Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci
Čačić je presudu dočekao ozbiljna lica. Sudu je rekao da prihvaća presudu te da će o eventualnim daljnjim postupcima odlučiti njegov pravni tim. Tužiteljstvo je najavilo da će se žaliti na presudu
Komentari 1010
čačić je ljevičar naravno da ostaje u vladi, oni su bezgrešni . samo hdz radi loše stvari ?jadnog li naroda koji je izabrao ovakve ljude da vladaju hrvatskom ,plaćamo cijenu nostalgije za nekim ludim vremenima u kojima je kao bilo bolje .sadašnja vlast tu nostalgiju hrani ,i prodaje maglu .kukurikavci žele vječno ili što duže vladati hrvatskom .mitskoj hrvatskoj šutnji treba dodati hrvatsku sljepoću !!!!!!!!
sada tek mol dobiva sve
Sto smo mi cudan narod,,,,po Cacicu se ovdje pljuje a dok je cedo Stanimirovic bio u Vladi nije mu se nesto prigovaralo...........Pa sad ne znam jel zbog toga sto i Cacic nije ubijo dvoje Hrvata pa da mu se gladee muda kao Stanimirovicu.........
. .. heroj a ne zločinac.... . ovce bleju i bleju, dok im oči ne ispadnu van....:-))
ako tomo dobije uvjetnu, što će ovi isti graknuti koji danas brane čačića, bute vidli
Bravo novinari. Uspjeli ste. Cacic nam je postao veci drzavni neprijatelj od Sanadera. Cacic je po reakcijama ljudi gori od Voldemorta, Saurona i Sarumana zajedno. I moci su mu vece.
Kakve veze ima uvjetna -bezuvjetna.... Sud je uocio i proglasio ga krivim,prema tome sve stoji samo do njega ,njegove savjesti i morala da podnese ostavku..... Ali kako je moral kod nas napoznanica u svim segmantima drustva a posebno izrazena kod ovakvih ,tesko li se nama pise sa njma...
. .. Politička šahovnica.. . Dan kradezvske zbunjenosti.. . .Čačić , uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci.. . ..Kako je kod vas, u sredisnjici .. jel vruće kao ovdje na mom balkonu .?? . .
Nije isto ako ti puke guma u prometu na vozilu i nabiješ se u drugo vozilo i pri tome netko strada, ili svojim propustom u prometu izazoveš prometnu nesreću u kojoj netko strada. Dakle, Čačiću su dokazali da je imao propuste, pa je na temelju toga nagrađen da je i dalje na slobodi bez obzira na smrt dvoje ljudi. Prema tome, kakva je poruka od strane suda, odnosno kakva je generalna prevencija na ostatak pupulacije. Poruka je da što god da se desi,. biti će te krivi ali dobiti će te uvjetnu osudu i na taj slučaja se mogu pozivati mnogi okrivljenici. Samo je razlika između osoba tj. osumnjičenika, jedni su političari pa im se gleda kroz prste, a ako niste poznati političar nećete moći dobiti uvjetnu kaznu već kaznu zatvora. Jer netko mora u zatvor, a u zatvor će oni koji su manje važni. Skandalozna kazna od strane mađarskog suda.
. pomoli se....baci se na oltar...reci ljudima....onaj sud nece izbjeci...!!... .znam da to obozavas.. ------------------------------------- . 29.06.2012. u 17:15h zes87 je napisao/la:
za njega kao čovjeka uvjetna znači puno - ne mora u zatvor za njega kao političara uvjetna je ista kao zatvorska - kriv je - treba odsttupiti
2012. u 17:18h wede 40 je napisao/la: 29.06.2012. u 17:11h zes87 je napisao/la: .06.2012. u 17:09h Idler 3 je napisao/la: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci....kad bu zletil s funkcije ??? ----------------------- kako stvari stoje, na sljedećim izborima, ne prije Do tada će te ovi kao Čačić izvući iz govana u koje su nas uvalili ovi ZNA SE domoljubi pa ćeš i ti za njega glasati, osim ako ti mržnja nije pamet "popila". -------------------------- volio bi da griješim - ali njušim da će za 3 godine svi ekonomski parametri biti ispod onih koje im je jaca predala, ali bumo videli
ako je sud rekao kriv si to nema nikakve veze sa presudom več stoji KRIV SI i amen
Postovani! 29.06.2012. u 17:18h wede 40 je napisao/la: * Cacic bu nekoga izvukao iz g......? Jedino sto je sigurni INA je otisla a koliko ce jos otici HEPa bumo vidjeli, To se nije isplatilo. Sto je za to Hrvatska dobila.a dobila. Slobodnog bahatog Cacica;-)))) Lijep pozdrav!
a šta bi se dogodilo da je sud rekao niste krivi ali idete u zatvor jer je dvije mrtvih šta bi onda milanović uradio
Sad i Hrvati imaju priliku osvjedočti se zašto je Madžarska dno cestovne prometne sigurnosti. Još kad se doda koloplet interesa hrvatska Vlada - madžarska Vlada, tajkuni madžarsko-hrvatski u INA-i, interesi Sanadera i njegove klike, itd. itd...
Znaci ostaje u vladi, jer je vec rekao da bi ga samo zatvorska kazna mogla natjerati da odstupi. Za nase politicare nije bitno je si li proglasen krivim i osudjen, nego samo ides li u zatvor ili ne. Vec to da namjerava ostati na funkciji i da se tome ne protivi nitko iz njegove stranke, kao niti koalicijski partner, pa niti udruge civilnog drustva kojima je zadaca nadzirati politicare kako se ne bi dogadjale ovakve svinjarije nepojmljive u civiliziranim zemljama, dovoljno govori u kakvoj drzavi zivimo.
. .############# . ..aaa...ribnik...opet KLONIRANJE...??...znas , da turci nakon izbora vise nisu politicki faktor u Hrvatskoj...dakle.. . ------------------------------------------------ . 29.06.2012. u 17:22h Rambo-BG je napisao/la: . ##################
29.06.2012. u 17:18h wede 40 je napisao/la: 29.06.2012. u 17:11h zes87 je napisao/la: .06.2012. u 17:09h Idler 3 je napisao/la: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci....kad bu zletil s funkcije ??? ----------------------- kako stvari stoje, na sljedećim izborima, ne prije Do tada će te ovi kao Čačić izvući iz govana ______________________________________________________ Ovi kao Čačić su i sami u govnima, pa trebaju najprije izvući sebe. A, kako se stvari odvijaju, teško da će ova Vlada ostvariti svoj puni mandat. Ustvari, biti će im uspjeh ako izdrže godinu dana .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
.06.2012. u 17:09h Idler 3 je napisao/la: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci....kad bu zletil s funkcije ??? ----------------------- kako stvari stoje, na sljedećim izborima, ne prije