takvom islamistickom hemeroidu, vise je nego ispod svakog nivoa! Adios i pazi da ti ne pukne hemeroid na jeziku
Dakle naš Crovata, gdje je tvoja osuda židovskog terora nad kršćanima u Izraelu? Prozvao si me \"islamistom\", no kakav to islamist osuđuje saudijsku zabranu crkava, ili druge restrikcije nad kršćanima u arapskim zemljama? Hajde da te vidimo, DOKAŽI da nisisi židov koji širi vjersku netrpeljivost prema muslimanima u korist svog Izraela, tj. osudi: 1) Izraelska ubojstva kršćana. 2) Težak status palestinskih kršćana koji dijele istu sudbinu kao i muslimani. 3) Izraelsko rušenje armenske crkve iz 17. stoljeća. 4) Napade izraelskih ortodoksnih židova na kršćane. 5) Izraelsko javno paljenje stotina knjiga Novog zavjeta prošle godine? 6) Postojane cesta za židove i nežidove (uključujući kršćane). 7) Izraelsku reformu u školstvu koja je ukinula običan matematički znak plus (+) i zamijenila ga sa (⊥) samo zato jer podsjeća na kršćanski križ. Možeš li osuditi ovo sve, \"kršćaninu\" naš?
Švicarska se počela ponašati kao Saudijska Arabija ili Izrael, a to je sramota za cijelu Europu! Zabranjuju nastupe našeg domoljubnog pjevača, a i gradnju bogomolja vjerskih manjina... sramota na kvadrat! Pri tome ne smatram kako bi minareti trebali stršati 2100 metara kao kod one Hasanove džamije u Casablanci odnosno postati urbanističke dominante u švicarskim gradovima, ali minaret od 6 metara tj. visine dvokatnice ne bi trebao nikome smetati. Ako se prihvati ovaj zakon, Švicarska će se sama svrstati u klub zemalja kao što su neke arapske zemlje ili Izrael koji dopuštaju crkve ali ne i križeve! I kako ćemo mi onda prigovoriti Saudijcima iIi lzraelcima, ako nismo počistili vjersku netrpeljivost u vlastitoj kući?!
u Israelu svaki arapski grad ili selo imaju jedan ,dva ponekad i pet ,shest minareta i nitko im ne brani molitvu...Shvicarci su slichni saudijcima ,ali u IL postoji sloboba molitve i religije...Kira treba tuzhiti zbog sustavnog shirenja lazhi i mrzhnje protiv Israela...
Iran je daleko najveci sponzor terora u svijetu financira, naoruzava i politicki podrzava najzloglasnije organizacije koje se bore za uvodjenje islama u svojim zemljama kao i osvajanje (muslimansko) svijeta, ili Iran podrzava organizacije sa zapada koje se trude da sruse ili uzdrmaju zapadni svijet, mala kronika iranskih nestaslika: 1. Hamas $250 Milijuna godisnje plus sva potrebita vojna i policka podrska, te vojna oprema kao rakete i drogo oruzje 2. Hizbolah $120 Milijuna godisnje plus sva potrebita vojna i policka podrska, te vojna oprema kao rakete i drogo oruzje 3. FARAC (kolumbija) iranski teroristi ich treniraju i oruzjem opskrbljuju 4. Iracke teroriste sa $3 milijuna plus plus sva potrebita vojna i policka podrska, te vojna oprema kao rakete i drogo oruzje pri tom im sluze kao mjesto za povlacenje odmor i obuku 5. Palestinski islamski dzihad $2 milijuna godisnje 6. Narodni front za oslobodjenje Palestine (PFLP-GC) financijski, vojno, i politicki 7. Talibane u Afganistanu 8. Talibane u Pakistanu 9. Muslimane u Bosni za vrijeme rata 1990.1995 nakon toga utreniravaju muslimanske dobrovoljce i tajnu sluzbu za buduci rat protiv hrvata i srba
Tko je nama katolicima kriv, sto nemamo djece i sto smo razjedinjeni!!!!
Miroljubivi Iran u ideoloskoj ofanzivi u Europi! Svedski su casopisi objavili podatke o djelovanju iranskih propagandnih i sigurnosnih sluzbi (MOIS i VEVAK) na teritoriju Svedske. (Iscurilo is SÄPO – varnostne policije) Najvise se propaganda siri iz veleposlanstva Irana i tui tu se ne moze mnogo napraviti. Drugi obavestajni i propagandni centri su iranska poduzeca u Svedskoj ... Najopasnija je rasisticna i vjersko-politicna propaganda, koju sire imami i mule u razno-raznim muslimanskim vjerskim objektima i vjerskim skolama za djecu ... Ujedno se tu moze najvise uciniti, jer su siritelji vjerske mrznje i propagatori Djihada najcesce svedski drzavljani, pa jih se moze lakse optuziti, osuditi, i staviti u corku za pokoju godinu ... Jedan je \"svedski\" imam rekao ovako, citiram: \"Ne moze se Islam prilagoditi svedskome drustvu, nego se mora svedsko drustvo prilagoditi Islamu!\" Sto se tu jos moze vise reci!? Kao centri najzesce iranske propagande, navedene su sljedeci vjerski objekti ili ustanove: 1.) Imam Ali moseja, Stockholm; 2.) Balal moseja, Göteborg; 3.) Imam Sadegh moseja, Malmö; 4.) Al-Zahra centar, Stockholm; 5.) Radio Salam, Stockholm. Stop za Jihad, stop za Sariju! (Am Israel Chaj !!!)
