Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 165
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
presuda čačiću
Povratak na članak

Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci

Čačić je presudu dočekao ozbiljna lica. Sudu je rekao da prihvaća presudu te da će o eventualnim daljnjim postupcima odlučiti njegov pravni tim. Tužiteljstvo je najavilo da će se žaliti na presudu

Komentari 1010

LI
liburnik
16:14 29.06.2012.

@luena 1 čudi me kako ti sa tako razvijenim etičkim nazorima nisi prije progledala pa tražila ostavke ministara iz prijašnje vlade ----naprimjer Kalmete , barba Luke .....itd. a tražilo se je zar ne pa ti isti nisu davali ostavke ......ne..ne to nisu bili skandali, ha.....

VL
ZE
zes87
16:15 29.06.2012.

uostaom, ako ga ostave u vladi nakon ove presude, sve je jasno, gori su od hdz-a, čak bi i hdzeovci takvog najurili

VL
JA
javornov
16:16 29.06.2012.

U zemljama s demokracijom, ostavke pljušte već i pod pritiskom javnosti, prije suđenja, prije nepravomoćne presude, prije pravomoćne presude. Ostavka bi sada morala uslijediti pogotovo zato što je Čačić sam, još i prije suđenja, izjavio ( kako bi lukavo amortizirao štetu ) kako će ostavku sam dati ukoliko bude proglašen krivim. E pa, proglašen je krivim za dvoje mrtvih... A izjave premijera ispod su najniže razine i nemaju veze sa zakonom, pravdom ili demokracijom. One spadaju u ljepljivu, političku i javnu - kuhinju.

VL
DM
dexter_morgan
16:16 29.06.2012.

@liburnik, august i slični dajte manite se toga: to se svakome može dogoditi.... može, ali ono što se dogodilo jadnim mađarima a dogodilo se i događa zbog onih kretena u mrcinama od auta što voze minimum 160 i što svojataju lijevu traku, pa ti već s 200 metara blinkaju da se makneš, jer ko je vidio preticat kamion samo sa 130 na sat... e vidiš, jedna od takvih bahatih budaletina je i čačić a takvi nismo svi

VL
K6
klik_69
16:18 29.06.2012.

pomozimo nesretniku s primanjem od 5000 kn idemo osnovazi zakladu,"zarađujem 5000 kn mjesečno"

VL
OB
-obrisani-
16:20 29.06.2012.

molim da me članovi sdp-a i hdz-a, zaobilaze u velikom luku razgovaram isključivo sa pametnim ljudima sa moralom i poštenjem !

VL
OB
-obrisani-
16:20 29.06.2012.

znači ak se suzdrži o gaženja ljudi sljedeće tri godine - onda nikom niš.

VL
TV
tiha voda
16:20 29.06.2012.

O Čačiću nemam dobro mišljenje, ali me zabrinjava Premijer. Ovo će uništiti i ono malo postojećeg morala i političke kulture, zamislite osuđenik je PRVI POTPREDSJEDNIK, da li je to normalno??? Dvije osobe su izgubile život njegovom krivicom, kraj diskusije!!!

VL
ZE
zes87
16:21 29.06.2012.

6.2012. u 16:14h liburnik je napisao/la: @luena 1 čudi me kako ti sa tako razvijenim etičkim nazorima nisi prije progledala pa tražila ostavke ministara iz prijašnje vlade ----naprimjer Kalmete , barba Luke .....itd. a tražilo se je zar ne pa ti isti nisu davali ostavke ......ne to nisu bili skandali, ha. ----------------- varaš se ako misliš da hdzeovci ne bi najurili Kalmetu da mu se ovo dogodilo, bi

VL
OB
-obrisani-
16:22 29.06.2012.

29.06.2012. u 16:16h dexter_morgan je napisao/la: @liburnik, august i slični dajte manite se toga: to se svakome može dogoditi.... ................................................... meni ne. ja furam bicikla a tutača u opće nemam.

VL
KW
kwon77
16:23 29.06.2012.

svatko od običnih ljudi već bi davno bio u zatvoru. ponovo se dokazuje da pravo i pravda nisu isto.

VL
ZE
zes87
16:24 29.06.2012.

liburnik da se ovo dogodilo Kalmeti, on bi sam pošao, nije on poput Čačića tip, ma što ti mislio

VL
OB
-obrisani-
16:25 29.06.2012.

liburnik 14:16.... Bei mir ist ausgeprägt sinn für gerechtigkeit.... Jedno je Etik drugo pravednost ,jednakost pred zakonom....Pravednosti i jednakosti vidili smo da nema kod nas niti u Madjarskoj.... Prema tome ,Milnce se malo zhb...sa njegovom etikom...

VL
OB
-obrisani-
16:25 29.06.2012.

29.06.2012. u 16:18h klik_69 je napisao/la: pomozimo nesretniku s primanjem od 5000 kn idemo osnovazi zakladu,"zarađujem 5000 kn mjesečno" ------------------------ To je vjerojatno suma koja mu ostaje na raspolaganju kada podmiri sve ostale redovite troskove. Da je sud htio znatii kolika mu je brutto placa onda bi to ustanovio i na drugi nacin, a ne bi njega pitao.

VL
OB
-obrisani-
16:26 29.06.2012.

U demokratskim zemljama članovi vladajućih struktura davaju svojevoljne ostavke i za manje stvari nego ova Čačićeva. Da ima obraza i poštenja odavno bi dao ostavku.

VL
OB
-obrisani-
16:28 29.06.2012.

Politicka nagodba Vi Madjari ne zatvarajte bahatog a mi necemo traziti istragu za korupciju pri prodaji INE Osobni interesi bitniji od nacionalnih Nova pravda

VL
ZZ
Zagreb Zagreb
16:29 29.06.2012.

Taj ne bude vidjel zatvora, a onih 3 godine zabrane voznje u Madjarskoj je smijesno, trebaju mu uzeti vozacku dozvolu i odrediti dozivotnu voznju biciklom.

VL
CV
cvijece
16:29 29.06.2012.

Troškove suđenja u iznosu od 500 000 (čega?forinti,kuna,eura?) snosi država tj.RH.Iz kojih fondova?Da li taj obrazac vrijedi i za ostale građane ako skrive nesreću negdje van granica?

VL
OB
-obrisani-
16:36 29.06.2012.

29.06.2012. u 16:32h Vizionar je napisao/la: ribnik, : Pazi na Policiju, dignut ce STOP portircici, usput poz !! ____________________________________________ Pozdrav Hrvatini Vizionaru. "Policija" me natjerala da sam si napravio preko 100 email adresa, pa nema frke zbog njih.

VL
OB
-obrisani-
16:30 29.06.2012.

Nepostene, lopove ni Bog ni zakon nece!!!!! Samo ih hoce Hrvatska drzava !! Kako to?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.