Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 244
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
RTL DIREKT
Povratak na članak

Šprajc zbog komentara o Škori izazvao mnoštvo reakcija: 'Približio je volove narodu'

"Prekrasan prizor odmah je izazvao emocije i sjećanja na prvu pobjedu dr. Franje Tuđmana i Hrvatske demokratske zajednice koja je u Dubravi također proslavljena velikim pečenim volom".

Komentari 155

DO
Domumom
09:36 16.06.2020.

Izjava jovanovica u novom listu "ako ja kažem da sam ped.r. Za većinu čitatelj to je dokazana istina i bez izjave. Znamo to.

VL
JO
jozoguslar
10:13 16.06.2020.

Kad daješ ko-fol nepristrane glupavima zabavne komentare nije poželjno da se zoveš Zoran Jovanović jer bi izgledalo pre očito

VL
VI
vinarija
13:50 16.06.2020.

A od kojih/čijih se lešina Šprajc onako razbucao?! Da nije od lešo piletine!?

VL
Avatar ante433
ante433
14:27 16.06.2020.

Razlika je desno kad se pece vol uz muziku i vino, a okrenes se lijevo obiteljsko nasilje uz pasulj i kobase

VL
MO
morpion
11:13 16.06.2020.

Ne slažem se sa primjedbama da mu fali kućnog odgoja ,dapaće, on je svoj donio od kuće . Jel'de Jova ?

VL
Avatar stominac
stominac
11:03 16.06.2020.

obervol uređuje u rtl direktu !!

VL
AM
anton.matias.94
13:51 16.06.2020.

Dr Skoro zabavlja narod sa pjesmama Vi gospon saglupom kritikom

VL
SN
sasa.novak.58
10:58 16.06.2020.

Rekao je i "Bolje biti peder nego Beroš", ali to nije prošlo Večernjakov komitet za cenzuru.

VL
KA
kajbum
11:32 16.06.2020.

Kako se on ono zove sprajc ili pajcek

VL
CH
Chazary
13:40 16.06.2020.

Baš zavidim ovim priviligiranim ,liberalnim demokratima, kojima je dozvoljen sarkazam( uvredljiv i pun mržnje) , i to na TV-u . A nama, " stoki sitnog zuba " ,za svaki iole sarkastičan komentar odmah žuti ( u najmanju ruku).Već ih imam dva,a sad pretpostavljam crveni ...

VL
LO
lojtra2
19:04 16.06.2020.

Bolje vol na ražnju nego vol na televiziji!

VL
BL
Blacknemesis8
11:25 16.06.2020.

Leš vola ?! I, to ovaj prica na TV ?! Ljubomora. Ali, ako nije ljubomora, onda je mrznja. Mrznja, upakirana kao u neku humor-dosjetku. Ali, koja to nije. Leš vola ?! Hallo, ima li koga, da ga je sramota. Stata misli centrala RTL o zoranu ?! Upakirana mrznja.

VL
Avatar Sarmagedon
Sarmagedon
10:56 16.06.2020.

Mislim da Jovanovicu i drugu mu Aci sijevaju munje iz usta , Pupovac nece dohvatit vlast ni u jednoj opciji ,a plenki i njonjo lete iz HDZ a nakon izbornog debakla

VL
Avatar ŠišJuha
ŠišJuha
13:39 16.06.2020.

Špric, šmrc, to je Šprajc.

VL
SA
sanikol
14:51 16.06.2020.

Nevjerojatno je kako srbin na RTL, uz naklonost Pupavca , može i smije vrijeđati sve saborske zastupnike nazvavši ih volovima. Srbin se je odrekao i svog prezimena Jovanović, da bi tako skriven mogao vrijeđati Hrvate.a čak je od nekog društvaa novinara proglašen najboljim TV novinarom iako je u prošloj godini, lijen kao srbin radio samo 6 mjeseci. I nemojte mi reći da sam vrijeđao srbe jer u se ne može to usporediti sa volovima u Saboru kako je to izjavio ovaj bik.

VL
DD
ddh
10:30 16.06.2020.

Nevjerojatna je drskost tog Sprajca i medija u cjelini, kojom si dozvoljavaju vrijedjati cijeli Sabor i izabrane poslanike u cjelini. Covjek moze biti suglasan ili nesuglasan sa radom ili ponasanjem nekog poslanika u Saboru, ali to mu ne daje pravoo te popslanike nezivati volovima. Taj nacin ophodjenja Sprajca i 90% medija u cjelini dokazuje samo da tim Sprajcima i medijima (novinarima) nedostaje ne samo osnova kulturnog ophodjenja, nego i kucnog odgoja u cjelini. To je primitivni balkanizam u savrsenom obliku.

VL
MI
michael29
11:11 16.06.2020.

Sprajca sa RTL treba staviti na vola.

VL
BL
Blacknemesis8
11:25 16.06.2020.

Leš vola ?! I, to ovaj prica na TV ?! Ljubomora. Ali, ako nije ljubomora, onda je mrznja. Mrznja, upakirana kao u neku humor-dosjetku. Ali, koja to nije. Leš vola ?! Hallo, ima li koga, da ga je sramota. Stata misli centrala RTL o zoranu ?! Upakirana mrznja.

VL
Avatar Ozujsko69
Ozujsko69
17:37 16.06.2020.

Spajc kako ono Jovo odj......

VL
TI
tico123
19:08 16.06.2020.

pa rtl je srpska tv i kavo sad čudo sa šprajcom pa jel nevidite da ima braduuuuuu

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.