Rajko Ostojić, Opačić, Maras i Komadina potpredsjednici SDP-a
U Predsjedništvo SDP-a nisu ušli Mirela Holy, Vojko Obersnel, Tihomir Jakovina, Ranko Ostojić, Josip Leko, Šime Lučin...
Komentari 296
"epdepeovci" ?!?! ... pa nije valjda da su komunisti opet promijenili ime ? ... strava ...
Milanoviću pazišta govoriš, ovo nije mala nego VELIKA RODIJAČKA DRŽAVA iliti državna tvorevina rodijaka i njihovih prijatelja.
Ramo 10 odi u s rao krajinu oni su napredniji nije te netko svezaoza Hrvatsku
+ - 02.06.2012. u 12:29h Rambo 10 je napisao/la: sve se bojim da ima puno....."domoljuba"....koji sutra nebi otišli .u..Dansku..Norvešku..Švicersku.... ..da imaju uvjete za život kao njihovi....državljani... -------------------------------------------------------------------------- A sto ce oni tamo,......pa nebi se mogli naviknuti na taj mentalitet i i nacin zivota da ga hebes. Izvjesno vrijeme sam proveo zadnjih 20 godina u tim drzavama i mogu ti reci da nasi ljudi nemaju tamo nikakve sanse. Razlike su tolike da jedino sto mogu raditi je da voze viljuskare, rade neke sitne gradjevinske poslove. Nasi ljudi su drski, tvrdoglavi, narcisoidni egocentrici, svadljivi i lijeni. Ja ih osobno u ovim zemljama nebi zaposljavao. Poljaci su mnogo bolji.
SDP - Samo Drpaj Potiho, sada će izabrati kadar koji će uspješno voditi svijetlu vodilju partijske politke.
ovo je slučaj za darwina. svi imaju rođake i to je loše ali ako ste član SDP-a onda vjerovatno nemate
@Chicago Chicago "Ovo sad sa Karamarkom ide jos dalje tamo negdje u period 1941-45" ma sto 1941? 1801! dakle, karamarko nas vodi u 19. stoljece, radimir cacic u 22., imperator zoran u 23. stoljece, a vesna pusic nema konkurencije. vesnasna pusic nas vodi u 29. stoljece. uistinu, premala zemlja za takav kadar.
"Na kraju mandata mjeri se porastom BDP-a, zdravljem ekonomije i postotkom realizacije korištenja EU fondova" " Konačnu presudu donijet će nam sudac, a tko su suci znamo" ... sve ovo je kazao "prvi bahati" ... dakle- već si je produžiožio vijek političkog trajanja sa rujna ove godine do kraja mandata ove jugo-komunističke vlada ... i drugo - tko su mu suci baš i nije da znamo, neki Mađari svakako a ako bude pravde znamo kako će mu presuditi - robija ... strava ...
E moj Premijeru! Ponašaš se kao da nisi Premijer nego netko tko samo komentira. Očito da si dobar teoretičar ali kao praktičar si NULA, a upravo si na poziciji koja iziskuje RAD a ne sranja od priče!
izbori su vjerovatno bili kao u ona dobra stara vremena. drug je s papira pročitao navodno svoj prijedlog i svi su ga odmah jednoglasno prihvatili. demokratično nema što. pa i predsjednika partije su od jednog prijedloga svi jednogalsno prihvatili jerr je tako praksa i u europi, reče demokrat zoran.
Što je ,pogodilo vas nešto rođaci?
Baš bi bilo interesantno vidjeti gdje su čiji rođaci! bezobraznici sada optužujete druge zato što se hebeno nesposobni, nezaiteresirani degenerici, da degenerici!
Može Milanoviću ali primjer mora ići od vrha. Mora sve biti transparentno. Ne mora svima odgovarati, može biti odluka koja mi i ne paše, ali mora biti jasno radi čega sam se na nju odlučio i ne smije biti nezakonita. Danas je upravo na snazi donošenje doluka koje su nezakonite, njih je toliko da ih nije moguće apsorbirati. Zašto? Zato što se govori o štednji na način da će se smanjivati prava i plaće? Pa tko će to podržati? Tko će onda raditi? Zbog čega bih radio bolje kada mogu znatno gore kao i moji radne kolege? Ako se može mjeriti društvena snaga prema najslabijem, tako se može mjeriti i kvaliteta rada prema najgorem. Stoga valja biti jasan, nedovosmislen. Za rad se dobije plaća. Prosječna za prosječan rad. Iznadprosječna za iznadprosječan. Za one koji podbacuju znatno, nema mjesta. Oni oštećuju druge, što nije pravedno niti društveno odgovorno. Oni trebaju prije svih snositi posljedice svoga neznanja, nerada, nehtijenja. Neka idu na socijalnu pomoć. To je društvo predvidjelo za one koji ne mogu, ne znaju, ne žele, a ne za one koji znaju, žele ali ne mogu doći do izražaja.
kako može netko voditi državu a da nema ni dana radnog staža, a pogotovo na nekom rukovodnom mjestu. ovaj zoran bi trebao krenuti od jedno seoskog dobrovoljnog vatrogasnog društva pa ako to prođe onda može dalje napredovati. no žalosno je da je kompletan SDP takav. očito su radno nesposobni.
Pazi tko govori o radu? Kad bi netko skupio radne knjizice cijelog vrha SDP-a, mozda bi dostajalo za jednu penziju....naravno samo uz beneficirani radni staz.
Milanoviću pazišta govoriš, ovo nije mala nego VELIKA RODIJAČKA DRŽAVA iliti državna tvorevina rodijaka i njihovih prijatelja u kojoj je sirotinja jednom s desna jednom s lijeva ebena..
Zanima me samo kako su otvorili konvenciju dali sa himnom i kojom dali netko zna?
možda bi po SDP-u trebalo raseliti braću da ne žive u jednoj državi. tako bi npr. jedan brat smio živjeti u austriji, jedan u danskoj a jedan ostati u hrvatskoj i on bi morao biti član SDP-a. tada bi hrvatska bila napredna i vrijedna država.
vidim kradezeovci se osjecaju prozvanima! pitam se zasto...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
sad ce se rodjaci kao pcele uzbudit... heheheheee