Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci
Čačić je presudu dočekao ozbiljna lica. Sudu je rekao da prihvaća presudu te da će o eventualnim daljnjim postupcima odlučiti njegov pravni tim. Tužiteljstvo je najavilo da će se žaliti na presudu
Komentari 1010
da li bi komunisti i njihovi sljedbenici smatrali hitlera zločincem ukoliko je on član njihove stranke? NE, vjerovatno bi dobio i orden narodnog heroja slična je situacija i sa hdz-om i njegovim sljedbenicima 2 tabora istog mentalnog-komunističkog sklopa !
torba a od kud to tebi da hrvatski građani žele da ovaj ostane u vladi nakon što je sudski proglašen krivim za nesreću, gataš iz kave ili graha
29.06.2012. u 16:51h zes87 je napisao/la: torba a od kud to tebi da hrvatski građani žele da ovaj ostane u vladi nakon što je sudski proglašen krivim za nesreću, gataš iz kave ili graha __________________________________________________ hahahahaha zes87 .......... ne gatata kamocemo, pardon, trenutno torba, iz kave ili graha, već iz štrbčeve kuhinje.
čovjek očito gata iz graha, on zna da hrvatski građani žele čačića poslije osuđujuće presude dalje u vladi, bah
29.06.2012. u 15:50h liburnik je napisao/la: 29.06.2012. u 15:37h Stipo Li je napisao/la: Samo znam da je ova vlada pala na svim stupnjevima morala..... ovo je samo kap u moru moralne degradacije politike u hrvatskoj...... žalosno. ------------------------------------------------------------------------------- Sada ispada da je smrt skrivljena u saobraćajki (a stavimo ruku na srce, to se svakome koji sjeda za volan može dogoditi) magnum crimen u poređenju pljačke koja se dogodila Hrvartima u zadnjih 20 godina........Uglavnom po Čačiću udaraju sa one strane koja je prouzročila pljačku Hrvatske..... i jakažem žalosno....ne daj Bože da se to i vama dogodilo što i Čačiću. -------------- ovo uopće nema veze sa Čačićem kao osobom nego sa Čačićem kao ministrom..... i prema svima sam takav..... i za sve u političare u Hrvatskoj kažem da su ista g.v.a...... čast iznimkama ali one samo potvrđuju pravilo.....
29.06.2012. u 16:50h torba ne već ivice račana....505 sa crtom...a za tada vrijednih 23 milijarde$ polja u siriji
. zes87..direkt veza is sabora...!!
Ne razumijem šta rade u hrvatskim zatvorima ljudi za slične nesreće,te ljude treba sve pustiti na slobodu uz ispriku
Postovani! 29.06.2012. u 16:48h markidjani je napisao/la: * Ma Holy je otisla jer su joj iz SDPa dasku nasapunali , a bila je i malo lakovjerna,nepazljiva, jer je smetala "nezamjenjivom" Cacicu. A Milance bez Cacica kao sto vidimo ne znazna ili ne moze. Cacic& Milanovic su sijamski blizanci;-)))) Lijep pozdrav!
+ - 29.06.2012. u 16:51h zes87 je napisao/la: torba a od kud to tebi da hrvatski građani žele da ovaj ostane u vladi nakon što je sudski proglašen krivim za nesreću, gataš iz kave ili graha ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Neeee, on titi gata iz "roznog kostima" sto mu je marokanac za sve dari ostavio!! .................................moze ti pogoditi sve sto zelis, samo ako mu se javis?!
i nama su uvjetovali najbitniju točku za ulazak u EU a to je pravosuđe,europo prekrasna si jer sad se vidimo kud ulazimo,tamo di prvo kod nas nevalja a to je pravosuđe,veliko bravo i ebeš ljude ako ih zgaziš,bitno da si političar i neboj se
kamocemo alias torba ......ne lijepi svoje pamflete . ako je dečko koji je poslodavcu za neisplaćenu plaću oteo laptop dobio godinu dana zatvora što reći na ovo . ti opravdavaš čačića koji je ostvario svoje snove , ne ide u zatvor i dokopao se vlasti . štete koje je nanio još 2000 osjećamo i danas a sada će nastaviti sa destrukcijom i eksperimentima . za jugo janjičare jesu veleizdajnici oni koji su im uništili logor jugoslaviju u kojoj su oni bili stražari , ali za hrvate su oni heroji .
29.06.2012. u 16:46h medjimurec je napisao/la: Ja ostavku i Čačićevo radno mjesto nisam niti spomenula. Po meni ne bi niti bio u Vladi, ne bi niti dospio u Vladu. Radi se samo o tome da se zaista o prometnoj nesrećii priča kao da je uzeo u ruke pištolj, upao u nečiju kuću, ubio dvoje ljudi s ciljem da se dočepa novca tih ljudi. To za mene ( iako u pravu nepismenu) nije isto.
I nek mi sad netko kaže da je pravda ista za sve! Sramota!
29.06.2012. u 16:50h koni je napisao/la: 29.06.2012. u 16:43h zes87 je napisao/la: Nemoj trpati Coning u ovo. Radi se o prometnoj nesreći i jednoj jedinoj stvari pa mi , budi ljubazan, odgovori: misliš li da je Čačić namjerno izazvao nesrećuu s ciljem da ubije dvoje ljudi? Da ili ne? ----------------- ne mislim da je namjerno ali je činjenica da je sudski proglašen krivim da je prouzročio nesreću nepažnjom, nebrigom, neprilagođenošću, čim već kriv sudski jest, da je bio pažljiviji, ti ljudi bi bili živi, krivac za njihovu smrt je on dakle, ne bi trebao dalje obnašati visoku političku dužnost
može se saobračajka dogoditi svakome, ali takav ne može biti u vladi nijedne države svijeta, osim u ovoj hrvatskoj !
E, sada i Milanović može odahnuti. Gazda mu je samo malo dobio po prstima.
hahahahaha zes87 .......... ne gata kamocemo, pardon, trenutno torba, iz kave ili graha, već iz štrbčeve kuhinje. +++++++++++++++++++++++++ I tamo je napravio neki recept................"""prdno u grah""""""""""":-))
Kako će sada, kada ne smije pune tri godine u Mađarskoj izazvati novu prometnu ???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
luena 1 ................oces ovu torbu? ali kamoces s'njom ?