Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nedjeljom u 2
Povratak na članak

Sanader: U USKOK-u postoji 'soba za rušenje Sanadera'!

Političar koji je postao sinonim svega negativnog što se događalo u Hrvatskoj pokušat će objasniti kako se našao u toj poziciji.

Komentari 91

LE
lepi77
19:24 30.09.2012.

sanader je strašan manipulator, a ljudi su obične ovce. najveći dokaz tome je i podrška sanaderu po komentarima. mi smo stvarno jad i bijeda od naroda. on se pokušao prikazati ko jadna žrtva, skromno obučen, bez sata..i ne mogu vjerovat da ima obraza izjaviti ono da je on otišao jer nije želio dati hrvatski teritorij, znači on ne samo da je nevin, on je najveći hrvatski heroj, koji si ne može naći niti jednu grešku,...za njegovo vrijeme korupcija ne da je cvala nego je dosegla vrhunac,milijuni NAŠEG novca su pokradeni a on svojim dobro smišljenim nastupom ovakve ovce od ljudi uspijeva obmanuti.eto,tako se to radi,mozda mu treba i čestitati. kakve ovce od ljudi, zato nam i nikad neće biti bolje.

VL
OB
-obrisani-
19:26 30.09.2012.

Zašto je izručio generala Antu Gotovinu Haaškom sudu. Mogao je onda dati ostavku i reći da ne pristaje na ucjene EU-a.

VL
Avatar Pro et Contra
Pro et Contra
19:28 30.09.2012.

Moja analiza sanadera. Na zadnjim izborima pobjedili za dlaku, Znao je da ce izgubiti izbore to znaci da je njegova smijena na tapetu. Napravio je manevar ostavkom da pridobije simpatije ali se zeznuo misleci da HDZ ne moze bez njegaga pa mislio da ce se vratiti jaci a sve je postalo obratno i danas bere plodove svog postupka. Napustio je polozaj za kojeg se obavezao nije odradio do kraja svoj posao time mu se treba i smanjit placu cak primorati ga da vrati dio novca koji je primio jer je prekinuo ugovor time nema pravo na placu niti povlastice. Samo kukavica napusta BROD koji tone a ne PRAVI KAPETAN

VL
TO
Toni50
19:28 30.09.2012.

Političar koji je postao sinonim svega negativnog što se događalo u Hrvatskoj pokušat će objasniti kako se našao u toj poziciji.Kao da je to u diktaturi problem. Dali je nekome ikome jasno o čemu je riječ kod svjedoka , svii tvrde da je bio diktator i tko nije slušao krao za njega završio je na Mirogoju ili Miroševcu najvjerovatnije ... Ako je kod njega bila diktatura kako da nije danas nitko se ne bori protiv diktature nego samo protiv korupcije; Uostalom poznato je da je tu borbu je on sam zaživio i ozakonio.... zato treba vidjeti što če mu dokazati izuzev plačenih i podmičenih tobožnjih svjedoka ...

VL
Avatar Pro et Contra
Pro et Contra
19:30 30.09.2012.

30.09.2012. u 19:18h O Tempora, o mores je napisao/la: '' - Nisam htio pristati na ucjenu koja je dolazila iz Slovenije i nekih iz Europe. O tome ću pisati u svojoj knjizi, ne želim ničim ugroziti ulazak u EU. Nisamm htio pristati na ono što je pristala Jadranka Kosor u sporazumu s Pahorom. '' Ovdje se Sanader kontradiktira i prica izmisljotine. Nije htio pristati na sto je kosor pristala? Ako nije htio pristati imao je JOS VECI RAZLOG ostati na polozaju, to moze i malo dijete da zakljuci! -- 30.09.2012. u 19:26h Baroso je napisao/la: Zašto je izručio generala Antu Gotovinu Haaškom sudu. Mogao je onda dati ostavku i reći da ne pristaje na ucjene EU-a.

VL
JA
jajan
19:34 30.09.2012.

Ovako ili onako, po svemu sudeći, hdz je praktički u rukama crvenih detuđmanizatora, dakle, ideološki je postao krajnja lijevica, za slučaj da dobije izbore, a kao "oporba" je potpuno pasivan, dakle faktički je u Hrvatskoj već uspostavljen crveni jednoPartijski režim, svojevrsna prikrivena diktatura

VL
DE
decode
19:36 30.09.2012.

Sanadera za premijera!

VL
Avatar Pro et Contra
Pro et Contra
20:14 30.09.2012.

