Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Izvan Remetinca
Povratak na članak

Suić: Pomažem Sanaderu naći rješenje kako platiti režije

Oko 20.15 sati odvjetnik Suić ponovno je svratio u Kozarčevu. Na izlasku je potvrdio da su u Šarengradsku išli vidjeti što je s tim prostorom i na koji način riještiti račune i poslove s bankom.

Komentari 427

OB
-obrisani-
13:14 17.12.2011.

Uvijek kad nema Benny Hilla, Mr. Beana ili brače Trotter na TV-ju nama hrvatine prave kao Ivo Sanader i njegovi štovatelji dojdu kao cirkusanti i meta za smijuriju pravu..

VL
M3
Miške 3
13:14 17.12.2011.

Nemojte grditi novinare. Oni su sirotinja ( slabo školovani, slabo plaćeni, honoraci). Dođu na posao i gazda kaže: „ Idi u Kozarčevu i čekaj“ Pa nisu to novinari kao Spektator, Zvonko Letica, Krsnik, D.Tović, Paver, Gavranović i sl.

VL
BO
bosut1
13:14 17.12.2011.

svrbojanez opancarski sine ,kako ti nije dodijalo izigravati dezurnu budlu ovdje?Vi svrbi nemate mora i necete ga nikada ni imati.Imateb Adu Ciganliju i to vam je dovoljno.Hahaha ti Slovenac?

VL
DU
Deleted user
13:15 17.12.2011.

17.12.2011. u 13:10h EUJanez7 je napisao/la: Mi Slovenci volimo istači da je Dr. Ivo Sanader pre svega pravi hrvat koji je uz Boga i domoljublje svojim običnim domoljubnim obečal da se Sloveniji neče dati ni milimetra mora. Vjerujemo da ste ponosni na njega. ================= Vi janezi morate Sanaderu biti vjecno zahvalni. Bas on je pokrenuo proizvodnju zvakacih guma napravljenih od nasin rabljenih preservativa koje sada izvozimo vama. Cuo sam da si ti prvi koji ih posebno obozava zvakati.

VL
Avatar MarkoHR
MarkoHR
13:17 17.12.2011.

\"Mi Slovenci\" smo teški pacijenti, puni kompleksa, a usput smo i klepotomani, koji bi krali od drugih (ako je moguće). Pa tako mi kod ulaska u EU sami sebe proglašavamo za \"geografski prizadete\" države, jer imamo zatvoreno more, bez kontaktaa s međunarodim vodama. Sve to smo službeno potvrdili i priznali puno puta u raznim dokumentima, a u vlastitim atlasima i kartama prikazali smo naše stare i poznate granice, na kopnu i na moru.. Onda smo vidjeli priliku za ucjenivanje i krađu, okrenuli smo ploču, i počelli smo se praviti mutavi. Mi više ne priznajemo svoje vlastite dokumente, jer upravo oni najgore govore protiv nas.

VL
BO
bosut1
13:18 17.12.2011.

stinatvrda,nije on nikakav Janez,to je opancar koji se stidi reci sta je.Sto se tice tih zvakacih guma i ja sam siguran da ih zvace u ogromnim kolicinama,zato i jest tako tupav.

VL
DU
Deleted user
13:21 17.12.2011.

17.12.2011. u 13:18h bosut1 je napisao/la: stinatvrda,nije on nikakav Janez,to je opancar koji se stidi reci sta je.Sto se tice tih zvakacih guma i ja sam siguran da ih zvace u ogromnim kolicinama,zato i jest tako tupav. ================= hehehehehe, morass za njega \"imati razumijevanje\" da smo kao on i mi bi se sigurno sramili reci sto smo!!!!

VL
OB
-obrisani-
13:24 17.12.2011.

17.12.2011. u 13:14h bosut1 je napisao/la: svrbojanez opancarski sine ,kako ti nije dodijalo izigravati dezurnu budlu ovdje?Vi svrbi nemate mora i necete ga nikada ni imati.Imateb Adu Ciganliju i to vam je dovoljno.Hahaha ti Slovenac? Kako si me bre pogodioio u dušu...nemoj bre fulati uz vrijeđanje tako direktno, tako silovito kao presude robijašima u Haagu...očito si \"Pravi\" i vjerni glasač Dr. Ive, plakač za Dr. Francek i slušać za zabranjeni Marko...

VL
OB
-obrisani-
13:27 17.12.2011.

17.12.2011. u 13:17h MarkoHR je napisao/la: \"Mi Slovenci\" smo teški pacijenti, puni kompleksa, a usput smo i klepotomani, koji bi krali od drugih (ako je moguće). Mein Gott, mora da spadaš među balkaneze koji više znaju o nas Slovencima negoo Njemci, Francuzi i Britanci..Oni su nas naime među EU savezne primili onako ponosnog stava za 2. godine procedure..Znaš ono, bez puzanja, klečanja, moljakanja i sramote koja traje 9. ili 10. godina...znaš zar ne, osječaš to...

