Suić: Pomažem Sanaderu naći rješenje kako platiti režije
Oko 20.15 sati odvjetnik Suić ponovno je svratio u Kozarčevu. Na izlasku je potvrdio da su u Šarengradsku išli vidjeti što je s tim prostorom i na koji način riještiti račune i poslove s bankom.
Komentari 427
17.12.2011. u 13:46h xychhr-200 je napisao/la: . 17.12.2011. u 13:29h NANIŠANIM TE NA HAUBU je napisao/la: jel\' već zbrisao? \' zbrisao? \' Obrisao si, ali nisi . . . Pogledaj u nebo sve je tamo a ničeg nema . . .
došao po njega crni mercedes i odvezao ga u sdp po zasluženu nagradu...... kako u dva poteza matirati hdz.. titula velemajstora.
VL, a zašto nema diretnog prijenosa iz minute u minutu ???????????????????
Pa dobro,oću ja tu visit na kompu cjeli dan i na kraju mi novinari neće podštrajiti RUTU kojom se danas kretao GOSPODIN sanader ?
17.12.2011. u 13:50h xychhr-200 je napisao/la: Nećeš valjda tvrditi da Kosorica surađuje s SDP-ovcima... kako bi im omogućila da ju sruše s toliko omiljene vlasti...? \\ \\ \\ \\ u EU SU plaće Veće a i zemlja u banani tadada nije poželjno biti na VLASTI pa se \' vlast \' rado prepušta za se spasit a spaili se i sve ide po planu . . . pššššt . . .
snader spavač sdp-a u hdz-u. kamoćemo 10..tupane.
. .Ma nije on lopov . !....SANADER... voli hrvatsku da bi najrađe svaki komad nje ponio sa sobom!Zna Ivo da se valute najbolje čuvaju u stranim bankama .. . odvezli u nepoznatom smjeru...???...u SREDISNJICU...!!! . .Uskoro će Jaca na kolac ili će je spalit na Markovom trgu kao odmazdu učinjenom . .očekujem tužbu za duševne boli uz milijonsku odstetu revanje na splitskoj rivi, uz laganu muziku TUPSONA ,osnivanje nekog novog kradezea, : dovoljno ofaca za redovno muženje,i trančiranje Hrvatske među redovima koje Sanaderova pošast nije dohvatila. : : .
kamoćemo10,11,12, i svi kamoćemo ...kad su vam radili lobotomiju?
. ..onog dana, kad su Tudjman-ofce..izdali Hrvatsku i Hrvate . -------------------------------------------------------------------------------------- .17.12.2011. u 14:06h fran108 je napisao/la: kamoćemo10,11,12, i svi kamoćemo ...kad su vam radili lobotomiju?
kamoćemo 10 ..na portalu od 10-15h...kamoćemo 3...na portalu od 15 - 20h itd,itd....vaši komentari služe umjesto wc papira.
17.12.2011. u 14:06h fran108 odrađen je on stereo lobicom ....ništa....nit kap krvi u tikvi ....a o mozgu....to ipak porazgovaraj s nekim njegovim rođakom-amebom
17.12.2011. u 14:08h Marrone je napisao/la: *** deleted by admin *** Obrisao si, ali nisi . . . Ja vidim . . .
17.12.2011. u 14:15h Marrone a iz kojeg razloga bi trebao biti obrisan moj post?
Prije ravno 103 godine Hrvatska i Hrvati bili su na nogama. U ljeto 1901. godine iz austrijskog zatvora u Kopru, nakon 33 godine robije, pušten je na slobodu legendarni i posljednji hercegovački hajduk Andrijica Šimić iz Gruda. Pisane kronike govore da je Andrijica doputovao brodom u Split, gdje je dočekan kao nacionalni junak. Oduševljeni ga je puk na rukama nosio Rivom sve do Marjana. Tri su dana Splićani gostili ostarjelog harambašu, pa ga novčano darivali. Na putu za rodne Grude Andrijicu svraćaju u svakom selu, a Sinjani ga časte sedam dana, proglašavaju počasnim sudionikom Alke, čak naručuju fotografa koji ga slika u hajdučkoj odori. Ta je fotografija sačuvana do danas. Sličnu dobrodošlicu priređuju mu u Trilju i Imotskom, gdje je ostao četiri dana, pa potom u Hercegovini. Preostale četiri godine života Andrijica je Šimić obilazio sela i gradove, slavljen i hvaljen kao nacionalni junak.
kamočedooo! šzo misliš zašto su baš 3 slova ooo? srbine
slavko----pogrešio si učionicu ...nije povjest nego sanader lopina ide da se provoza po zg. na kavicu pa shoping itd..
17.12.2011. u 14:16h MAČKA PITERINA je napisao/la: 17.12.2011. u 14:15h Marrone a iz kojeg razloga bi trebao biti obrisan moj post? \\ \\ Misao je neobrisiva svugdje prisutna\' ta živa je! Post je Misao - Privid . . .
. .ofce....napad.....juris...... . . .
Ajde neinteligentni novinaru, objasni narodu što to znači \"iza čvrsto zatvorena vrata\" u odnosu na \"normalno zatvorena vrata\" ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
. 17.12.2011. u 13:45h ćaća je napisao/la: sad je valjda svima jasno da su uhićenja hdz..ovaca u izbornoj godini bila pomno planirana samo da bi kukuriku dobio izbore... ---------------------------------------------------------------------- Zaboravljaš da se upravo Kosorica dnevno bar po 50 puta busalaala u sise i tvrdila kako su ONA i njene (tvoje) KRADEZENJARE... pohapsili svoje bandite. Nećeš valjda tvrditi da Kosorica surađuje s SDP-ovcima... kako bi im omogućila da ju sruše s toliko omiljene vlasti...?