Propalo 15 milijuna kuna! Još je 300.000 cjepiva u skladištu
Cijepljeno je samo 0,4 posto stanovništva, pa tako i dalje više od 300.000 doza cjepiva neiskorišteno
Komentari 73
Neodgovorni novinari (pri čemu ne mislim samo na autore tekstova već kompletne pogone - uključujući uredništva ali i vlasnike) svojim konstantnim negativističkim pristupom svakom problemu pogoduju potencijalnim katastrofama. I ovaj tekst spada među njih. Nitko nikada nije pitao niti jednog člana obitelji tragično preminula 24 građa od svinjske gripe kako se oni osjećaju. Jesu li ponosni što se njihovi najdraži nisu cijepili? I onda umrli? Što nisu podlegli medijskoj histerij? Manija svinjske gripe je bila očigledno prenapuhana. Srećom. Ali ne za to 24 nesretnika. No, što bi se desilo da su se ostvarili crni scenariji i da se epidemija zaista desila, a da cjepiva nije bilo? I da još ministarstvo nije osiguralo da bude besplatno nego da su naplaćivali? Kako bi tek tada sustav bio kriv? Stariji se sjećaju Variole Vere i te pogubne epidemije. Ja ne želim da se ponovi
Ovako je svugdje u svijetu a ne samo u hrvatskoj a za sve je kriva svjetska zdravstvena organizacija..
Uspricajte daj rest Milanovicu da ne propadne
momak23 Kako je to WHO kriva što imamo telca za ministra zdravstva? To su oni na njemu vršili eksperimente ili kako?
06.04.2010. u 14:13h alapača je napisao/la: \"WHO snosi veliki dio krivice.\" snosi veliki dio krivice na svjetskoj razini, ali lokalno, na razini nase drzave, moze jedino ministarstvo zdravstva se pokriti usima pa veca prevencija im je mogla biti da susu zabranili maturalce van hrvatske, a ne tolku paru slupat na kvazi-ljekove ovako su klinci vani potrosili lovu, uveli bolest (koda ne uvozimo dovoljno ostalog sranja) i digli dodatnu paniku, zar ne?
Oj Boze sta drzis ove skotove na slobodi mislili su sebi dzepove nakupit na racun sirotinje izmisljajuci LAZNU GRIPU.Koja ne postoji niti je postojala sad trpe poraz 15.-miliona kuna Nasi Bijednici kojima hraca naplacuje i dalje.Neka sebi Mlinovic ubrzga i Straznjicu ostalo i Vlada sta su porucili glupost.Misleci profitirat na Nasim Ledima heheheh.sto nece smak Svjeta dase zlo ocisti sa zemaljsko sijeta presli su sve granici svijeta!!!!!!!!!!!!!
Tako je to kad se rješava \"u hodu\"
dr.mengele je za vas bio običan lajbek,koje vi sve metode nećete smislit radi zarade
Htjeli ste nas zajebati, a li sad se mozete u Saboru medjusobno cijepiti, lazovi....!!!
Gospodine Milinoviću.. s tom injekcijom u ruki izgljedate kodar ste ničija budaletina bez i truna svoje pameti.. hahaha ajme ljudi kakuov smišan potez od vuoga čovika.. a još LIČANA...!?.. lejte ga nuder..pogljejte samo kako izgljeda tuje potrčkalo!?
@karlo69 Je smiješan, no mislim da nam ne bi bilo smiješno kad bi saznali koliko su mu tutnuli u džep za ovo cjepivo. Izgleda da je poljska ministrica zdravstva jedna od rijetkih, ako ne i jedina koja je odbila lovu. A nama krizni porezi, ukidanja prijevoza i regresa itd dok Milinović baca naše novce u jamu bez ikakvog problema....
koliko su love potrošili na to cijepivo i nikom ništa,nitko ne odgovara za tako nešto,a sad kad izađe rok cjepivu onda će morati netkom još platiti da se to sve uništi,bolje bi bilo da je stavio 15 milijuna na hrpu i zapalio,možda bi se netko i malo zagrijao uz vatricu,a ovako ode lova u zrak a ti sirotinjo plaćaj i gladuj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Novinari (i naši i strani) su prvo pravili paniku zbog nedostatka cjepiva te se zgražali nad \"premalim\" količinama naručenog. Onda se (sasvim ispravno) NITKO nije išao cijepiti što je navelo ministra da, baš zbog propadanja neiskorištenih cjepiva, apelira na narodod i organizira akcije. To nije uspjelo pa su ga novinari napali zbog toga. Tko je tu blesav??? Ministar ili novinari koji rade na taj način???