Suić: Pomažem Sanaderu naći rješenje kako platiti režije
Oko 20.15 sati odvjetnik Suić ponovno je svratio u Kozarčevu. Na izlasku je potvrdio da su u Šarengradsku išli vidjeti što je s tim prostorom i na koji način riještiti račune i poslove s bankom.
Komentari 427
Gdje su satovi? Što ne proda jedan!
Daj Suiću znamo da vi odvjetnici volite pretjerivat(LAGATI) ali sad si pretjerao jadnik nema love,da nema love ti bi prvi i ostala četa odvjetnika koja ga brani nestala u vidu magle. Zato bih zamolio cjenjene odvjetnike da ne (se...u) pretjeruju toliko.
jednostavno odeš na finu i platiš. tak barem ja radim s režijama i vjerujte mi funkcionira.
Odvjetničko - pravosudna mafija, čim zine govori laži - neistine !
ako sanader pobjegne iz hr onda odvjetnika zatvoriti umjesto njega dok se lopina nevrati...............
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Odvjetnici mu na sat potroše mjesečne režije ! Kome taj laže!??? Uopće ga ne žalim-da bog da dobio 10 godina i oduzimanje sve imovine!