Peović je na naše aviolinije ubacio jeftine Norvežane!
Norwegian Air leti iz Danske u Zagreb iako iz metropole u Kopenhagen leti i C. Airlines
Komentari 42
Ugo Kajvez vjerojatno radi u CA pa mu je stalo da ta agonija još malo potraje. To je normalno jer ipak ta firma zapošljava oko 1200 ljudi. Kad je već spomenuo padanje aviona sa neba (misleći pri tome na low c) treeba reći da je flota Airbusa CA znatno starija od primjerice Germanwingsa, Easy J, ili Wizzaira. Ima CA i novih aviona, to su Dashevi, a to je pak nagori avion ikada napravljen. Kad na avionu starom samo godinu dana pronađeš koroziju na nosaćima krila i podvozju onda ti mora biti jasno da se radi o najobičnijem sranju od aviona. Skoro sam zaboravio, i pukotine na nosačima motora. Trebate popričati malo sa aviomehaničarima iz CA pa da bi vam bilo jasno o kakvom se promašaju radi. Al si je bar ekipa digla dobru lovicu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nisko tarifne avio kompanije teoretski se mogu svrstati u nazovimo \"rizik po putnike \" kompanije zbog nizih cijena. I zbog tih nizih cijena oni imaju vise letova i stalno su u pokretu. No u vecini evropskih zemalja njihovi su avioni servisirani dobro. Poznavajuci kulturu rada,odnosa prema radu i naposljetku placanja onih koji rade u Hrvatskoj,ja bih vise bio zabrinut letjeti s CA nego sa ovim niskotarifnim kompanijama. Tko vam garantira da u drzavi u kojoj gotovo nema profesionalnog odnosa prema poslu i pravog profesionalnog zaposljavanja( jer sve ide po vezi i korupciji) oni koji servisiraju CA avione rade to kako bi trebalo ????? Vidim da autor teksta koristi izraz za Zagreb \" metropola \". Metropola cega ? Nerada,nereda, korupcije ,mita, snalazenja,prijevara i ne brige za one postene gradjane drzave koji nastoje raditi kako treba.