VL
NT
NANIŠANIM TE NA HAUBU
13:29 17.12.2011.

jel\' već zbrisao?

VL
DU
Deleted user
13:30 17.12.2011.

17.12.2011. u 13:05h MarkoHR je napisao/la: Milanka Opačić nema JEDAN dan radnog staža, a (trenutno) ima kuću u podsljemenskoj zoni u Zagrebu, u vrijednosti 300.000 eura, ili 2,5 milijuna kuna.. ================ ma ima ona staza i oho! Jedino se djelatnost kojom se bavi drzi u tajnosti.....

VL
DU
Deleted user
13:31 17.12.2011.

17.12.2011. u 13:29h EUJanez7 je napisao/la: 17.12.2011. u 13:15h stinatvrda je napisao/la: Vi janezi morate Sanaderu biti vjecno zahvalni. Bas on je pokrenuo proizvodnju zvakacih guma napravljenih od nasin rabljenih preservativa To je nivo kojeg ja volim i obožavam...Potvrđuje mojee teze o balkanskima i europskima koji su nekada živjeli zajedno iako su tako različiti bili po kulturi, navikama, odgoju, bontonu, radnim navikama i poštenju...super si, hvala.. ========= nemres ti nikakvi \"nivo obozavati\" jer si sam lik bez ikakvog nivoa!!

VL
MA
marras85
13:33 17.12.2011.

Sta ima tu cudno sva Luksuzna Auta imaju Tamna Stakla. Upotrebljavaju ih Prominetne Osobe. Lik na slici je dio Prominencije zar ne,

VL
OB
-obrisani-
13:35 17.12.2011.

. . .Što se tiče primjene zakona drugačije nego prema 1000 drugih malih ljudi,to apsolutno stoji. . .Definitivno nismo jednaki svi pred zakonom i to je jedna od najvećih nepravdi postojećeg pravnog sustava koji djeluje na taj sramotan način,.....u RH. . .

VL
OB
-obrisani-
13:38 17.12.2011.

. To puštanje Sanadera na slobodu,nije pobjeda njega i njegovog odvjetničkog tima. . .To je poraz pravednosti uz pomoć prava banana države. . .šteta što ga nisu pustili van prije izbora, još manje bi ljudi glasalo za HDZ . .

VL
OB
-obrisani-
13:44 17.12.2011.

Dr. Ivo je pravi hrvat i mene baš čudo zašto ga se njegov milije odriče...

VL
ĆA
ćaćaća
13:45 17.12.2011.

sad je valjda svima jasno da su uhićenja hdz..ovaca u izbornoj godini bila pomno planirana samo da bi kukuriku dobio izbore(naravno mediji su to podržali više negoli se to od njih tražilo)..jednostavno su se natjecali tko će hdz više oblatiti:))..vjerojatno pod stranim utjecajem i utjecajem našeg predsjednika na sudstvo hr na čijem je čelu gos.bajić..jasno da hdz nije zaslužio ostati na vlasti ali ako nam je kukuriku jedina alternativa onda smo zbilja u banani..pa ovi svi su već bili na vlasti i nisu se baš proslavili..a imali su još račana koji je bio daleko najbolji..čudna je još jedna stvar..zapravo se radi o dvoličnosti medija..sad se niti jednom riječju ne spominju mrtvi glasači..a čini se samo zato jer hdz nije dobio izbore..inače bi se grmilo o tome barem pola godine:)))...valjda su sad samo preživjeli glasovali:)))

VL
X2
xychhr-200
13:46 17.12.2011.

. 17.12.2011. u 13:29h NANIŠANIM TE NA HAUBU je napisao/la: jel\' već zbrisao? --------------------------------------------------------------------------------------- Priprema teren... a mora otići i do nekog (tajnog) bankomata...

VL
OB
-obrisani-
13:46 17.12.2011.

U ime naše Slovenije obečajem da če na prvoj regati po \"novom svome\" vanka prema otvorenom posle završene EU arbitraže bar jedna jedrilica nositi jednu od sledečih imena: \"Nečemo dati\", \"Hočemo se smijati\", \"Pred EU čemo čekati\" ili \"Haški sud če nas zajebati\"....Obečajem..biče smijeha..

VL
JA
JackRussell
11:52 17.12.2011.

Ajde neinteligentni novinaru, objasni narodu što to znači \"iza čvrsto zatvorena vrata\" u odnosu na \"normalno zatvorena vrata\" ?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 22 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.