Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci
Čačić je presudu dočekao ozbiljna lica. Sudu je rekao da prihvaća presudu te da će o eventualnim daljnjim postupcima odlučiti njegov pravni tim. Tužiteljstvo je najavilo da će se žaliti na presudu
Komentari 1010
uostaom, ako ga ostave u vladi nakon ove presude, sve je jasno, gori su od hdz-a, čak bi i hdzeovci takvog najurili
U zemljama s demokracijom, ostavke pljušte već i pod pritiskom javnosti, prije suđenja, prije nepravomoćne presude, prije pravomoćne presude. Ostavka bi sada morala uslijediti pogotovo zato što je Čačić sam, još i prije suđenja, izjavio ( kako bi lukavo amortizirao štetu ) kako će ostavku sam dati ukoliko bude proglašen krivim. E pa, proglašen je krivim za dvoje mrtvih... A izjave premijera ispod su najniže razine i nemaju veze sa zakonom, pravdom ili demokracijom. One spadaju u ljepljivu, političku i javnu - kuhinju.
@liburnik, august i slični dajte manite se toga: to se svakome može dogoditi.... može, ali ono što se dogodilo jadnim mađarima a dogodilo se i događa zbog onih kretena u mrcinama od auta što voze minimum 160 i što svojataju lijevu traku, pa ti već s 200 metara blinkaju da se makneš, jer ko je vidio preticat kamion samo sa 130 na sat... e vidiš, jedna od takvih bahatih budaletina je i čačić a takvi nismo svi
pomozimo nesretniku s primanjem od 5000 kn idemo osnovazi zakladu,"zarađujem 5000 kn mjesečno"
molim da me članovi sdp-a i hdz-a, zaobilaze u velikom luku razgovaram isključivo sa pametnim ljudima sa moralom i poštenjem !
znači ak se suzdrži o gaženja ljudi sljedeće tri godine - onda nikom niš.
O Čačiću nemam dobro mišljenje, ali me zabrinjava Premijer. Ovo će uništiti i ono malo postojećeg morala i političke kulture, zamislite osuđenik je PRVI POTPREDSJEDNIK, da li je to normalno??? Dvije osobe su izgubile život njegovom krivicom, kraj diskusije!!!
6.2012. u 16:14h liburnik je napisao/la: @luena 1 čudi me kako ti sa tako razvijenim etičkim nazorima nisi prije progledala pa tražila ostavke ministara iz prijašnje vlade ----naprimjer Kalmete , barba Luke .....itd. a tražilo se je zar ne pa ti isti nisu davali ostavke ......ne to nisu bili skandali, ha. ----------------- varaš se ako misliš da hdzeovci ne bi najurili Kalmetu da mu se ovo dogodilo, bi
29.06.2012. u 16:16h dexter_morgan je napisao/la: @liburnik, august i slični dajte manite se toga: to se svakome može dogoditi.... ................................................... meni ne. ja furam bicikla a tutača u opće nemam.
svatko od običnih ljudi već bi davno bio u zatvoru. ponovo se dokazuje da pravo i pravda nisu isto.
liburnik da se ovo dogodilo Kalmeti, on bi sam pošao, nije on poput Čačića tip, ma što ti mislio
liburnik 14:16.... Bei mir ist ausgeprägt sinn für gerechtigkeit.... Jedno je Etik drugo pravednost ,jednakost pred zakonom....Pravednosti i jednakosti vidili smo da nema kod nas niti u Madjarskoj.... Prema tome ,Milnce se malo zhb...sa njegovom etikom...
29.06.2012. u 16:18h klik_69 je napisao/la: pomozimo nesretniku s primanjem od 5000 kn idemo osnovazi zakladu,"zarađujem 5000 kn mjesečno" ------------------------ To je vjerojatno suma koja mu ostaje na raspolaganju kada podmiri sve ostale redovite troskove. Da je sud htio znatii kolika mu je brutto placa onda bi to ustanovio i na drugi nacin, a ne bi njega pitao.
U demokratskim zemljama članovi vladajućih struktura davaju svojevoljne ostavke i za manje stvari nego ova Čačićeva. Da ima obraza i poštenja odavno bi dao ostavku.
Politicka nagodba Vi Madjari ne zatvarajte bahatog a mi necemo traziti istragu za korupciju pri prodaji INE Osobni interesi bitniji od nacionalnih Nova pravda
Taj ne bude vidjel zatvora, a onih 3 godine zabrane voznje u Madjarskoj je smijesno, trebaju mu uzeti vozacku dozvolu i odrediti dozivotnu voznju biciklom.
Troškove suđenja u iznosu od 500 000 (čega?forinti,kuna,eura?) snosi država tj.RH.Iz kojih fondova?Da li taj obrazac vrijedi i za ostale građane ako skrive nesreću negdje van granica?
29.06.2012. u 16:32h Vizionar je napisao/la: ribnik, : Pazi na Policiju, dignut ce STOP portircici, usput poz !! ____________________________________________ Pozdrav Hrvatini Vizionaru. "Policija" me natjerala da sam si napravio preko 100 email adresa, pa nema frke zbog njih.
Nepostene, lopove ni Bog ni zakon nece!!!!! Samo ih hoce Hrvatska drzava !! Kako to?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@luena 1 čudi me kako ti sa tako razvijenim etičkim nazorima nisi prije progledala pa tražila ostavke ministara iz prijašnje vlade ----naprimjer Kalmete , barba Luke .....itd. a tražilo se je zar ne pa ti isti nisu davali ostavke ......ne..ne to nisu bili skandali, ha.....