Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 36
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
spd izabrao čelnike
Povratak na članak

Rajko Ostojić, Opačić, Maras i Komadina potpredsjednici SDP-a

U Predsjedništvo SDP-a nisu ušli Mirela Holy, Vojko Obersnel, Tihomir Jakovina, Ranko Ostojić, Josip Leko, Šime Lučin...

Komentari 296

DA
darko9
12:46 02.06.2012.

komunjare stalno pozivaju idemo raditi ali nikako da se pokrenu ko zahrđala lokomotiva su

VL
TI
titele
12:47 02.06.2012.

Pravi se našli, nitko nema ni dana radnog staža, nastavljaju kao njihovi očevi kao povlašteni partijaši..... Sole pamet svima i manipuliraju glupim masama koje žele nekog krivit pa tako sad krivimo rodbinu. Uostalom zašto malo ne popričaju o tome štata su oni napravili, a šta su obećavali!! Prodaju ideologiju isto kao i HDZ, a od rada i poštenja nema ništa!! Hrvatska je mala, ali je mala i Švicarska i Izrael.... Samo su kod nas na vlaasti i dalje ekipa iz KPJ-ta te kao takvi ne možemo naprijed jer njih nije briga za Hrvatsku ili Hrvate već samo za sebe zato danas i jesu glavne teme pederska parada i "rođaci".. SRAMOTA!!!

VL
AB
abendblatt
12:47 02.06.2012.

Ovo o rodjackoj drzavi je sramotan govor mrznje, od strane Milanovica, znamo na koga misli kad spominje rodijake, ali ti riodijaci su stali na branik Domovine dok je sakrio dupe u Zagrebu, bio je sa 25 godina premlad, da brani Domovinu, neka pogleda rezultate svoje kratkotrajne vladavine, sramota je izgovarati se na bivsu Vladu, osam godina u oporbi nisu uvidjeli NISTA, spavali, podmetali noge vladi, pozivali na nerede i ubirali saborske dobre place.

VL
CR
crikvaa
12:47 02.06.2012.

Nisu više rođaci u điru sada je partija u điru. Gospodine Milanoviću zašto ste u Crikvenicu u firmu Jadran dd u stečaju postavili Dina Manestra kao stručnog suradnika i po kojim osnovama??? Samo da bi jadnim radnicima uzimao i ono malo novca šta imaju za svoju veliku plaću za koju ne radi ništa. Svi su političari isti nema razlike!!!!

VL
OB
-obrisani-
12:49 02.06.2012.

02.06.2012. u 12:45h jura 63 je napisao/la: Zanima me samo kako su otvorili konvenciju dali sa himnom i kojom dali netko zna? ************* . ne....nego sa...Čavoglavima....

VL
DA
darko9
12:50 02.06.2012.

6 mjeseci je prošlo kak pokrečete hrvatsku ako neide promjeni volove

VL
BR
biba riba
12:50 02.06.2012.

SINERGIJA je jedina koja može izvući državu jer je tada 2+2=5, a to se postiže jedinstvom nacije, i ne može svaka grupa puhati u svoj rog. Zato nema napredka jer pederi moraju po rivi, jer damo čovjeku zemlju da napravi hotel a onda ju proglasimo kulturnim dobrom, jer Srbi moraju imati svoja prava izdvojena iz redovnih prava svih građana, jer Bugari u Hrvatskoj moraju imati svešteno lice koje drži misu svake nedjelje za sva 2 Bugara a Hrvatsku košta 25.000 eura godišnje, jer zeleni moraju prosvjedovati protiv LNG terminala zato jer moraju, jer onaj makedonski neradnik mora ležati po Cvjetnom trgu i praviti cirkus protiv Hrvatske Države. Zato neće ova vlast napraviti ništa, jer kao i prethodna nema VLAST i ne zna ju uzeti.

VL
FE
feniks1
12:51 02.06.2012.

Idemo raditi. Ma nemoj? A gdje i tko i s kim, Linićom, Jovanovićom, Čačićom, Jakovičićom (toliko mu je do posla da je jednom kupio cijelo selo da može raditi). Sve prvobroci, udarnici, šljakeri, ruku punih žuljeva. Svaku noć shrvani od rada idu spavati!

VL
AL
alapača
12:51 02.06.2012.

ih, uvijek se govorilo da nema velikih ideja koje će promijeniti svijet-a svijet se ipak relativno često mijenjao. Milanoviću preporučijem da prestane 'štediti' preko grbače građana i gospodarstva, država je ta koja apetite treba smanjiti na razinu koja priliči stanju i trenutku. kome služi pdv od 25 %,koja korist ikome osim 'državi' koja je preskupa i preštetna za ono malo što uzvraća?

