Rajko Ostojić, Opačić, Maras i Komadina potpredsjednici SDP-a
U Predsjedništvo SDP-a nisu ušli Mirela Holy, Vojko Obersnel, Tihomir Jakovina, Ranko Ostojić, Josip Leko, Šime Lučin...
Komentari 296
02.06.2012. u 13:00h gOOgLer je napisao/la: Da je jezik lopata u Hrvata, gotova bi bila kula Babilonska i to od zlata. :-) ------------------ Nije lopata nego atomska bomba. Zapamti, samo jezik je taj koji je doveo ovu koaliciju na vlast.t. Samo jezik. A kao što vidimo, posljedice su razornije nego da je pala atomska bomba.
Je li ono AVNOJ zasjedao u Jajcu?
Kako se riješiti pronevjeritelja lopova i kriminalaca pa tako da se protiv njih poduzmu konkretne mjere. Ali što ako je taj pronevjeritelj, stranački kolega, ili rođo, Ili iz HDZ-a E to ne smije se ništa reći protiv HDZ-a je ii oni nisu procesuirali one iz SDP-a to bi bilo ružno i ne kolegijalno.
+ - 02.06.2012. u 12:49h Rambo 10 je napisao/la: 02.06.2012. u 12:45h jura 63 je napisao/la: Zanima me samo kako su otvorili konvenciju dali sa himnom i kojom dali netko zna? ************* . ne....nego sa...Čavoglavima.... ------------------- Tko je povikao - za dom?
kad se riješimo komunizma i krenemo putem demokracije onda se nešto i promjeni..
JE LI TO U SRIDU ILI U.....NIŠTA??? Ne razumijem u potpunosti Milanovićeve „opservacije! o maloj rođačkoj državi. Naime , ako se „ veličinom“ države unaprijed „vadi“ za neuspjeh svoje vlade onda je to već na rubu ....provokacije zdravog razuma. Akoo pak želi upozoriti na jedan cijeli „misaoni“ i „logički“ sklop koji vlada u zapošljavanju, a koji se svodi na to da se posao „dobiva“ isključivo na bazi rođačko-kumovskih ili zavičajnih „veza“ ili na temelju stranačke podobnosti (pripadnosti) onda je .....“pogodio u sridu“, jer to zaista jeste tako i barem 90% svih zaposlenih (u „državnim službama i 100%) u zadnjih 20-tak godina zaposlilo se na temelju „prije navedenih „kriterija“. Milanović vrlo lako može „dokazati“ što je za pravo mislio, samo........moj je „utisak“ da i njegova Vlada zapošljava samo .....“podobne“!
Jadni moji zlobnici :-) Konačno smo izabrali kulturne, obrazovane načitane i sposobne ljude - kako je ono rekao Čačić "tko će nas izvući iz krize, Karamarko?" Ja bi dodao još upitnika: "Lesar"? "Tomašićka"? Kad se počiste kosturi iz ormara i ispod tepiha koje su tamo ostavili Jadranka i Sanader - tek onda će se nešto dogoditi. Dosta ste ispijali kavice pred kafićima. Mrdnite stražnjicama !
Ajde ---Feniks1- ne pričaj gluposti, jako dobro znaš da je barba Luka u sve moguće javne ustanove postavio svoje rodjake,i to je jako teško sad iskorjeniti jer za korov treba najaći otrov da ga uništi, a ovo drugo što vrjeđašrjeđaš Milanovića da je srbin gadno si se prevario , veći je Hevat od vas 99% domoljuba koji ste uništili Hrvatsku.
judi moji..hrvatska ima sto drugi nemaju..a to se zove..nejedinstvo..jer.. duboki je ponor izmedju tkz. livih i desnih..a koja li ironija.. oni nisu ni jedno ni drugo u politickom smislu..nego zaostale ratne snage iz drugoga rata.. partizani i ustase....drustvo..tako podijeljeno nema nikakvu sansu….ono svu svoju energiju..jos od 45 trosi na unistenju i potkopavanju drugoga i besciljnom lutanju..ono svoj izvor ima u mrznji samoga sebe..ono ne poznaje rijec ljubav i postenje ..one su neposnanica i privilegija pojedinaca..bog je novac.. ..sva ta uvezena koloristika..jedni i drugi..oko izbora..sva ta predstava..ista je kao i uvoz svega i svacega iz vani a ne proizvod domacega duha i tijela..zato ta neorganizirana drustvena zajednica nema buducnost..ona je osudjena na propast..samo zemlja..ne..ona ce ostati..
Puna podrska vladi - a nadam e da ce lijepe rijeci pretociti i u djela.
Na Konvenciji SDP-a u Zagrebu 2290 delegata bira novo čelništvo ----------------------------------------- 2290 jugonacionalista bira novo čelništvo.