Budući Islamski centar u Rijeci bit će, uz zagrebački, drugi islamski centar u Hrvatskoj, a džamija će – uz zagrebačku i džamiju u Gunji – biti treća džamija izgrađena u našoj zemlji. Gravitirat će joj oko 10 tisuća primorsko-goranskih muslimana, najviše ipak oko 5,5 tisuća islamskih vjernika koji žive u Rijeci i okolici. Sada su Rijeci najbliže džamije ona u Zagrebu te džamija u Rimu i Beču ljudi moji trebate se ponosit time jer sve dok se klanjamo i molimo manje ratujemo
bosanac 3 đamije i to je dosta, čak i previše.
Koliko se krscanskih crkva gradi u islamskome svijetu??? Zasto imamo u Europi probleme bas u svim europskim zemljama, i to uvijek bas s muslimanima? Zasto ne s hindujcima, zasto ne s budistima? Zasto ne z Zidovima?
Muslimani su od prirode bezobrazan i ekstreman narod a zbog svog bezobrazluka oni se mogu ugnijezditi svugdje baš zbog toga što mi kršćani neznamo reći STOP. Njima nije ništa doći npr. u neko kršćansko selo i naseliti se i tu bi oni za svoje 2-3 kuće sagradili džamiju. Znači imaju takav karakter dok bi mi u obrnutom slučaju platili veliki ceh od njihovog ekstremizma.
Naravno da Iran financira i naoružava Hezbollah (kao što je i 1991. naoružavao Hrvatsku), čime ne krši nikakav moralni ili međunarodni zakon. Ponavljam još jednom; ezbollah nije teroristička organizacija, već vojno-politička grupa koja je osnovana 1982. nakon izraelske agresije na Libanon, i koja je dvaput izbacila izraelske agresore s Libanona (2000. i 2006.). Doktrina Hezbollaha nije napadanje civila i civilne infrastrukture, već isključivo vojne, Hezbollah ima svoje predstavnike i u libanonskoj vladi i u parlamentu, a koalicijski partneri su im libanonski kršćani. Ankete su pokazale kako čak 80% libanonskih kršćana podržava Hezbollah. Samo četiri zemlje svijeta smatraju Hezbollah terorističkom organizacijom; SAD, Kanada, Nizozemska i Izrael. Hrvatska i 188 ostalih članica UN-a nemaju takvo političko stajalište! Činjenica jest da je Hezbollah u ratu protiv Izraela 2006. ubio 121 izraelskog vojnika te 25 izraelskih civila, što jasno pokazuje vojni karakter Hezbollaha, dok je Izrael ubio samo 64 borca Hezbollaha, te 1200 libanonskih civila što jasno govori o terorističkom karakteru Izraela. To je objektivno stanje stvari. U mirnodopsko doba, Hezbollah se uglavnom bavi izgradnjom libanonske infrastrukture; bolnica, škola, cesta, mostova, pa čak i crkava, što je razlog navedenoj potpori libanonskih kršćana Hezbollahu. Informiraj se, dečko!
Cir_Veliki_Na_Supku: obrati se komentatorima, koji tvrde, da Iran potpomaze teror u Iraku. Ja toga nigdje ne tvrdim. Samo cudno onda, da su na oruzju, zapljenjenom irackim siitskim \"borcima\", citaj teroristima, bile iranske oznake ...
Sizife, a što je sa izraelskim terorizmom? Svi izraelski visoki političari potječu iz izraelske vojske ili obavještajnih službi, koje se pak temelje na izraelskim terorističkim organizacijama Haganahu, Irgunu ili Sternu, koji su poznati po ubijanjima palestinskih civila (kršćana i muslimana)) i po najgorim terorističkim napadima u povijesti Palestine - onog u hotelu King David gdje je poginuo čak 91 civil.Čak trojica izraelskih premijera bili su članovi navedenih terorističkih grupa; Ben Gurion, Begin i Shamir. Baruch Goldsteinu je naoružan upao u džamiju, ubio 29 civila i 150 ranio, poslije čega je svladan i ubijen. Danas ga u Izraelu zovu \"žrtvom arapskog ekstremizma\". Izraelska vojska kontrolira kretanje na punktovima svakih par kilometara, ruši kuće kršćanima, ne daje dozvole za gradnju (ili za već izgrađene!) kuće, propisuje zabranu kretanja, blokira vozila hitne pomoći, bombardira policijske stanice i urede službenika... Zašto nikad nisi osudio izraelski terorizam prema kršćanima?
Islam na pohodu ... U knjigi autora Christophera Deliso-a \"The Coming Balkan Caliphate\" mozete citati o \"uspjesima\" islamizma u bosanskoj djamahiriji ... Ovako pise autor: \"The role of Bosnia as an incubator and catalyst for international terrorism has become impossible to ignore. \" ili po nase: \"Uloga Bosne kao inkubatora i katalizatora medjunarodnog terorizma nije vise moguce ignorirati!\"
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kladim se da ce mesic s gadafijem zestoko reagirati,i sviceri ce dobit svoje,,sto li carla kaze na sve ovo