Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci
Čačić je presudu dočekao ozbiljna lica. Sudu je rekao da prihvaća presudu te da će o eventualnim daljnjim postupcima odlučiti njegov pravni tim. Tužiteljstvo je najavilo da će se žaliti na presudu
Komentari 1010
sad na ibleru grizu nokte, mirela pala radi maila, a ovaj će ostati i nakon presude da je kriv
Gledam gore sliku,pa se pitam hahaha,jel to on odmah nakon presude salje SMS u sabor Minacetu.... Odahni , sve je sredjeno...
Da Cacic i Milanovic imaju obraza nebi ni usao u vladu u takvoj situaciji. No kad su komunjare imale obraza i postenja jer da jesu odrekli bi se Partije njenih zlocina i zlocinaca i ispricali se Hrvatskom Narodu za zla iste.
ribnik, : Pazi na Policiju, dignut ce STOP portircici, usput poz !!
Čačić je hrvatski ministar i heroj domovinskog rata sa prve linije bojisnice (u Varazdinu kada je trebalo pucati na osamnaestogodisnje regrute :)) tako da nije lijepo da ga pojedinci ovdje pljuju.
tako nam presuda sugerira,oni nisu morali bit tu kad je PRVI prolazio ,išao čovjek službeninm autom da pokrene biznis za sebe,,postavlja se pitanje kako se otvorio zračni jastuk na suvozačkom mjestu ..ko je suvozač
Tko je ono pozadi Cacica CEDO Cedomir Prodanovic..........bas si prodan !!
naravno da sa sudskim procesom za vratom ne bi ni ulazio u vladu, gori su oni od hdz-a, pa neka govore da nisu
Ostavka !!! Obični smrtnik da bi radio ka portir mora proći brdo provjera, potvrda o nekažnjavanju itd, a mi sad imamo Prvog potpresejednika vlade osuđenog za smrt dvoje ljudi to nema ni u Bangladešu. Poruka građanima ebeš zakone..........
Ovo je komedija............crna
ribnik, hvala, ali onaj portircic (celavi Karlovcanin uvozi nove metode, neznam odkuda mu to? Dobar miliconer!!
što se tiče presude, on može pjevati, zbilja je lišo prošao međutim, i po ovoj presudi je kriv, dakle što radi u vladi, zoki se već trebao oglasiti sa zahtjevom za ostavku
29.06.2012. u 16:31h zes87 je napisao/la: Ne želim ti popovati o pravu , jer nisam pravnica, ali čini mi se da je presudna razlika između: je li nešto namjerno ili nenamjerno učinjeno. Kalmeta, Sanader, Čobanković, Milinović i ostali planski suu i namjerno muljali i krali , a kod prometne nesreće nema namjere. Ili misliš da je Čačić namjerno išao na auto ove madžarske obitelji, s ciljem da ubije?
Sta ce sutra pisati ev.mrdiji...............sigurno ce reci da je 0-lanovic zbog toga dolazio u Strasbourg i Bruxelles;;;!!!
Ako je bilo kakvih dvojbi oko prodaje INA-e Mađarima s današnjim danom više nemamo što se pitati...INA je od danas u potpunosti u rukama Mađara.
. pozdrav tuki. i turcinu koji se i danas gura u Hrvate...
nakon ovakve presude za ubojstvo čačiću.. sanadera odmah treba osloboditi svih optužbi:)))
Mozda ce CACIC sad na godisnji odmor, ali molim Vas da mu pronadjete navigatora JAHTE LUTALICA u protivnom ce zavrsiti kao i njegov prijatelj !!
Niste krivi sve dok niste sudski pravomoćno krivi. A i kada jeste krivi, niste krivi jer ste nekoga ubili "moralno neutralno". Zar ne, kako to liči na opću vladavinu Hrvatskom od 1991. do danas. Čitava je hrvatska moralno neutralno - ubijena: a haški krivci, s ogromnim zatvorskim pravomoćnim kaznama, te kazne imaju jer su - branili Hrvatsku. Pravda, i inače fluidna, nije samo u Hrvatskoj pobijedila na izborima, brojne partije i šefovi država narodima prodaju maglu pravde. I sve je to moralno neutralno. A kako Boga nema (citat po šefu Države i šefu Vlade), svaki je zločin dopustiv i nije zločin (Dostojevski). I sam gosp. Milanović, dakle, po definiciji (baš svojoj) "etički je neutralan"...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pa dobro sad nisu madjari bitni,,jel on na kraju kupio stroje koji je isao kupiti sluzbeni autom,jel pokrenuo posao,,oni su ubijeni onako usput