Peović je na naše aviolinije ubacio jeftine Norvežane!
Norwegian Air leti iz Danske u Zagreb iako iz metropole u Kopenhagen leti i C. Airlines
Komentari 42
uopće ne razumijem šta se ovi iz CA bune... pa zar nije tržište slobodno? ko da nižu cijenu, njemu posao! zdrrrrrravo!
Super, ako publika želi letjeti za cijenu kikirikija, neka leti, samo kad vam avioni počinju padati s neba jer treba platiti održavanje zrakoplova (što i nije baš jeftino) pitat ćete se zašto ........... samo molite Boga da nećete biti na tim avionima .....
Nedirajte Norwegian! Zahvaljujuci, nikome drugom nego Norwegianu, svake godine u Hrvatsku dolazi nekoliko desetina tisuca turista iz Scandinavije. To su ljudi koji ostavljaju lovu i nenose pastetu sa sobom. Nekome smeta sto je Norwegian napravio odlican posao, ali vjerujte mii na rijec da od svih najvise profitira HRVATSKA. Kamo srece da je vise kompanija tipa Norwegian zainteresirano u Hrvatsku.
pa zar bi trebalo ostaviti monopol nacionalnoj aviokompaniji koja ionako samo stvara gubitke. i sve to plačaju porezni obveznici, a pritom je to firma koja isplačuje najviše prosječne plaće u hr. naravno to je zbog toga jer piloti imaju plače od 35000kn. osim toga zašto bi se vozio u nekakvom propelerskom sranju od aviona kojim upravljaju iskompleksirani piloti koji nisu dovoljno dobri da upravljaju brzim mlažnjakom, kad se mogu do kopenhagena voziti u airbusu ili boeingu. pitam se samo koliko će ove godine koštati porezne obveznike činjenica da croatia airlines posluje sa velikim gubicima.
VL – kak to da ne date komentirati ovaj članak?! Nije li i netko od vas bil među tom sedmoricom – možda ti admin? Potresna ispovijest Vukovarke: S djecom živi u podstanarstvu, nema za knjige, vrtić i ogrjev. Dok susu me sedmorica silovala, molila sam da puste sestricu. Da, dok se sedmero srpskih bolesnika iživljavalo na ovom ljudskom biću i njenom djetetu i sestrici drugih 200-tinjak hrvatskih bolesnika, lopova i \"velikih hrvatina\" joj je pljačkalo i uništavalo budućnost njoj i njenoj djeci – kaj se konačno sad i jaaaako dobro vidi. Stvarno se pitam ko je napravil veću štetu mojoj i njenoj Domovini – je li tih sedmero srpskih idiota i njima slični ili ovih naših 200 odabranih razbojnika i izdajica? Razni vidoševići, čermaki, antunovići, todorići, kutli, pašalići, raići, šeksi, bebići, kosor-vasiljkovići, zagorci, hebrangi, sanaderi, mravki, žužuli i ostali idioti i izdajice vjerojatno ni ne budu pročitali ovaj članak koji u svakom normalnom i poštenom čovjeku budi eksploziju gnjeva i volju da pobije svu tu hrvatsku gamad. GAMAD, GAMAD, GAMAD!! I ja sam bil među onim budalama koji su kak dragovoljci išli braniti Domovinu dok su ju pametni Hrvati pljačkali. Sad se vidi kak smo možda ipak na krivu stranu ciljali. Trebali smo se podeliti u dvije grupe, pa jedna na četnike, a druga (možda i veća - na Sabor). Možda bi tada i ovoj hrvatskoj mučenici i njenoj djeci (čiji je otac kosti ostavil na bojištu) osigurali kakav-takav život. POVRAĆA MI SE – NEMREM VIŠE PISATI!!
zašto se ne pjene za letove za Moskvu i Istanbul? zato što nemaju muda i ne znaju način kako se suprotstaviti dobro organiziranim prijevoznicima poput Aeroflota i Turkisha. nažalost, Croatia Airlines je postala katastrofalna i bezperspektivna kompanija zbog isto takvog vodstva.
Sigurno je problem u Peoviću i Norvežanima. Nikako ne možemo reći da je problem u Croatia Airlinesu i neefikasnosti unutar poslovanja.
ovo je slično priči sa taksistima - svatko hoće zadržati svoj monopol i povlašteni položaj... A nigdje se na kaže da je CA jedna od najnerentabilnijih avio kompanija na svijetu...
Uvrijedjena CA je digla nos i zaprijetila ukidanjem letova? Samo naprijed. Kad smo vec u naletu ukidanja, UKINITE CA! Ta lihvarska kompanija naplacuje let do Londona iznad 2000 kuna!! Easyjet ga odradjue za 60 eura, a jedina razlika je bookirano sjedalo i hrana sto ocito u CA kosta 200 eura. CA redovito kasni u polasku (standardni izgovor je \"zbog kasnjenja aviona u dolasku\", cak i kad avion stoji na parkingu od jutra!). Bring on the competition - dolje monopol pod krinkom \"nacionalnih interesa\"!
Samo nek dodje konkurencija.To je dobro za potrosace. Uostalom s ulaskom u EU nema vise monopola.
Ko brani CA da leti jeftinije?
Croacia na rasprodaju . Navalite inostrani tajkuni !!!!!!
ko visoko leti nisko pada pa vi letite sa cijenama višim nego možete
Problem je što država nezna postaviti regulative kako bi se odžao zdravi omjer REDOVNIH avio linija (CA) i ovih bofl NEREDOVNIH linije (aviokompanija) koje usput rečeno NEMAJU nikakvu obavezu prema korisnicima avio usluge. . \"Dumping\" robe na neko tržište radi uništenja domaće trgovine i proizvodnje .......
Želim jeftine karte, a tko će voziti - baš me boli ona stvar
konacno i nesto pametno,ova CA,je toliko skupa,da covjek poludi,ali svakom idijotizmu dodje kraj,pa tako i ovj CA ce da dodje kraj,amen.
Dragi komentatori koji se u zrakoplovstvo tako puno razumiju, ..... svaki put kad kupite avio kartu platite razne takse, .... tim taksama financirate te strane bofl aviokompanije preko subvencija koje dobe od domaćih aeodroma ..... dakle VI NEIZRAVNO FINANCIRATE TE BOFL KOMPANIJE ..............
I jesam spomenuo da putnici koji plačaju redovne karte za odredišta gdje nema bofl letova, preko aerodromskih taksi plačaju za karte putnicima koji koriste te bofl kompanije ......... sretno vam bilo, nekome smrkne, nekome svane .........
sa croatia airlinesom je let do kopenhagena od 2.038,00 kn do 7.073,00 kuna. sa norwegian airom je cijena 45,40 eura. još nisam upoznao tolku \"rvatinu\" da svjesno ide platit min. 6 puta veću cijenu samo zato jer firma ima u nazivu croatia!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
CA a tko vam je kriv kada niste konkurentni ni cjenom ni uslugom.