Šprajc zbog komentara o Škori izazvao mnoštvo reakcija: 'Približio je volove narodu'
"Prekrasan prizor odmah je izazvao emocije i sjećanja na prvu pobjedu dr. Franje Tuđmana i Hrvatske demokratske zajednice koja je u Dubravi također proslavljena velikim pečenim volom".
Komentari 155
Jovanoviću, pitaj malo duopol HDZSDP za 300mld kuna duga u što su nas uvalili i pokrali.
JoVO
jovanović bi rađe da ga hajduković natakne
Pa ne bih rekao da veličina vola određuje veličinu čovjeka. Ne bih rekao ni da naplaćivanje svake boce vina, pogotovo Kerumu, nužno mora biti negativno. Rekao bih da postoji određena šansa da čovjek koji pazi na svaku kunu neće rasipati ni državni novac.
Ne znam bas je li on satirican prema svakoj stranci (citaj partiji) kao sto clanak lazno sugerira.
Dok građani ove zemlje, koji su rođeni u njoj, ne shvate da su nam svi oni koji se doselili preko raznih granica, promijenili život, kulturu, civilizacijski i kulturološki svjetonazor, neće nam biti dobro. Poseljačili su nam ovu zemlju do krajnjihh granica i ništa nam zapravo korisno i pametno nisu donijeli sa sobom. Čast iznimkama kojih je jako malo. Nekada je ovo bila pristojna sredina, kojoj su zavidjeli svi ostali građani Balkana. Danas smo kaljuža jednaka svim drugim na ovim prostorima.
Haha, vol strit je super.
Nemojte mi proti Tuđmana. Ja sam tuđmanovac. Nek se zna.
Ou jes, ljudi, hrvati i srbi, držmo se, teško je , bez problema to prebrodimo. Kad dođe kriza prilagodimo i pomognemo drugom. Neki put nre znamo izlaz. Ima izlaz: motika i in rad.
iamli smo nekada u župi svečenika šprajc mu bilo pezime katolički svečenik sa bradom
Ja volim šprajca i škoru. Dobri su. Šprajc i Škoro su pametni ljudi, ne cinizoram neg to mislim. Možda bi bili dobri za buduću politiku. Ja ću glasat di i nino raspudić nono. Ne volim most jer su preprovincijalni. Nabijem vas sve u usta.
Pa čovjek je urednik na Regionalnoj TeleViziji.
Ja mislim da idemo u dobrom pravcu. Nemojte govorit protiv volova na ražnju kad svi volimo poist vola na ražnju. Jučer sam oglođa suhu svinjetinu samo tako. Treba radit i kopati, pljunuti u ruke i radit fizički i intelekt. Tražim žensku od 35 do 46 g.
Idem na pivu, ljudi, odgovorr: rad i motika. Japanac, švic i švabo. Nemaš posla, imaš , ak možeš koopaj, ak ne, leži na daljinskom. I to je posal.
Pa njega kao da su volovi vaspitavali. !
Vidim da ni satira kod Hrvata ne može bez genetike. Što bi trebao skladati ode političarima. Bravo Šprajc.
Inače vola je na Dubravi dao ispeći Josip Gucić,a ne Tuđman. Drug Jovanović se opet loše pripremio za svoju lakrdiju.
Znate kritikovati Spanjolce za nasilje i ubijanje bikova a ovi im i kozu gule peku na javnim mjestima!!!
Šprajc je legenda, da ga nema trebalo bi ga izmislit.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pa rtl je srpska tv i kavo sad čudo sa šprajcom pa jel nevidite da ima braduuuuuu