Sanader: U USKOK-u postoji 'soba za rušenje Sanadera'!
Političar koji je postao sinonim svega negativnog što se događalo u Hrvatskoj pokušat će objasniti kako se našao u toj poziciji.
Komentari 91
Hahhhhaaa,...ostavio unistenu zemlju zbog slovenaca,...hahhahaaaa,...a u PM.
Sanader je bio običan sluga "Krojača svijeta" i kao takav detuđmanizator HDZ-a i, konversno, izdajica hrvatskih interesa. Kad im više nije bio potreban ti njegovi Gospodari su ga otpisali kao što se to s Judama i radi. Ne samo dada su ga otpisali, već i bacili u ralje strvinara koji imaju za zadatak da ga skroz dokrajče i unište.
Nova Vlada prodaje zadnju državnu imovinu: Croatia osiguranje, HPB, Auto ceste daje u koncesiju, teritorij je spremna pokloniti BiH ... Sjetimo se da je upravo sadašnja vladajuća garnitura sanirala banke novcem poreznih obveznika, pa ih poklonila strancima. Je li šteta koju oni rade (ili su napravili) Hrvatskoj manja od one koju je Sanaderova klika napravila? Sanader barem sjedi na optuženičkoj klupi, ali gdje sjede ostali?
30.09.2012. u 17:59h Relaksacijaa je napisao/la: Sanader je Kriv za SVE. Sanader je odlućivao tko će Prdnuti a tko neće. Danas je tako s Karamarkom. Tko ne prdi u taktu,dobiva nogu u pakšu pa kud koji mili moji. HDZ demokracija cenzurirano --------------------------------------------------------- Hahhaaaaa,...Kramarko uopce nije intelektualac,...hahhaaaa,...samo hdz moze izabrati takvog fuhrera.
Nije lako biti lider u hrvata... izdaju te kad zagusti. A moderno je upravljao drzavom... ruka na srcu il na sisi dok svira himna pa daj pet pa sve ko amerika...
čovjek sa hrpom optužnica i patološki lažov ovdje se sad prikazuje kao žrtva ,neki bi ga sad htjeli još natrag u politiku stvarno hrvatski narod nema nimalo pameti utjerao je našim šukununucima i ovdje ispada nevinašce sramota !!!
sanader je više zla učinio i ukrao novaca od večine kriminalnih skupina on jedino zaslužuje doživotni zatvor pošto nemamo smrtnu kaznu NAJVEČI DOMAĆI IZDAJNIK
ribnik nije lepo tako pričati o svom idolu....nemoj biti tipian hrvoje...kad zagusti leđa mu okreneš...
Budimo iskreni tko je čovjek i pametan čovjek; koga bi smo željeli za rođaka intelegenciju Keruma ili Dr. Sanadera ? Naravno Keruma, mi pravi zdravi Hrvati on ima lovu, sve pooooošteeeno.stekao . Ivo nema ali mu se sudi da ima ima previše ne previše nego sve ima - zna se 200% politički proces . Bajić nije krivac on samo mora da "radi" taj posao kada Ameri i EU strogo narede ucijene nema eu bez zatvora zlotvora - neda Pahorima = EU izlaz na mor beslaptni vječni - zato ga natijeraju i on to mora ...... Tako da imamo tri žrtve Sanader , Bajić i naravno sudac mora osuditi ..... Ako je negdje mafija ili kriminalci onda uhapse sve a ne oprosnica oprosnica oprosnica Sanader jedina krivica !!!
Sanader je i danas pod ucjenom SIS a !!
30.09.2012. u 18:06h vkv353 je napisao/la: sanader je više zla učinio i ukrao novaca, mojih i od moje tetke od večine kriminalnih skupina on jedino zaslužuje doživotni zatvor pošto nemamo smrtnu kaznu NAJVEČI DOMAĆI IZDAJNIK izdao je moju mamu ii njenoga strica .... trebate još više dokaza osim moje dozvoljene vike galeme ???
Toni50 : Siroti Sanader za 8 godina ništa nije ukrao,sram ga bilo ! Onaj Čobanković i Fiolić su Milijarderi,a Siroti Sanader ima tek koju stotinu tisuća kuna, u HR banci. Čak nema ni poštenog sata na ruci ??? sve mu netko ukrao !
Kada vidim svjedocenje Joze Manolica i Josipa Perkovica protiv HV onda mi je 100 puta jasno !!
Dva egocentrična klauna kojima nije mjesto na javnoj televiziji. ova loša emisija uvreda je za većinu poštenih gledatelja.
Opet je platio oganizirano glasanje i komentiranje podmlatku.
Mnogo će još ljeta proći prije nego li Narod zaboravi Zlodjela , HDZa i Sanadera nad njima. Umjesto Bogate zemlje imamo Bogatog Sanadera s tajnim računima u Inozemstvu, a u HR tek tu i tamo koja lipica na računu
Petra snima Filmove u SAD i šalje novac Tatici , jer od 20 000 kuna mirovine , jadan ne može živjeti u Hrvatskoj ?
@cros Konacno jedan normalan covjek na ovom forumu. Bravo, komentar dana.
Hrvati su ga birali u 2 mandata. Sada se svi prave mutavi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sanader je Kriv za SVE. Sanader je odlućivao tko će Prdnuti a tko neće. Danas je tako s Karamarkom. Tko ne prdi u taktu,dobiva nogu u pakšu pa kud koji mili moji. HDZ demokracija cenzurirano