Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 143
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
presuda čačiću
Povratak na članak

Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci

Čačić je presudu dočekao ozbiljna lica. Sudu je rekao da prihvaća presudu te da će o eventualnim daljnjim postupcima odlučiti njegov pravni tim. Tužiteljstvo je najavilo da će se žaliti na presudu

Komentari 1010

ZE
zes87
17:11 29.06.2012.

.06.2012. u 17:09h Idler 3 je napisao/la: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci....kad bu zletil s funkcije ??? ----------------------- kako stvari stoje, na sljedećim izborima, ne prije

VL
SA
samograd
17:11 29.06.2012.

čačić je ljevičar naravno da ostaje u vladi, oni su bezgrešni . samo hdz radi loše stvari ?jadnog li naroda koji je izabrao ovakve ljude da vladaju hrvatskom ,plaćamo cijenu nostalgije za nekim ludim vremenima u kojima je kao bilo bolje .sadašnja vlast tu nostalgiju hrani ,i prodaje maglu .kukurikavci žele vječno ili što duže vladati hrvatskom .mitskoj hrvatskoj šutnji treba dodati hrvatsku sljepoću !!!!!!!!

VL
DA
darko9
17:21 29.06.2012.

sada tek mol dobiva sve

VL
DU
Deleted user
17:27 29.06.2012.

Sto smo mi cudan narod,,,,po Cacicu se ovdje pljuje a dok je cedo Stanimirovic bio u Vladi nije mu se nesto prigovaralo...........Pa sad ne znam jel zbog toga sto i Cacic nije ubijo dvoje Hrvata pa da mu se gladee muda kao Stanimirovicu.........

VL
OB
-obrisani-
17:13 29.06.2012.

. .. heroj a ne zločinac.... . ovce bleju i bleju, dok im oči ne ispadnu van....:-))

VL
ZE
zes87
17:15 29.06.2012.

ako tomo dobije uvjetnu, što će ovi isti graknuti koji danas brane čačića, bute vidli

VL
TO
tomash
17:16 29.06.2012.

Bravo novinari. Uspjeli ste. Cacic nam je postao veci drzavni neprijatelj od Sanadera. Cacic je po reakcijama ljudi gori od Voldemorta, Saurona i Sarumana zajedno. I moci su mu vece.

VL
BA
balic
17:16 29.06.2012.

Kakve veze ima uvjetna -bezuvjetna.... Sud je uocio i proglasio ga krivim,prema tome sve stoji samo do njega ,njegove savjesti i morala da podnese ostavku..... Ali kako je moral kod nas napoznanica u svim segmantima drustva a posebno izrazena kod ovakvih ,tesko li se nama pise sa njma...

VL
OB
-obrisani-
17:17 29.06.2012.

. .. Politička šahovnica.. . Dan kradezvske zbunjenosti.. . .Čačić , uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci.. . ..Kako je kod vas, u sredisnjici .. jel vruće kao ovdje na mom balkonu .?? . .

VL
CR
crocro
17:17 29.06.2012.

Nije isto ako ti puke guma u prometu na vozilu i nabiješ se u drugo vozilo i pri tome netko strada, ili svojim propustom u prometu izazoveš prometnu nesreću u kojoj netko strada. Dakle, Čačiću su dokazali da je imao propuste, pa je na temelju toga nagrađen da je i dalje na slobodi bez obzira na smrt dvoje ljudi. Prema tome, kakva je poruka od strane suda, odnosno kakva je generalna prevencija na ostatak pupulacije. Poruka je da što god da se desi,. biti će te krivi ali dobiti će te uvjetnu osudu i na taj slučaja se mogu pozivati mnogi okrivljenici. Samo je razlika između osoba tj. osumnjičenika, jedni su političari pa im se gleda kroz prste, a ako niste poznati političar nećete moći dobiti uvjetnu kaznu već kaznu zatvora. Jer netko mora u zatvor, a u zatvor će oni koji su manje važni. Skandalozna kazna od strane mađarskog suda.

VL
OB
-obrisani-
17:18 29.06.2012.