Pranje mozga o v c a m a nedeljom u 2

VL
PR
propalismoFranjoskroz
19:43 30.09.2012.

pippo jel ti krenula suza danas u dva

VL
DE
dejavu
19:49 30.09.2012.

@jajan Od samog pocetka hdz je bio leglo udbe ! Tudjman ih je instalirao a kad je otegnuo papke udba krenula u "detudjmanizaciju" jer je to onda bio uvjet za EU. Nista se do dana danasnjeg u hdz-u nije promjenilo......too klanje medju udbasima I dalje traje....

VL
TO
Toni50
19:50 30.09.2012.

A uhićenje Gotovine, koji je bio nacionalni ponos? pita pametno da mu grijeh "dokaže" - Gotovina je bio dio sporazuma kojeg smo se morali pridržavati, i dio suradnje s Haškim sudom, to nije isto. Naravno da čemo sada prešutiti i i ono kako je nevini general Šeks dno dna; da je on isto naredio podržao javno deportaciju lokaciju generala Gotovine . Jel se tamo dokazuje nevinost... Kosorica je za Šeksa donjela posebni zakon da nemora pred sudom dokazivati NEVINOST u koju mu moramo svi da vjerujemo ,....

VL
JA
jajan
19:51 30.09.2012.

Za vladavine instalirane ekipe uzurpatora, detuđmanizatora i kriminalizatora sveg hrvatskog, na čelu sa stranim agentom sanaderom, došlo je do najveće i fatalne degradacije i urušavanja hrvatske nezavisnosti i samobitnosti, do najvećih montiranih progona - tisuća branitelja i generala, kriminalizacije DR, potpune abolicije svi strašnih srpskih četničkih i inih zlodjela, logora, progona, razaranja itd., šurovanja sa donedavnim agresorima i procesa užurbanog zaborava i "saradnje" vitalnih struktura donedavno zaraćenih država, a bez priznanja, agresije, katarze, kazni......naprotiv, uz nastavak srpskih svojatanja tuđeg i optuživanja Hrvatske

VL
CA
capronza
19:51 30.09.2012.

Sanader, sigurno nije jedini koji je omastio brk, ima njih na slobodi protiv kojih nema optuzbe, a omastili su brk puno vise, kriv ce biti kada ga Sud osudi, do tada je nevin, ali da mu puno ljudi koji su mu dupe lizali namjesta, je istina.

VL
SB
sb5
20:01 30.09.2012.

senzacionalizam,,,,,,,,,

VL
SB
sb5
20:03 30.09.2012.

f je napisao/la: Hrvati su ga birali u 2 mandata. Sada se svi prave mutavi. ,,,,,,,,,,,,,,, birat ce ga opet. .......................................... pa nismo mazohisti,,,,,,,,

VL
OB
-obrisani-
20:06 30.09.2012.

Pa naravno da postoji "soba za rušenje Sanadera" ako ništa treba negdje spremiti 60.000 stranica optužnice kojom se glupače iz USKOK-a hvale i ponose ! Onog trenutka kada je objavljeno da optužnica ima 60 tisuća stranica sve one koje su u toj farsi sudjelovale/i je trebalo doživotno izbaciti iz USKOK-a i zabraniti im svako probližavanje pravosuđu, osim u slučaju da ih se procesuira što je odavno trebalo napraviti, jer takva pakiranja, izmišljana dokaza, podmetanja i plasiranja tajnih podataka u medije da se u pomanjkanju dokaza stvori atmosfera linča nije dugo zabilježena u Hrvatskoj i to ne samo u "slučaju Sanader" !

VL
Avatar Pro et Contra
Pro et Contra
20:12 30.09.2012.

Zasto diskriminirati zatvorenike? Sad im lijepo dajte da se svaki dan izjasne i iznesu svoj stav na HRT-lu 30.09.2012. u 19:36h decode je napisao/la: Sanadera za premijera! P O D Z E M LJ A

VL
Avatar Pro et Contra
Pro et Contra
20:18 30.09.2012.

Kad dvije ovce sjednu za stol u nedelju u dva jedino sto moze da se dogodi je; The Silence of the Lambs

VL
DO
dormen
20:18 30.09.2012.

Kada glledam i sllušam ovu kreaturu od čovjeka,sramim se što sam Hrvat.

VL
Avatar Pro et Contra
Pro et Contra
20:20 30.09.2012.

Plači s nekim. Lakše je nego plakati sam.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.