Šprajc zbog komentara o Škori izazvao mnoštvo reakcija: 'Približio je volove narodu'
"Prekrasan prizor odmah je izazvao emocije i sjećanja na prvu pobjedu dr. Franje Tuđmana i Hrvatske demokratske zajednice koja je u Dubravi također proslavljena velikim pečenim volom".
Komentari 155
Jeli se još uvijek peku volovi?
Za ovakav "vrli" komentar PODUPIRAČU će Škoro otpjevati nešto za dušu.
bio, vidio. vol sa glavom i očima se peče uz samu cestu, djeca se boje i plaču, auti prolaze, rođe stoje za stolovima lokala i sline na pečenje.. nenormalan prizor dostojan šumadije ili irana, koji je došao iz magle ranijih desetljeća.
Ovo je premasilo i Balkanijadu u glupostima
Šprajc je legenda, britkim jezikom i inteligencijom secira do srži sve što uništava ovo društvo. Svaka čast Mr Šprajc, samo naprijed. Sudeći po komentarima sasvim je jasno kako ispod prosječan IQ u Hrvata nikada neće shvatiti bit izrečenog pa u nemoći jedino oružje su im uvrede.
Bravo Sprajc, uvijek najbolji!!!
A ja se čudio što glavnu ulicu u Dubravi zovu "Vol street".
"...Tako smo u zagrebačkoj Dubravi ovog vikenda imali ponovo priliku vidjeti leš vola nabijenog na kolac kojem u laganoj vrtnji uz pjesmu i veselje majstori za volove režu meso kojim hrane oduševljeni narod...."___Koji car!!!
Sprajc je potpuno u pravu.
Prca vas Šprajc...jelda?
Da nema Šprajca ne bi ni gledao TV.Vi svi izgleda obožavate HRT -smeće.
..................reko Šprajc istinu...............krdo volova stampedo..............a ne jedan vol...............
Pa gdje su ti komentari? Nre mogu naći tu emisiju ni na jubitu.
🤣🤣🤣👍 To majstore!
Šprajc govori ISTINU i ne pišu mu politčari i razni urednici što će govorit. SUPER si Šprajc.
Najbolji novinar, tuče u sridu! Bravo
Ne slazem se uvijek sa Sprajcovim komentarima ali mu dajem sto posto za pravo da da svoje misljenje cvrsto zastupa kao i mi svi ostali.
Zbog vas idiota, opterećenih nacionalizmom i glasanjem za lopove, jer su kao oni "naši", a oni su samo svoji i samo o sebi vode računa , dok je nama ovako , kako je, zahvaljujući upravo vašoj ljudskoj gluposti. Sve štai. Sve šta Šprajc govori, ima potpuno pravo, jer nitko od njih neće u ovoj državi napravit nikakav boljitak za narod, osim za sebe i svoje uhljebe, kao i do sada. Volila bi ,da ovu državu vodi netko, tko nema nikakve veze s našim zadrtim mentalitetom , nego ti falsi " domoljubi" kojih mi je u ovih 30 god, pun 'urac, kao i vas primitivnih budala , jer običan narod ne živi od njihove ruke na srcu, niti od njihovih falsih odlazaka u crkvu , jer danas je naj točniha ona , prvi do oltara, zadnji od morala. Ispričavam se svima vama, koji id toga živite i kojima bi bila ugrožena životna egzistencija, ako Škoro i njegovi budući lopovi ne dobiju na izborima.
samo fali šator i kirbajaši
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Davno sam prestala gledati Direkt, što i vama preporučam. Zato slušati ovakava vrijeđanja. Fuj.