Šprajc zbog komentara o Škori izazvao mnoštvo reakcija: 'Približio je volove narodu'
"Prekrasan prizor odmah je izazvao emocije i sjećanja na prvu pobjedu dr. Franje Tuđmana i Hrvatske demokratske zajednice koja je u Dubravi također proslavljena velikim pečenim volom".
Komentari 155
Kad daješ ko-fol nepristrane glupavima zabavne komentare nije poželjno da se zoveš Zoran Jovanović jer bi izgledalo pre očito
A od kojih/čijih se lešina Šprajc onako razbucao?! Da nije od lešo piletine!?
Razlika je desno kad se pece vol uz muziku i vino, a okrenes se lijevo obiteljsko nasilje uz pasulj i kobase
Ne slažem se sa primjedbama da mu fali kućnog odgoja ,dapaće, on je svoj donio od kuće . Jel'de Jova ?
obervol uređuje u rtl direktu !!
Dr Skoro zabavlja narod sa pjesmama Vi gospon saglupom kritikom
Rekao je i "Bolje biti peder nego Beroš", ali to nije prošlo Večernjakov komitet za cenzuru.
Kako se on ono zove sprajc ili pajcek
Baš zavidim ovim priviligiranim ,liberalnim demokratima, kojima je dozvoljen sarkazam( uvredljiv i pun mržnje) , i to na TV-u . A nama, " stoki sitnog zuba " ,za svaki iole sarkastičan komentar odmah žuti ( u najmanju ruku).Već ih imam dva,a sad pretpostavljam crveni ...
Bolje vol na ražnju nego vol na televiziji!
Leš vola ?! I, to ovaj prica na TV ?! Ljubomora. Ali, ako nije ljubomora, onda je mrznja. Mrznja, upakirana kao u neku humor-dosjetku. Ali, koja to nije. Leš vola ?! Hallo, ima li koga, da ga je sramota. Stata misli centrala RTL o zoranu ?! Upakirana mrznja.
Mislim da Jovanovicu i drugu mu Aci sijevaju munje iz usta , Pupovac nece dohvatit vlast ni u jednoj opciji ,a plenki i njonjo lete iz HDZ a nakon izbornog debakla
Špric, šmrc, to je Šprajc.
Nevjerojatno je kako srbin na RTL, uz naklonost Pupavca , može i smije vrijeđati sve saborske zastupnike nazvavši ih volovima. Srbin se je odrekao i svog prezimena Jovanović, da bi tako skriven mogao vrijeđati Hrvate.a čak je od nekog društvaa novinara proglašen najboljim TV novinarom iako je u prošloj godini, lijen kao srbin radio samo 6 mjeseci. I nemojte mi reći da sam vrijeđao srbe jer u se ne može to usporediti sa volovima u Saboru kako je to izjavio ovaj bik.
Nevjerojatna je drskost tog Sprajca i medija u cjelini, kojom si dozvoljavaju vrijedjati cijeli Sabor i izabrane poslanike u cjelini. Covjek moze biti suglasan ili nesuglasan sa radom ili ponasanjem nekog poslanika u Saboru, ali to mu ne daje pravoo te popslanike nezivati volovima. Taj nacin ophodjenja Sprajca i 90% medija u cjelini dokazuje samo da tim Sprajcima i medijima (novinarima) nedostaje ne samo osnova kulturnog ophodjenja, nego i kucnog odgoja u cjelini. To je primitivni balkanizam u savrsenom obliku.
Sprajca sa RTL treba staviti na vola.
Leš vola ?! I, to ovaj prica na TV ?! Ljubomora. Ali, ako nije ljubomora, onda je mrznja. Mrznja, upakirana kao u neku humor-dosjetku. Ali, koja to nije. Leš vola ?! Hallo, ima li koga, da ga je sramota. Stata misli centrala RTL o zoranu ?! Upakirana mrznja.
Spajc kako ono Jovo odj......
pa rtl je srpska tv i kavo sad čudo sa šprajcom pa jel nevidite da ima braduuuuuu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izjava jovanovica u novom listu "ako ja kažem da sam ped.r. Za većinu čitatelj to je dokazana istina i bez izjave. Znamo to.