02.06.2012. u 14:17h pečat4 je napisao/la: Na Konvenciji SDP-a u Zagrebu 2290 delegata bira novo čelništvo ----------------------------------------- 2290 jugonacionalista bira novo čelništvo. ------ Što smo kreativni.
"Zoran Milanović: U maloj rođačkoj državi ne može se raditi posao!" ------------------------------ Partija je do sada dala Hrvatskoj državi dva premijera jednog koji nije znao jezik naroda kojem je bio premijer i drugog koji tako podcjenjivački govorio o istom a zajedničko im je što su vodili državu koju nikako nisu željeli.
Milanoviću, usporedio si EU s Jugoslavijom, dobro je da si to napravio jer imaju puno sličnosti, ali ne onakve kakve bi ti želio jer si potpuno promašio s tezom da se Jugoslavija raspala jer nije bila ravnomjerno razvijena. Ovo je krajnje bezobrazno i bez pijeteta prema svim progonjenima i ubijanima za vrijeme Jugoslavije i prema svim žrtvama Domovinskog rata. Niti jedna država svijeta nije ravnomjerno razvijena, svugdje postoje bogati i siromašni pa se ne raspadaju u krvi kao Jugoslavija. Jugoslavija se raspala jer je bila jednopartijska diktatura, čemu stremi i EU (Veliki Vođa "drug Brisel" sve najbolje zna i sve odlučuje i svi mu se klanjate). Jugoslavija se raspala jer je imala službe (UDBA, OZNA) koje su progonile i ubijale protivnike režima što zasad ne čini EU. Jugoslavija se raspala jer je bila umjetna tvorevina što je i EU. Jugoslavija se raspala jer je bila tamnica naroda u što se vrlo lako može pretvoriti EU.
02.06.2012. u 13:30h Machak je napisao/la: Jadni moji zlobnici :-) Konačno smo izabrali kulturne, obrazovane načitane i sposobne ljude - kako je ono rekao Čačić "tko će nas izvući iz krize, Karamarko?" Ja bi dodao još upitnika: "Lesar"? "Tomašićka"? Kad se počiste kosturi iz ormara i ispod tepiha koje su tamo ostavili Jadranka i Sanader - tek onda će se nešto dogoditi. Dosta ste ispijali kavice pred kafićima. Mrdnite stražnjicama ! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Machak, nemoj molim te pisati tako ruzne stvari, dojti ce ti doma i zalijati sve sa benzinom.
Njegov SDP-ovski ZG holding je upravo ta rodijačka država u malom. Rođe, zemljaci, SDP-ovci... Posao za sve i svakoga. Bitno je da je "naš". Čini se da je i jedini kriterij uz to i nesposobnost. Nema drugog objašnjenja za uništenje jedne od najvećih tvrtki održavi osim pogrešnog kadroviranja. Sada nam krivac za to još i popuje. Otkriva toplu vodu. Što se pak tiče te njegove "dubokoumne" opservacije o tome kako je cilj Hrvatske da postane davatelj, a ne primatelj pomoći...Nije Zoki baš shvatio u čemu je problem s današnjom EU. Slovačka sirotinja daje pomoć Grcima čije su plaće i penzije i nekoliko puta veće od njihovih! Gdje si ti u bivšoj Jugi mogao i zamisliti nešto toliko suludo, da Kosovo daje financijsku pomoć Sloveniji?! Mislim, kada se već usuđuje spominjati Jugoslaviju o kojoj k*rc* ne zna, kao ni o čemu drugome. Sve se više i više nameće takav zaključak. Samo još jedan mediokritet u nizu koji nam pokušava voditi državu. Nije to za njega. Bio bi savršen EU birokrat, ali ništa više od toga.
02.06.2012. u 14:23h žak je napisao/la: "Zoran Milanović: U maloj rođačkoj državi ne može se raditi posao!" ------------------------------ Partija je do sada dala Hrvatskoj državi dva premijera jednog koji nije znao jezik naroda kojem je bio premijer i drugog koji tako podcjenjivački govorio o istom a zajedničko im je što su vodili državu koju nikako nisu željeli. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, zak, pokusavas sakopljati poene na pogresnoj retorici, jedan pravi Hrvat neradi takvo nesto.
Nikada nisu željeli samostalnu državu Hrvatsku.A sada je vode.Zahvaljijući lopovima u HDZu. Što je gore,lopovi ili protivnici države?
vidim kradezeovci se osjecaju prozvanima! pitam se zasto...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dobio si mandat da upravljaš novcem Hrvatskih državljana na izborima si rekao da znaš šta i kako uraditi radi ako ne znaš odlazi.