Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 36
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
spd izabrao čelnike
Povratak na članak

Rajko Ostojić, Opačić, Maras i Komadina potpredsjednici SDP-a

U Predsjedništvo SDP-a nisu ušli Mirela Holy, Vojko Obersnel, Tihomir Jakovina, Ranko Ostojić, Josip Leko, Šime Lučin...

Komentari 296

Avatar mjurisi2
mjurisi2
13:15 02.06.2012.

Dobio si mandat da upravljaš novcem Hrvatskih državljana na izborima si rekao da znaš šta i kako uraditi radi ako ne znaš odlazi.

VL
Avatar Django
Django
13:17 02.06.2012.

02.06.2012. u 13:00h gOOgLer je napisao/la: Da je jezik lopata u Hrvata, gotova bi bila kula Babilonska i to od zlata. :-) ------------------ Nije lopata nego atomska bomba. Zapamti, samo jezik je taj koji je doveo ovu koaliciju na vlast.t. Samo jezik. A kao što vidimo, posljedice su razornije nego da je pala atomska bomba.

VL
SO
sotokuco
13:20 02.06.2012.

Je li ono AVNOJ zasjedao u Jajcu?

VL
DU
Deleted user
13:21 02.06.2012.

Kako se riješiti pronevjeritelja lopova i kriminalaca pa tako da se protiv njih poduzmu konkretne mjere. Ali što ako je taj pronevjeritelj, stranački kolega, ili rođo, Ili iz HDZ-a E to ne smije se ništa reći protiv HDZ-a je ii oni nisu procesuirali one iz SDP-a to bi bilo ružno i ne kolegijalno.

VL
SO
sotokuco
13:22 02.06.2012.

+ - 02.06.2012. u 12:49h Rambo 10 je napisao/la: 02.06.2012. u 12:45h jura 63 je napisao/la: Zanima me samo kako su otvorili konvenciju dali sa himnom i kojom dali netko zna? ************* . ne....nego sa...Čavoglavima.... ------------------- Tko je povikao - za dom?

VL
ĆA
ćaćaća
13:25 02.06.2012.

kad se riješimo komunizma i krenemo putem demokracije onda se nešto i promjeni..

VL
Avatar MENSA
MENSA
13:29 02.06.2012.

JE LI TO U SRIDU ILI U.....NIŠTA??? Ne razumijem u potpunosti Milanovićeve „opservacije! o maloj rođačkoj državi. Naime , ako se „ veličinom“ države unaprijed „vadi“ za neuspjeh svoje vlade onda je to već na rubu ....provokacije zdravog razuma. Akoo pak želi upozoriti na jedan cijeli „misaoni“ i „logički“ sklop koji vlada u zapošljavanju, a koji se svodi na to da se posao „dobiva“ isključivo na bazi rođačko-kumovskih ili zavičajnih „veza“ ili na temelju stranačke podobnosti (pripadnosti) onda je .....“pogodio u sridu“, jer to zaista jeste tako i barem 90% svih zaposlenih (u „državnim službama i 100%) u zadnjih 20-tak godina zaposlilo se na temelju „prije navedenih „kriterija“. Milanović vrlo lako može „dokazati“ što je za pravo mislio, samo........moj je „utisak“ da i njegova Vlada zapošljava samo .....“podobne“!

VL
MA
Machak
13:30 02.06.2012.

Jadni moji zlobnici :-) Konačno smo izabrali kulturne, obrazovane načitane i sposobne ljude - kako je ono rekao Čačić "tko će nas izvući iz krize, Karamarko?" Ja bi dodao još upitnika: "Lesar"? "Tomašićka"? Kad se počiste kosturi iz ormara i ispod tepiha koje su tamo ostavili Jadranka i Sanader - tek onda će se nešto dogoditi. Dosta ste ispijali kavice pred kafićima. Mrdnite stražnjicama !

VL
OM
omer
13:34 02.06.2012.

Ajde ---Feniks1- ne pričaj gluposti, jako dobro znaš da je barba Luka u sve moguće javne ustanove postavio svoje rodjake,i to je jako teško sad iskorjeniti jer za korov treba najaći otrov da ga uništi, a ovo drugo što vrjeđašrjeđaš Milanovića da je srbin gadno si se prevario , veći je Hevat od vas 99% domoljuba koji ste uništili Hrvatsku.

VL
XX
xxxxxxx
14:10 02.06.2012.

judi moji..hrvatska ima sto drugi nemaju..a to se zove..nejedinstvo..jer.. duboki je ponor izmedju tkz. livih i desnih..a koja li ironija.. oni nisu ni jedno ni drugo u politickom smislu..nego zaostale ratne snage iz drugoga rata.. partizani i ustase....drustvo..tako podijeljeno nema nikakvu sansu….ono svu svoju energiju..jos od 45 trosi na unistenju i potkopavanju drugoga i besciljnom lutanju..ono svoj izvor ima u mrznji samoga sebe..ono ne poznaje rijec ljubav i postenje ..one su neposnanica i privilegija pojedinaca..bog je novac.. ..sva ta uvezena koloristika..jedni i drugi..oko izbora..sva ta predstava..ista je kao i uvoz svega i svacega iz vani a ne proizvod domacega duha i tijela..zato ta neorganizirana drustvena zajednica nema buducnost..ona je osudjena na propast..samo zemlja..ne..ona ce ostati..