. pomoli se....baci se na oltar...reci ljudima....onaj sud nece izbjeci...!!... .znam da to obozavas.. ------------------------------------- . 29.06.2012. u 17:15h zes87 je napisao/la:

VL
ZE
zes87
17:18 29.06.2012.

za njega kao čovjeka uvjetna znači puno - ne mora u zatvor za njega kao političara uvjetna je ista kao zatvorska - kriv je - treba odsttupiti

VL
ZE
zes87
17:21 29.06.2012.

2012. u 17:18h wede 40 je napisao/la: 29.06.2012. u 17:11h zes87 je napisao/la: .06.2012. u 17:09h Idler 3 je napisao/la: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci....kad bu zletil s funkcije ??? ----------------------- kako stvari stoje, na sljedećim izborima, ne prije Do tada će te ovi kao Čačić izvući iz govana u koje su nas uvalili ovi ZNA SE domoljubi pa ćeš i ti za njega glasati, osim ako ti mržnja nije pamet "popila". -------------------------- volio bi da griješim - ali njušim da će za 3 godine svi ekonomski parametri biti ispod onih koje im je jaca predala, ali bumo videli

VL
DA
darko9
17:23 29.06.2012.

ako je sud rekao kriv si to nema nikakve veze sa presudom več stoji KRIV SI i amen

VL
OB
-obrisani-
17:23 29.06.2012.

Postovani! 29.06.2012. u 17:18h wede 40 je napisao/la: * Cacic bu nekoga izvukao iz g......? Jedino sto je sigurni INA je otisla a koliko ce jos otici HEPa bumo vidjeli, To se nije isplatilo. Sto je za to Hrvatska dobila.a dobila. Slobodnog bahatog Cacica;-)))) Lijep pozdrav!

VL
DA
darko9
17:25 29.06.2012.

a šta bi se dogodilo da je sud rekao niste krivi ali idete u zatvor jer je dvije mrtvih šta bi onda milanović uradio

VL
KV
kvakva
17:25 29.06.2012.

Sad i Hrvati imaju priliku osvjedočti se zašto je Madžarska dno cestovne prometne sigurnosti. Još kad se doda koloplet interesa hrvatska Vlada - madžarska Vlada, tajkuni madžarsko-hrvatski u INA-i, interesi Sanadera i njegove klike, itd. itd...

VL
Avatar juma
juma
17:27 29.06.2012.

Znaci ostaje u vladi, jer je vec rekao da bi ga samo zatvorska kazna mogla natjerati da odstupi. Za nase politicare nije bitno je si li proglasen krivim i osudjen, nego samo ides li u zatvor ili ne. Vec to da namjerava ostati na funkciji i da se tome ne protivi nitko iz njegove stranke, kao niti koalicijski partner, pa niti udruge civilnog drustva kojima je zadaca nadzirati politicare kako se ne bi dogadjale ovakve svinjarije nepojmljive u civiliziranim zemljama, dovoljno govori u kakvoj drzavi zivimo.

VL
OB
-obrisani-
17:27 29.06.2012.

. .############# . ..aaa...ribnik...opet KLONIRANJE...??...znas , da turci nakon izbora vise nisu politicki faktor u Hrvatskoj...dakle.. . ------------------------------------------------ . 29.06.2012. u 17:22h Rambo-BG je napisao/la: . ##################

VL
OB
-obrisani-
17:28 29.06.2012.

29.06.2012. u 17:18h wede 40 je napisao/la: 29.06.2012. u 17:11h zes87 je napisao/la: .06.2012. u 17:09h Idler 3 je napisao/la: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci....kad bu zletil s funkcije ??? ----------------------- kako stvari stoje, na sljedećim izborima, ne prije Do tada će te ovi kao Čačić izvući iz govana ______________________________________________________ Ovi kao Čačić su i sami u govnima, pa trebaju najprije izvući sebe. A, kako se stvari odvijaju, teško da će ova Vlada ostvariti svoj puni mandat. Ustvari, biti će im uspjeh ako izdrže godinu dana .

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.