VL
FE
feniks1
12:52 02.06.2012.

Retorika ista. bandić=idemo delati, Milanović=idemo raditi. Znači do sada nisu nego bi kao sada. Ma nemojte, molim vas, odite radite samo za sebe da nama bude gore!

VL
FE
feniks1
12:54 02.06.2012.

ne biraju oni vodstvo strane nego PARTIJE, kao ono u Srbiji, naziv partija. Jedini u RH imaju taj naziv. Pa ti novinaru ispravi to da idu birati naziv P A R T I J E!

VL
OB
-obrisani-
12:54 02.06.2012.

Nemojte vise nista raditi pobogu ovo sto ste napravili u tih par mjeseci je vise nego strasno ! Ako nastavite sa vasim radom svi cemo propasti..

VL
GO
gOOgLer
12:56 02.06.2012.

- Brat je brat, sestra je sestra, roditelji su roditelji, a posao je posao. Politika je posao. U maloj rođačkoj državi ne može se raditi posao. To je jedina dogma - rekao je Milanović. Ha ha ha ovu izjavu Milanovićć je ''posudio'' sa majice Grunfa iz Alana Forda. Politika je jedini posao u Hrvatskoj u kojem se ne snosi apsolutno nikakva odgovornost za loše rezultate.

VL
FE
feniks1
12:58 02.06.2012.

"Moramo si postaviti visoke ciljeve. Na izore ćemo sami ili u koaliciji, većinom u koaliciji" ----- jadno da tek moraju postaviti ciljeve, A to što većina nepartijaša gladuje, njih ne briga, on priča o izborima, koalicijama. NEĆU ŽIVJETI U OVAKVOJ ZEMLJI. BEZOBRAZNICI JEDNI!

VL
Avatar Khuen-Héderváry
Khuen-Héderváry
13:01 02.06.2012.

Tišina kmetovi, kuš! Idemo raditi! Oni za po 5000 eura mjesečno bez odgovornosti a mi kao Mrsićevo roblje za 1500 kn mjesečno ili za 2200 kn mjesečno na javnim radovima. Lider Republike Hrvatske, Dragi Veliki Vođa Zoran Plemeniti Milanović Neponovljivi je govorio!

VL
FE
feniks1
13:02 02.06.2012.

BDP prilikom preuzimanja vlasti 0,00%, sada 1,3 % u padu, Kreditni rejting sada smeće ili će biti, PDV bio 23% sada 25%, Struja, Plin poskupjeli više od 30%, Cestarine 15-20, naravno poskumpjele, Vlada povećala broj ministara i ministarstava, Čačić osnovao još desetak agencija, Benzin bio 9,50 sada sada oko 11, bio i 11,50 kn, MOLIM VAS U IME SVEGA DA NE IDETE RADITI, ODITE SPAT, ODITE KAMO ŽELITE ALI NEMOJTE RADITI VIĐŠE U REPUBLICI HRVATSKOJ!

VL
FE
feniks1
13:05 02.06.2012.

I zaboravi: _nema Božićnica, ni 13 plaće u Europi ima, A bitno je da se raspravlja o: -vjerunauk u škole da ili ne? -gay pride da ili ne? -istospolni brakovi da ili ne? -vrećice 2 kune da ili ne? kaoo zaštita okoliša, a ljudi nemaju ni kruha, -broj jajnih stanica, Sve teme od velikog značaja za HRVATSKU!

VL
OB
-obrisani-
13:05 02.06.2012.

Postovani! Zoran Milanović: U maloj rođačkoj državi ne može se raditi posao! * A na "osnovu cega" Vi niste bili mobilizirani za obranu HR , godine ste imali gospodine Milanovicu?????????????????? Lijep pozdrav!

VL
FE
feniks1
13:11 02.06.2012.

Zoran Milanović: U maloj rođačkoj državi ne može se raditi posao! ------------------------ Pa idemo bre raditi veću "BRATSKU", sa svim narodima i narodnostima "BALKANA"! Ma vdi ti njega, već je i Slovencim i Srbima i Bosancima govorio kako smo mali,, da moramo biti jedinstveni. Stalo promovira ideju ujdinjenja nešto kao nova JUGOSLAVIJA. A istovremeno ima u Srbiji na vlasti četničkog VOjvodi. E to nije problem, problem su rođaci, naravno da po time napada hrvate iz BIH, od kuda si i njegovi preci. Valjda je in sebe ponižavat.

VL
HA
harman
15:51 02.06.2012.

vidim kradezeovci se osjecaju prozvanima! pitam se zasto...

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 15 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.