VL
LU
lucio2
14:13 02.06.2012.

Puna podrska vladi - a nadam e da ce lijepe rijeci pretociti i u djela.

VL
OB
-obrisani-
14:17 02.06.2012.

Na Konvenciji SDP-a u Zagrebu 2290 delegata bira novo čelništvo ----------------------------------------- 2290 jugonacionalista bira novo čelništvo.

VL
TO
Toni12345
14:19 02.06.2012.

02.06.2012. u 14:17h pečat4 je napisao/la: Na Konvenciji SDP-a u Zagrebu 2290 delegata bira novo čelništvo ----------------------------------------- 2290 jugonacionalista bira novo čelništvo. ------ Što smo kreativni.

VL
DU
Deleted user
14:23 02.06.2012.

"Zoran Milanović: U maloj rođačkoj državi ne može se raditi posao!" ------------------------------ Partija je do sada dala Hrvatskoj državi dva premijera jednog koji nije znao jezik naroda kojem je bio premijer i drugog koji tako podcjenjivački govorio o istom a zajedničko im je što su vodili državu koju nikako nisu željeli.

VL
OB
-obrisani-
14:25 02.06.2012.

Milanoviću, usporedio si EU s Jugoslavijom, dobro je da si to napravio jer imaju puno sličnosti, ali ne onakve kakve bi ti želio jer si potpuno promašio s tezom da se Jugoslavija raspala jer nije bila ravnomjerno razvijena. Ovo je krajnje bezobrazno i bez pijeteta prema svim progonjenima i ubijanima za vrijeme Jugoslavije i prema svim žrtvama Domovinskog rata. Niti jedna država svijeta nije ravnomjerno razvijena, svugdje postoje bogati i siromašni pa se ne raspadaju u krvi kao Jugoslavija. Jugoslavija se raspala jer je bila jednopartijska diktatura, čemu stremi i EU (Veliki Vođa "drug Brisel" sve najbolje zna i sve odlučuje i svi mu se klanjate). Jugoslavija se raspala jer je imala službe (UDBA, OZNA) koje su progonile i ubijale protivnike režima što zasad ne čini EU. Jugoslavija se raspala jer je bila umjetna tvorevina što je i EU. Jugoslavija se raspala jer je bila tamnica naroda u što se vrlo lako može pretvoriti EU.

VL
Avatar wratnik
wratnik
14:26 02.06.2012.

02.06.2012. u 13:30h Machak je napisao/la: Jadni moji zlobnici :-) Konačno smo izabrali kulturne, obrazovane načitane i sposobne ljude - kako je ono rekao Čačić "tko će nas izvući iz krize, Karamarko?" Ja bi dodao još upitnika: "Lesar"? "Tomašićka"? Kad se počiste kosturi iz ormara i ispod tepiha koje su tamo ostavili Jadranka i Sanader - tek onda će se nešto dogoditi. Dosta ste ispijali kavice pred kafićima. Mrdnite stražnjicama ! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Machak, nemoj molim te pisati tako ruzne stvari, dojti ce ti doma i zalijati sve sa benzinom.

VL
CH
chemica
14:30 02.06.2012.

Njegov SDP-ovski ZG holding je upravo ta rodijačka država u malom. Rođe, zemljaci, SDP-ovci... Posao za sve i svakoga. Bitno je da je "naš". Čini se da je i jedini kriterij uz to i nesposobnost. Nema drugog objašnjenja za uništenje jedne od najvećih tvrtki održavi osim pogrešnog kadroviranja. Sada nam krivac za to još i popuje. Otkriva toplu vodu. Što se pak tiče te njegove "dubokoumne" opservacije o tome kako je cilj Hrvatske da postane davatelj, a ne primatelj pomoći...Nije Zoki baš shvatio u čemu je problem s današnjom EU. Slovačka sirotinja daje pomoć Grcima čije su plaće i penzije i nekoliko puta veće od njihovih! Gdje si ti u bivšoj Jugi mogao i zamisliti nešto toliko suludo, da Kosovo daje financijsku pomoć Sloveniji?! Mislim, kada se već usuđuje spominjati Jugoslaviju o kojoj k*rc* ne zna, kao ni o čemu drugome. Sve se više i više nameće takav zaključak. Samo još jedan mediokritet u nizu koji nam pokušava voditi državu. Nije to za njega. Bio bi savršen EU birokrat, ali ništa više od toga.

VL
Avatar wratnik
wratnik
14:31 02.06.2012.

02.06.2012. u 14:23h žak je napisao/la: "Zoran Milanović: U maloj rođačkoj državi ne može se raditi posao!" ------------------------------ Partija je do sada dala Hrvatskoj državi dva premijera jednog koji nije znao jezik naroda kojem je bio premijer i drugog koji tako podcjenjivački govorio o istom a zajedničko im je što su vodili državu koju nikako nisu željeli. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, zak, pokusavas sakopljati poene na pogresnoj retorici, jedan pravi Hrvat neradi takvo nesto.

VL
OB
-obrisani-
14:32 02.06.2012.

Nikada nisu željeli samostalnu državu Hrvatsku.A sada je vode.Zahvaljijući lopovima u HDZu. Što je gore,lopovi ili protivnici države?

VL
HA
harman
15:51 02.06.2012.

vidim kradezeovci se osjecaju prozvanima! pitam se zasto...

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.