Suić: Pomažem Sanaderu naći rješenje kako platiti režije
Oko 20.15 sati odvjetnik Suić ponovno je svratio u Kozarčevu. Na izlasku je potvrdio da su u Šarengradsku išli vidjeti što je s tim prostorom i na koji način riještiti račune i poslove s bankom.
Komentari 427
sdp je pun četnika a pupovca su najavili kao koalicijkog partnera 3:1 za srbe
17.12.2011. u 14:43h 9kamocemo dobro je....samo naprijed....uskoro će se raspuknuti....shizofrena....tikva lijepo si napredovao....doduše ne ti svjesno....mislim na bolest....jako dobro je napredovala
. . ..e al pazi ti ovo ...veli da spis optuznice u fimi mediji ima 60.000 (sezdeset tisuca ) stranica.. . .Na kraju se ispostavilo da dr.Ivo Sanader nije kriv i da su ga nepravedno progonili politički protivnici s ciljem ocrnjivanja HDZ-a pred izbore . ..zato je JOCA odkantana.. . . . . .
ode sanader malo na kavicu (špica) pa shoping sa suprugom. kupit kuglice za jellku. srčeko sa rukicama, će dobit od gospođe. za pod jelku. bit će za božić sa obitalji. baš dirljivo. kako su naši suci osjećajni i romantični.
. ....Turcine.. ......................................bbbbbrrrrr....ljubi te nena.....
Pretrpjeli smo ostecenja ali jos mozemo manevrirati . . . ◆ Samo valja imati na umu da: Sa nepravdom možeš sav svijet proći, ali se natrag ne možeš vratiti ◆ Gdje god bih došao, izazvao bih razdor, ne zato štošto sam bio idealist nego zato što sam bio nalik na reflektor koji otkriva glupost i besmisao svega i svačega.Osim toga nisam se znao uvlačiti u guzicu. . .
. . ok..ok....opijum ..samo po narudzbi....
Odvjetnik Suić svojim mercedesom,kojega je dobio od Sanadera, došao po Sanadera.
. vidi ove bedake od hdz-ofaca ....Kud Ivo tud i ercegofci.... . .
Ako je tako 3 : 1 onda ce biti najveca rasa u Hrvatskoj. A ako je SDP pun cetnika onda mi vise nemamo nesto ono kako se kaze Demokracija. to mi znaci da SDP ni je demokratska partija vec postkomunisticka organizacija.
17.12.2011. u 14:49h 9kamocemo kaj ti je to najjače? hahahhahahahaha dakle....ne da mi se danas...dok se ne prilagodim na hrvatski.....za 2-3 dana pa i jopet kroki kroket....grickat ću te kao i do sada.....sad do nove godine da stignemo bar na 70:0
. ...Marrone ... . in croacija...one joint...cca 50 kn............religijski opijum , malo skuplji...!!
. ...sve je u redu Turcine......od utorka ti necu vaditi mast....idem na godisni...14 dana.... . .tamo di je toplo....:-)) .
17.12.2011. u 14:52h 9kamocemo je napisao/la: . ...Marrone ... . in croacija...one joint...cca 50 kn............religijski opijum , malo skuplji...!! \\ \\ ║║╔║║╔╗ ║ ╠╣╠║║║║ ║ ║║╚╚╚╚╝ O I\'m NOT here to collect friends !
kamocemoi@ zasto si izfrustrirat eto tvoji SDP ti daje 3:1 a ti si izfrustrirat. yama Srbima sto vam se dadne niste zadovoljni mozda bi volio 10:1 ili???? Nemoj biti neurozan.
bas je zgodno citati komentare. Oni su preslik spremnosti na nametnuti \"suzivot\". bas mi je drago da je tako.
. .svi cemo s nestrpljenjem ocekivati bozicni prijenos uzivo ispred sanaderove kuce s reporterom koji ce kukati kroz prozor i obavjestavati nas sto jedu za bozicni rucak.....mogli bi i kladionicu otvoriti... . a zamislite kad se na klupicu lagano poslozee sve ovi silni igraci...jaca,hebrang,bebic ,seks ,itd itd . pa kad se pozovu svjedoci . .....pa kad krene to unakrsno ispitivanje ....ajme nemorem ni zamisliti sto ce sve tu isplivati. . . .
. ...sto si rekao...??? . --------------------------------------------- .17.12.2011. u 15:07h Rambo eu je napisao/la: *** deleted by admin ***
Ajde neinteligentni novinaru, objasni narodu što to znači \"iza čvrsto zatvorena vrata\" u odnosu na \"normalno zatvorena vrata\" ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mogu ce je da SDP bude gori prema Srbima nego HDZ a Srbi se poradovali kad dodje SDP da ce oni opet biti najveca rasa u Hrvatskoj. Pitam se da je HDZ na vlasti da li bi uopce g. sanader bio pustit????