Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nedjeljom u 2
Povratak na članak

Sanader: U USKOK-u postoji 'soba za rušenje Sanadera'!

Političar koji je postao sinonim svega negativnog što se događalo u Hrvatskoj pokušat će objasniti kako se našao u toj poziciji.

Komentari 91

Avatar wratnik
wratnik
20:32 30.09.2012.

Po ovim komentarima je i previse vidljivo koliko se je Hrvatski narod pomirijo sa politickom korupcijom, ja, skoro se cak i boje daim korupcija iscezne.. Hrvatskoj ce trebati puno, i puno desetljeca dase oslobodi politicke patologije.

VL
SB
sb5
20:49 30.09.2012.

ovo je trebalo ići na htv3,,,,,,,u terminu retro,,tipa crno bjelo u boji,,,,,,,,,,,

VL
Avatar josipa1
josipa1
22:52 30.09.2012.

cini mi se da sanjam.....

VL
OB
-obrisani-
22:53 30.09.2012.

sve u svemu.....DORH je očito u komi.....tu jako malo toga štima...

VL
OB
-obrisani-
22:55 30.09.2012.

pa kaj nije logično rekao . svi svjedoci koji ga terete...su....prvo HDZ-ovci...a drugo lopovi i kriminalci . pa ebo ja takve svjedoke...

VL
SP
splitskaljeta
08:58 01.10.2012.

Ivo Sanader je jedan od najsposobnijih HDZ-ovaca.

VL
SP
splitskaljeta
09:10 01.10.2012.

Ako treba izabrati između 4 dosadašnja predsjednika HDZ-a , od kojih su 2 bila u zatvoru , ja bih izabrao Ivu Sanadera . njegove sposobnosti nadilaze sposobnosti ostalih. On ih ,kao i većina hdz-ovaca nije upotrijebio za opće dobro , nego za vlastito.

VL
DO
doktorica
09:33 01.10.2012.

samo mu rade reklamu na TV,tko još pita lopova da li je lopov?!

VL
ST
steve
11:15 01.10.2012.

Mozda se iza Sanadera krije nesto drugo, mozda politicki copor koji trazi zrtvu. No vidjet cemo. Ako je on zrtva ovi ce biti otkriveni.

VL
OB
-obrisani-
11:39 01.10.2012.

Sanader je lopina no ni izbliza kako ga DORHova udbo bratija i njihovi mediji predstavljaju. No Sanader je puno vise stete nanio dozvolivsi toj bratiji da opstane nego sto ju je napravio osobnom koristi. Dakle zasluzio je da ga selektivni DORH proganja

VL
OG
Oger
12:34 01.10.2012.

Veli on da je otisao zbog sukoba sa Slovenijom ??!! Jadan mi je to premijer koji se ne bori za svoju zemlju nego podvuce rep. Samo - nesto je nezgodno u cijeloj prici. Nije li tada Austrija otvorila istragu glede Hypo banke?

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.