Sanader: U USKOK-u postoji 'soba za rušenje Sanadera'!
Političar koji je postao sinonim svega negativnog što se događalo u Hrvatskoj pokušat će objasniti kako se našao u toj poziciji.
Komentari 91
Dc- da me bolje razumiješ. Sanader - veliko govno
U zakonodavstvu se mora dokazat krivica, a ne nevinost. U nas je obrnuto. EU je rekla: Neka visi Pedro, a mi poslusni, kao i uvijek u povijesti, i odma na posao! Ovi sto su sada na vlasti su im po mjeri... Idemo nazad.
cros - Prodavao je Gay materijal u Aust. Mnogi su smatrali da je Sanader peder, a mislim da ga je to čak i Stanković pitao na jednoj emisiji Javno !
ah evo : JESTE LI VI PEDER GOSPODINE SANADER? - YouTube ► 4:48► 4:48 www.youtube.com/watch?v=y8h75IIXsCc6 ožu 2007 - 5 min - Učitao korisnik bijesprvi Pardon gay pitao je Aco Stanković našega premijera u Nedjeljom u 2 još prošle godine - za Arsena ...
30.09.2012. u 18:19h perodeformero je napisao/la: Dc- da me bolje razumiješ. Sanader - veliko govno _______________________________________ Sad je i narastao. Prije je bio samo g. Odluci se vec jednom. Ha ha ha.
Kukurikavci i HDZovci su ista Bagra, Jedni ne rade ništa a drugi samo Kradu
On je jedo veliko govno kojem jedino preostaje nakon što odguli sve što mu nakaleme, da pobjegne van, sakrije se ispod nekog kamena i životari u potpunoj anonimnosti s onim dijelom para što je uspio sakriti. Srećom, postoji ona staraa izreka. "Dao bod da imao pa nemao"
Ako je istina da je Bajic dao dvije slike Sanaderu ondan Bajic treba pod istragu.Od kuda Bajicu slike ? jeli ih kupio za poklon Sanaderu ili ih je dobio da nesto uradi pozitivno zanje ?Opa ,sada ce se klupko poceti odmotavati,da nekazem koplja lomiti iz ovoga Sanaderova iskaza ili ce se jednostavno zaboraviti,kao sto se je zaboravilo Mesicev iskaz za kupovinu stana za posudjeni novac nece kazati jer ce stetiti Hrvatskoj.
tko će Bajića ispitati i podnijeti kaznenu prijavu što je davao mito 2 um etničke slike ?
30.09.2012. u 18:49h dejavu je napisao/la: Ebo "demokraciju" u kojoj ovaj bandit slobodno I dalje laze na TV a nama admin brise komentare ! ...hrk pljuc, kakanje i serkanje i još gore sranje od mene i čudi ,me da mojuu pamet i jaki komentar briše a ja sam sve dokazao da me je ON pokrao po noči kada spavam ili ločem ili sanjam...
drug Bajić dao mito ako sam dobro razunio kako bi ga sanader ostavio na mjestu glavnog državnog odvjetnika. jasno da ovo lodliježe zakonskom progonu. pa da vidimo tu pravnu državu za koju sam se borio 40 godina.
Moram reći dok se je jadao kako je ponižavan u hrvatskom zatvoru ja sam mislila na generala Gotovinu ! Zaslužio si Sanaderu! Nikada ne čini drugom ono što ne bi želio da drugi čine tebi.
@marko53 Imao je I tvoj francek iskustva od 45 .....I to krvavih..... Zato nam je valjda I uvalio udbu na vlast....da istina ne "ispliva".....
sanader je instliran u hdz od udbaša, da poslije Tuđmana sprovodi detuđmanizaciju - čistke od državotvornih članova - osnivača stranke, a slično i po struktura vlasti - da djeluje u svemu suprotno od Tuđmana i izvornih nacionalnih načela stranke, da u koaliciji sa strankom srpske manjine, izborom drž. odvjetnika i dr., uvede bjesomučne progone branitelja i generala, da djeluje u smislu potpune abolicije srpskih zločinaca, maksimalno pogoduje vanjskim profiterima kod rasprodaje kompanija i dr. nacionalnog bogatstva, da izvrši kriminalizaciju stranke, u dosluhu sa organima gonjenja, kao bi hdz postao kriminalna organizacija i zauvijek bio, kao najjača desnica, izbačen sa političke scene, u korist trajne vladavine crvenog jednoPartijskog režima, kao u sfrj
Ako Sanader dokaže da je nevin onda Bajiću treba uzeti sve što ima i protjerati ga iz Hrvatske ili ga zatvoriti i dati mu maksimalnu kaznu propisanu u HR-u
jajan-A od koga je postavljen?Tko je KUM?
" U uskoku ima soba......" kad bi bila samo soba.....ali postoji, u rvacku i šire, cijela tajna komanda za rušenje Hrvatske, a ne samo sanadera i hdz-a, u okviru specijalnog rata drugim sredstvima, propagandom itd.
'' - Nisam htio pristati na ucjenu koja je dolazila iz Slovenije i nekih iz Europe. O tome ću pisati u svojoj knjizi, ne želim ničim ugroziti ulazak u EU. Nisam htio pristati na ono što je pristala Jadranka Kosor u sporazumu s Pahorom. '' Ovdje se Sanader kontradiktira i prica izmisljotine. Nije htio pristati na sto je kosor pristala? Ako nije htio pristati imao je JOS VECI RAZLOG ostati na polozaju, to moze i malo dijete da zakljuci!
jozo - ovo sa sanaderom u nu2, je igrokaz za naivno i neupućeno obćinstvo .... Sada se ovaj podlac, kobajagi pravi nevina žrtva bajića, dakle pokušava se sve svesti na razinu osobnih obračuna....a u pitanYU je zavera protiv Hrvatske... I I naravno, budući da su sanader, kosor-vlaisavljević i ekipa, dobro odradili svoj posao rušenja hdz-a, koji samim time uklYUčuje i rušenje demokratske i nezavisne Hrvatske, mora ih se osloboditi - reći će da "nema dokaza", što je istina, ali hdz je već toliko uzurpiran i destruktiran, da je praktički politički mrtav....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mediji te postavljaju na vlast, mediji te svrgavaju, tako je to u demokracji u kojoj fol građani o nečem odlučuju