Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 36
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
spd izabrao čelnike
Povratak na članak

Rajko Ostojić, Opačić, Maras i Komadina potpredsjednici SDP-a

U Predsjedništvo SDP-a nisu ušli Mirela Holy, Vojko Obersnel, Tihomir Jakovina, Ranko Ostojić, Josip Leko, Šime Lučin...

Komentari 296

KP
KPJ.p2p.SDP
09:44 03.06.2012.

Kad srce kaže "promjene", kaže SDP ! "neokomunisti regiona ujedinite se"

VL
KP
KPJ.p2p.SDP
09:48 03.06.2012.

Čestitka Milanki. Kako se uspjela izboriti za mjesto pored tolikih "ljukavih ljisic" pitanje je sad ????? Na čijim "šalabahterima" je bilo njezino ime ???????????????????? "neokomunisti regiona ujedinite se"

VL
ŽI
žico
11:12 03.06.2012.

Milanović: Ovako se ponaša demokratska europska stranka . " Ja sam predsjednik ,a Vi se birajte " !

VL
Avatar Khuen-Héderváry
Khuen-Héderváry
11:40 03.06.2012.

Samo što nismo procvijetali sa ovakvim sposobnim ljudima koji svi imaju duge poslovne karijere i nebrojene uspijehe u ekonomiji i znanosti, prvenstveno u realnom sketoru. Oh ups, ispričavam se čitao sam o kanadskoj vladi i vladajučim konzervativcima.

VL
Avatar Khuen-Héderváry
Khuen-Héderváry
11:41 03.06.2012.

Na stranu vesele doskočice uperene protiv SDP-a, stranka je u javnost poslala vrlo jasnu poruku. Nastaviti će kako su započeli, nesposobni i neučinkoviti (Maras, Holy, Komadina itd) neće biti kažnjani već po podobnosti moguće nagrađani. Najgora "kazna" je da nee dobijete promociju na bolje mjesto unutar stranačke piramide. Rezultuta nema, govore se nebuloze o nekakvim investicijama i kapitalnim projektima koji će možda proraditi i smanjiti nezapsolenost za 6, 12, 18, ili tko zna koliko mjeseci. Simbolične mjere solidarnosti, kao što je Hollande u Francuskoj srezao vlastitu i plaću Vlade, nema.

VL
Avatar Khuen-Héderváry
Khuen-Héderváry
11:42 03.06.2012.

Veči porezi i nameti guše ostatke realnog sektora, javni sektor je vrlo skromno okrljašten i to u proizvodnom dijelu što ljudi plaćaju gubitkom egzistencije ali se smanjuju državni rashodi. Uredi se i dalje pune podobnima, često i iz krimnalnog miljeaa (Branka Jagar kod Holy). Strukutra je podobna, nedokazana i nesposobna. SDP zaboravlja da izbore nije dobio već ih je HDZ izgubio, time si daju za pravo da funkcioniraju kao autoritarna partija a ne kao demokratska politička stranka (primjer Ferdelji - uvreda veličanstva). Ukratko nema nam spasa a MMF je po meni sada najbolja opcija.

VL
OB
-obrisani-
11:51 03.06.2012.

SDP je srpska stranka !! Srpske " Novosti " list treba zatvoriti i zabraniti izdavanje kao i web stranicu !! Vise se ne bave Srbima, kao manjini u HR i njihovom privrednom razvoju u HR vec Hrvatima, Hrvatskom, Olujom, generalima,ma, domovinskim ratom itd .. Hrvati to placaju iz drzavnog proracuna a oni rade o glavama Hrvata i drzave Hrvatske !! Stop !!

VL
Avatar dsonjic
dsonjic
12:12 03.06.2012.

