Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 10
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
CROATIA AIRLINES
Povratak na članak

Peović je na naše aviolinije ubacio jeftine Norvežane!

Norwegian Air leti iz Danske u Zagreb iako iz metropole u Kopenhagen leti i C. Airlines

Komentari 42

ZU
zulika
14:35 19.11.2010.

. kako jedna kompanija iz neke najskuplje zemlje na svijetu moze biti jeftinija od hr.kompanije ? Gdje ima tu logike ?

VL
MR
Mrcina
14:40 19.11.2010.

ma koje gluposti, aerodromi jedva da sami preživljavaju ,a ne da subvencioniraju nekakve prijevoznike. CA se financira od novaca svih nas poreznih obveznika i to već godinama. A već je opće poznata stvar da CA mjesecima ništa ne plaća aerodromumu Pleso pa ni te putničke takse, ne znam samo od čega bi onda oni mogli ikoga financirati. I neka CA ukine letove, preuzet će te linije Easyjet, nama putnicima super.

VL
Avatar pink_panter
pink_panter
14:53 19.11.2010.

Povratna karta Stockholm-Zagreb sa Croatiom A. s presjedanjem u Njemackoj ili Austriji stoji i do ca 6000 kn a ista sa Norwegianom ali do Beograda kosta oko 250 eura, i to direktna linija. Pametnome dosta.

VL
Avatar raco
raco
15:01 19.11.2010.

Peoviću svaka ti čast. Ryan air vozi iz Zadra do Brussela povratno za cca 30-40eura, Croatia od Zagreba do Brussela od 300 eura pa naviše. Spasi nas Peoviću od ove Croatie

VL
MR
Mrcina
15:01 19.11.2010.

ma CA bi apsolutni monopol nad svim linijama, cijene nebu pod oblake i po mogućnosti da oni nikome ništa ne moraju platiti.

VL
DU
Deleted user
15:13 19.11.2010.

rijec NAS??? Bas me briga skojom linijom letim, vazno je smao da je mojim potrebama prilagodeno. A ovi volovi sto imaju ne konkurentnu liniju to je njihova stvar. croairlines se isto subvencionira kai i brodogradnja, a idioti drze to i dalje na zivotu.

VL
OB
-obrisani-
16:16 19.11.2010.

CA je poslije HTV-a, najorumpiranija kompanija u Hrvatskoj.

VL
KR
krilnik2
16:28 19.11.2010.

Mrcina je napisao/la: ma CA bi apsolutni monopol nad svim linijama, cijene nebu pod oblake i po mogućnosti da oni nikome ništa ne moraju platiti. /************************************/ I jos da im se dotacijama osigura kruha i rada! U EU vlada konkurencija,, survival of the fitest!

VL
DU
Deleted user
17:04 19.11.2010.

ma tako i treba, treba unistit govna, jednom i za sva vremena nemas karte iz londona do dubrovnika ispod 300 funti, ja ovog ljeta meni i cerki platio povratnu 650 funti a pola aviona prazno

VL
FE
Felicijen
17:23 19.11.2010.

Sad će se ovi u Croatia Airlinesu početi ponašati kao taksisti !?

VL
MR
Mrcina
17:33 19.11.2010.

ma Felicijen oni se ponašaju ko mafija kojima je netko pomrsio račune. Treba tom Pejoviću spomenik dignuti na ulazu Plesa. Samo neka on nama čim više dovuče jeftinih letova. a CA propada već godinama, samo bojim se da im je odzvonilo.

VL
DU
Deleted user
17:44 19.11.2010.

eto kako se rvacka mafija ponaša kad joj se pomrse računi. da imaju monopol, bio bi blaženi mir, samo bi nas visokim cijenama gulili kao budale, i naposlijetku bi nas sasvim operušali i posao se urušio, a nitko se nikadd ne bi bunio. čim treba uvesti konkurenciju i tržišne uvjete, pobuna na sve strane.

VL
CR
crocro
18:20 19.11.2010.

Neka direktori i dr. glevešine koje vode CA, javno objave svoja primanja, tj. premije. Pa da vidimo zašto imaju visoke cijene i odnosu na konkurenciju. U našoj zemlji samo konkurencija može napraviti reda na tržištu usluga i trgovine. Možda nijee dobro da to objave, jer može biti da netko od naroda ne sjedi na stolici da ne bi zadobio ozljede.

VL
ST
stefj
18:45 19.11.2010.

Norveški počasni konzul, a došla Norveška aviokompanija? Ma kakve su to klevete da je to povezano, to su čiste objede i laži...

VL
Avatar nekakav
nekakav
18:49 19.11.2010.

pa što sad? konkurencija ih smeta, ili nešto drugo? razotkrivanje bijede hrvatskih ledrilica? bez stalnog upumpavanja državnog novca i ca bi propala, kao jat. trebamo žaliti? ne. neka spuste cijene, spuste si plaće koje imaju ko da rade za katarsku aviokompaniju. a pilote koje školuju neka vežu ugovorima. dolazimo do točke gdje treba naći nacionalni interes, i treba se odrediti prema njemu. kako, kada, zašto..

VL
OB
-obrisani-
19:54 19.11.2010.

+ - 19.11.2010. u 18:45h stefj je napisao/la: Norveški počasni konzul, a došla Norveška aviokompanija? Ma kakve su to klevete da je to povezano, to su čiste objede i laži... -------------------- Je....posao za tajne službe da mu malo snimaju telefonskeke razgovore i prate online aktivnosti prebacivanja novca. U slučaju da ima neki u inozemstvu na koji je legao novac iz Norveške. Mada i sama norveška plaća je više nego dovoljna da dobije nogu s tog posla. A vezano uz te letove. Ne znam ni što bi mislio. CA dobro puni državnu blagajnu. Ali opet razlike u cijenama letova između njih i privatnika su prevelike.

VL
OB
-obrisani-
21:04 19.11.2010.

Bravo ! Teba stititi narod a ne Lopove. Norvezani lete za 300 kn u Bosnu pa zar nije i HR u interesu da dolaze turisti i za vikend.

VL
UK
Ugo Kajvez
00:33 20.11.2010.

Ako dobivam minuse aj bar da onda čuejm valjani protuargumenat ! ............. ako ga znate ...... hahaha .........

VL
Avatar belicki
belicki
01:14 20.11.2010.

Evo barem jedan plus Ugo :); S jedne strane je istina da je CA preskup i sa vrlo sumnjivim rashodima (blago rečeno); imalo pismen novinar to može nači googlanjem. No s druge strane postoje troskovi koje očito low cost kompanijeje ne mogu namaknuti svojim prejeftinim poslovanjem, dijelom ide na grbacu putnika, dijelom dobijaju iz (matičnih državnih, ili destinacijskih turističkih zajednica), te dobrim dijelom dokapitalizacijama i sličnim kemijama sa dionicama, a taj balon će eksplodirati skupa sa prvih nekoliko aviona (nažalost)

VL
IG
igorb
06:54 20.11.2010.

http://www.aerosvijet.com/index.php?option=com_content&view=article&id=359%3Avideo-toni-peovi-zrana-luka-zagreb-intervju&catid=28%3Azrane-luke&lang=hr

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.