Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
presuda čačiću
Povratak na članak

Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci

Čačić je presudu dočekao ozbiljna lica. Sudu je rekao da prihvaća presudu te da će o eventualnim daljnjim postupcima odlučiti njegov pravni tim. Tužiteljstvo je najavilo da će se žaliti na presudu

Komentari 1010

K6
klik_69
16:30 29.06.2012.

pa dobro sad nisu madjari bitni,,jel on na kraju kupio stroje koji je isao kupiti sluzbeni autom,jel pokrenuo posao,,oni su ubijeni onako usput

VL
ZE
zes87
16:31 29.06.2012.

sad na ibleru grizu nokte, mirela pala radi maila, a ovaj će ostati i nakon presude da je kriv

VL
OB
-obrisani-
16:31 29.06.2012.

Gledam gore sliku,pa se pitam hahaha,jel to on odmah nakon presude salje SMS u sabor Minacetu.... Odahni , sve je sredjeno...

VL
OB
-obrisani-
16:31 29.06.2012.

Da Cacic i Milanovic imaju obraza nebi ni usao u vladu u takvoj situaciji. No kad su komunjare imale obraza i postenja jer da jesu odrekli bi se Partije njenih zlocina i zlocinaca i ispricali se Hrvatskom Narodu za zla iste.

VL
OB
-obrisani-
16:32 29.06.2012.

ribnik, : Pazi na Policiju, dignut ce STOP portircici, usput poz !!

VL
OB
-obrisani-
16:32 29.06.2012.

Čačić je hrvatski ministar i heroj domovinskog rata sa prve linije bojisnice (u Varazdinu kada je trebalo pucati na osamnaestogodisnje regrute :)) tako da nije lijepo da ga pojedinci ovdje pljuju.

VL
K6
klik_69
16:32 29.06.2012.

tako nam presuda sugerira,oni nisu morali bit tu kad je PRVI prolazio ,išao čovjek službeninm autom da pokrene biznis za sebe,,postavlja se pitanje kako se otvorio zračni jastuk na suvozačkom mjestu ..ko je suvozač

VL
OB
-obrisani-
16:33 29.06.2012.

Tko je ono pozadi Cacica CEDO Cedomir Prodanovic..........bas si prodan !!

VL
ZE
zes87
16:34 29.06.2012.

naravno da sa sudskim procesom za vratom ne bi ni ulazio u vladu, gori su oni od hdz-a, pa neka govore da nisu

VL
ST
Stipee
16:37 29.06.2012.

Ostavka !!! Obični smrtnik da bi radio ka portir mora proći brdo provjera, potvrda o nekažnjavanju itd, a mi sad imamo Prvog potpresejednika vlade osuđenog za smrt dvoje ljudi to nema ni u Bangladešu. Poruka građanima ebeš zakone..........

VL
TU
turbolet
16:37 29.06.2012.

Ovo je komedija............crna

VL
OB
-obrisani-
16:39 29.06.2012.

ribnik, hvala, ali onaj portircic (celavi Karlovcanin uvozi nove metode, neznam odkuda mu to? Dobar miliconer!!

VL
ZE
zes87
16:39 29.06.2012.

što se tiče presude, on može pjevati, zbilja je lišo prošao međutim, i po ovoj presudi je kriv, dakle što radi u vladi, zoki se već trebao oglasiti sa zahtjevom za ostavku

VL
KO
koni
16:40 29.06.2012.

29.06.2012. u 16:31h zes87 je napisao/la: Ne želim ti popovati o pravu , jer nisam pravnica, ali čini mi se da je presudna razlika između: je li nešto namjerno ili nenamjerno učinjeno. Kalmeta, Sanader, Čobanković, Milinović i ostali planski suu i namjerno muljali i krali , a kod prometne nesreće nema namjere. Ili misliš da je Čačić namjerno išao na auto ove madžarske obitelji, s ciljem da ubije?

VL
OB
-obrisani-
16:40 29.06.2012.

Sta ce sutra pisati ev.mrdiji...............sigurno ce reci da je 0-lanovic zbog toga dolazio u Strasbourg i Bruxelles;;;!!!

VL
Avatar prof.baltazar
prof.baltazar
16:40 29.06.2012.

Ako je bilo kakvih dvojbi oko prodaje INA-e Mađarima s današnjim danom više nemamo što se pitati...INA je od danas u potpunosti u rukama Mađara.

VL
OB
-obrisani-
16:41 29.06.2012.

. pozdrav tuki. i turcinu koji se i danas gura u Hrvate...

VL
ĆA
ćaćaća
18:07 29.06.2012.

nakon ovakve presude za ubojstvo čačiću.. sanadera odmah treba osloboditi svih optužbi:)))

VL
OB
-obrisani-
17:01 29.06.2012.

Mozda ce CACIC sad na godisnji odmor, ali molim Vas da mu pronadjete navigatora JAHTE LUTALICA u protivnom ce zavrsiti kao i njegov prijatelj !!

VL
KV
kvakva
16:41 29.06.2012.

Niste krivi sve dok niste sudski pravomoćno krivi. A i kada jeste krivi, niste krivi jer ste nekoga ubili "moralno neutralno". Zar ne, kako to liči na opću vladavinu Hrvatskom od 1991. do danas. Čitava je hrvatska moralno neutralno - ubijena: a haški krivci, s ogromnim zatvorskim pravomoćnim kaznama, te kazne imaju jer su - branili Hrvatsku. Pravda, i inače fluidna, nije samo u Hrvatskoj pobijedila na izborima, brojne partije i šefovi država narodima prodaju maglu pravde. I sve je to moralno neutralno. A kako Boga nema (citat po šefu Države i šefu Vlade), svaki je zločin dopustiv i nije zločin (Dostojevski). I sam gosp. Milanović, dakle, po definiciji (baš svojoj) "etički je neutralan"...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.