03.06.2012. u 11:51h hrvatsko srce je napisao/la: SDP je srpska stranka !! Srpske " Novosti " list treba zatvoriti i zabraniti izdavanje kao i web stranicu !! Vise se ne bave Srbima, kao manjini u HR i njihovom privrednom razvojuvoju u HR vec Hrvatima, Hrvatskom, Olujom, generalima, domovinskim ratom itd .. Hrvati to placaju iz drzavnog proracuna a oni rade o glavama Hrvata i drzave Hrvatske !! Stop !! --- To znamo. Braća kada god im se ukaže prilika revno rade na destabiliziranju države. Njihovu definiciju davno je prije netko već vrlo točno postavio u hrvatskoj politici!

VL
Avatar dsonjic
dsonjic
12:23 03.06.2012.

Milanović: Ovo je stranka u kojoj ima lobiranja, ali nema nezakonitosti - Bravo. Činjenica je naprosto da si ti kao političar totalno nedorastao svom zadatku i da vodiš Hrvatsku u propast. Jedino se ufaš u neke fondove EU-a !

VL
ŽI
žico
12:18 03.06.2012.

03.06.2012. u 11:51h hrvatsko srce je napisao/la: SDP je srpska stranka !! Srpske " Novosti " list treba zatvoriti i zabraniti izdavanje kao i web stranicu !! Vise se ne bave Srbima, kao manjini u HR i njihovom privrednom razvojuu u HR vec Hrvatima, Hrvatskom, Olujom, generalima, domovinskim ratom itd .. Hrvati to placaju iz drzavnog proracuna a oni rade o glavama Hrvata i drzave Hrvatske !! Stop !! ..................................................................................................................................... Još si zaboravio reći da su bolesnička , luda i izdajniučka stranka ! Član predsjedništa među njih 16 je Željko Sabo gradonačelnik grada Vukovara koji ima psihološki nalaz da mu edukacija ne pomaže i da niej sposoban za bilo koji posao i taj nalaz je potvrđen od psihologa koji ga je vještaćio ! 22.studenog 1991 godine kada u gradu nije nije ni H od Hrvata ostalo , sadašnji gradonačelnik grada Vukovara u kombinatu Borovao tog dana zaustavlja kapetana JNA za informiranje da mu prića , nudi auto na poklom novinaru lista Borbe.......Pred njima optužuje zapovjednika obrane Borovo željezunička stanica Mirka Nikolaševića !

VL
ŽI
žico
12:33 03.06.2012.

Citati iz knjige „ s obe strane pakle „ 22.novembar 1991 . napisao srpski novinar Borbe 1995 godine Danas dok sa grupom obilazim Kombinat Borovo na strahotama koje je u njemu prživio Željako Sabo ( sadašnji gradonačelnik Vukovara ) . ) . kaže da ej sve vreme rata u njemu održavao struju i da je u Kombinatu radio i pre rata . kaže ja sam sve vreme rata bio ovde u podrumu i gledao strahote . Posle njegove priće , ostali krenuše ka izlazu , on meni reće : -Vi sačekajte . imam nešto da Vam kažem i da Vas pitam. Samnom zastade i kapetan Stanko Živković , zadužen za novinare u press centru JNA u Somboru i Milan iz Radio-Odžaka , Sabo počinje trazgovor………………

VL
RA
rassol
12:41 03.06.2012.

Napredujemo polako...ima među njima i jedan hrvat.

VL
KA
kapt56
13:12 03.06.2012.

Strava od ove ekipe!

VL
TO
tomokaro
18:52 03.06.2012.

Drago mi je što su pobijedili zagrepčani i malo dalamatinaca, a u HDZ-su pobijedili balije i bosanci pa ću svoj glas dati SDP

VL
RA
rassol
21:22 03.06.2012.

Od kada su vlasi zagrepčani?

VL
Avatar Khuen-Héderváry
Khuen-Héderváry
22:14 03.06.2012.

Nije bitno što nema Zagrepčana, bitno je što su svi podobni nesposobnjakovići ali lojalni dragom vođi rošave njuške i udbaške provinijencije. Lepi Zoka I, Imperator 'Rvacke u Raspadanju. Bitno da su oni vlast.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.