Propalo 15 milijuna kuna! Još je 300.000 cjepiva u skladištu
Cijepljeno je samo 0,4 posto stanovništva, pa tako i dalje više od 300.000 doza cjepiva neiskorišteno
Komentari 73
ma sta je 15 milijuna kn za jednu gripicu jos 25 za drugu, ma nista, samo pdv ce bit i 24%
E moje medijske kuće, bilo bi ovo konkretan članak da vama sa naslovnica nije vrištao svatko tko je kihnuo na trgu. Tada je bio problem što nema cjepiva i što nije došlo, e prozirna li je ta politička propaganda.
Koje prodane duše, ovi pojedini mulci.Da ministar nije nabavio cjepivo onda bi drvlje i kamenje na njega.Sad kad je ostalo sada udri opet po njemu.Da je kojem mulcu umrla mater ili otac tužili bi ministra.Sad se raduju što je pogriješio.
05.04.2010. u 22:03h No.77 je napisao/la: Bolje da je ostalo cjepiva nego da ga nema dosta. \'......................i ti lupis pa ostanes ziv.......................stavi naocale i procitaj podnaslov .....0,4%........0,4%
Kada se gripa pojavila mediji su na vladu sasuli drvlje i kamenje kako nema cjepiva ,kako je stanje sigurnosti poljuljano i onda kada je cjepivo stiglo nitko ali baš nitko se nijue htio cjepiti,ne znam da li je to bio građanski neposluh ili ne ali smo sami uništili 15 milijuna kn.
\'Gripa H1N1 usmrtila je najmanje 4525 osoba u 191 zemlji i teritorijima na planetu od pojave novog virusa u ožujku, pokazali su najnoviji podaci Svjetske zdravstvene organizacije. \' Takvim naslovima su nas obasipali uoči nabavke cjepiva....
starkey.Vidim da meni prićaš gluposti?Zašto te samo politika jebe.Pa zar nisu ljudi napadali Milinovića i išli se cjepiti u Sloveniju.I kakve ima veze s tim politika.Ako je zdravlje u pitanju?Zato ne prozivaj mene .Jer ja nisam spomenuo političare nego medij.Jer oni su svašta pisali,a Milinović je isto ćovjek od krvi i mesa.I nije stup....
WHO snosi veliki dio krivice. odobrila je farmaceutskoj industriji postupke za skraćenu/ubrzanu proizvodnju i kontrolu cjepiva za \'nepostojeće\' viruse tj. poklekla pred gramizljivom industrijom. aktivno je istupala kao agencija farmaceutske industrije, proglasila pandemiju i promovirala vakcinaciju nedovoljno ispitanim cjepivom. WHOHO je zrela za veliki antikorupcijski zahvat.
dole vlada i bogom dani ministri
vi bi nas vaksinisali zato što se nekim lobijima farrmaceutskih tvrtki sprdlo zaradit pare???
Proizvođač cjepiva protiv svinjske gripe prošle je godine, samo u zadnjem kvartalu ostvario dobit od 3,6 milijardi US Dolara. EU je otvorila istragu o lažnom uzbunjivanju javnosti i štetama po zdravstvene proračune europskih zemalja. Druge zemlje su u još goroj poziciji, nego li Hrvatska s obzirom na nepotrošeno cjepivo. Iz tona članka da se naslutiti kako će do kolovoza (kad ističe roka trajanja uvezenog cjepiva) uslijediti još jedna medijska halabuka i izvještavanje iz sata u sat o oboljelima od gripe ne bi li \"utrošili\" kupljeno cjepivo. Vidimo kako infektolozi navijaju za virus svinjske gripe koji je \"pobijedio\" sezonsku gripu. Jbga, postali su gori u prognozama od meteorologa.
Nije narod bas tako lako uvijek prevariti
prosle smo godine imali Svinjsku,,,sad ove ce izbit neka Konjska i tako stalno ce dolazit gripe razlicitih imena sve da bi proizvodjaci sjepiva zaradjivali.......
Ovaj tekst samo još jednom dokazuje da u Hrvatskoj ima jako puno generala nakon bitke, svi su sve znali, ali me samo zanima što nisu rekli kad su znali.
narod je skuzio da se proko njegovih leđa prelamaju svakakve gluposti koje moraju sami platiti i zvrgnut svoje zdravlje riziku,pod utjecajm raznih interesnih skupina svašta ćete iznislit za svoje STADO kao ga još više ošišati i iscijedit,samo što to cijeđenje ne može ići unedogled jer s više nema što cijedi,zato bando lopovska cijedite se međusobo kao pravi predatori..počelo je s ptičjom gripom,pa je bio neki SARS,pa svinjska gripa,pa qurac pa palac
IGARA i ARENA i prasaca..zamijenite dvonožne prasce četvernožnim,a arene pravim sportom i zabavom,a kokošinjac iz političkog života preselite u kazališta za početak
Dokaz više, što taj čovjek zna i umije !! Milinoviću, ne može biti svatko Ministar !!
Ovo je više nego dovoljan razlog za ostavku zbog NEZNANJA i NESPOSOBNOSTI ministra, ... očito NEZNA što radi .......
Nece grom u koprive!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Očito medijska pompa i zastrašivanje ljudi nije uspjelo, sjetimo se samo priloga o umrlima, svatko tko je zakašljao došao je na naslovnicu.