Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci
Čačić je presudu dočekao ozbiljna lica. Sudu je rekao da prihvaća presudu te da će o eventualnim daljnjim postupcima odlučiti njegov pravni tim. Tužiteljstvo je najavilo da će se žaliti na presudu
Komentari 1010
komesarska i komunistička djeca ne mogu biti kriva niti ako su pobili 700 000 ljudi bez suđenja
SRAMOTA !
29.06.2012. u 15:59h liburnik da, ali oni ne predstavljaju državu u svijetu, a niti mogu !
liburnik čačić je sudski proglašen krivim da je prouzročio nesreću u kojoj je poginulo dvoje ljudi zar to nije za ostavku sa političke dužnosti
Cini mi se da je vrijeme kusnje od tri godine prekratko, a i besmisleno. U tom periodu lik nece ni sjedati u vlastiti auto posto ima na raspolaganju i vozilo i vozaca 24 sata na dan. Znaci ne moze ni biti doveden u iskusenje da pritisne po gasu pa da objektivno, na osnovu njegovog ponasanja u prometu, procijenimo da li je izvukao nekakvu pouku, ili ne.
Postovani! Nepravomoćno: Čačić kriv, uvjetno osuđen na godinu i 10 mjeseci * Hrvatska je cudna neka dezava. Hrvatska nije bila taoc zbog Generala koji su ju oslobodili ali je zato taoc zbog Cacica. Znaci da Hrvatska bez Ccacica ne moze;-)))))))))))) Svi su zamjenjivi samo je Cacic nezamjenjiv;-)))))) Lijep pozdrav!
U Njemackoj je prije 4-5 godina jedan Njemacki politicar na skijaskoj pisti skrivio smrt jedne zene.... Podnio je ostavku sa ministarskog mjesta ,danas uopce vise nije u politici i dan danas se osjeca krivim za njezinu smrt .... Pitajte Caciccic ,a koliko znam iz novina i sam je rekao da se ne osjeca krivim.... Ma da krivi su K.sto se moraju kretat ispred njega i bas onda kad je on u Madjarskoj...
Nerazumijem ove navijačke diskusije, potsjećaju na partizanski "juriš". Dragi ljudi mađarski sud je osudio gospodina Čačića da je KRIV, to je nepravomoćna presuda, ali je KRIV. Osobno vjerujem da će tužilac uložiti žalbu i tražiti veću presudu što će na kraju i dobiti. Meni nije jasno kako netko koji je toliko zauzet drugim problemime (Čačić) može dobro i korektno vršiti dužnost Prvog potpredsjednika Vlade, oprostite dan ima sam 24 sata.
29.06.2012. u 16:02h EYAKULARNA LOBOTOMIJA je napisao/la: 29.06.2012. u 15:59h liburnik da, ali oni ne predstavljaju državu u svijetu, a niti mogu ! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tehnički gledano, dokle god Čačić i gospođa Liptak imaju mogućnosti da se žale na današnju presududu ----ova presuda je nepravomoćna i tehnički gledano jedna i druga strana su sudionici pravnog procesa što im ne priječi obavljanju njihovih poslova, zar ne.
mi ovdje raspravljamo o tome treba li ostavku iz vlade podnijeti čovjek koji je sudski proglašen krivim za nesreću u kojoj je poginulo dvoje ljudi pa naravno da treba, što je tu nejasno
29.06.2012. u 15:58h EYAKULARNA LOBOTOMIJA je napisao/la: komunizam je proizveo ovakve likove...svi odreda ljudski šljam ! --------------------------------------------------------------------------------------------- Prvo: Kad si ti dozivio komunizam? Komunizam je utopija. Ja ga dozivio jos nisam. Drugo: Zasto trpas ljude iz SFRJ u isti kos? Radimir Cacic: Godine 1985. osuđen je zbog "rušenja samoupravnog sistema SFRJ" u prvostupanjskoj i drugostupanjskoj instanciji, no po zahtjevu za zaštitu zakonitosti oslobođen odlukom Vrhovnog suda Hrvatske. Na izborima 1990. godine kao nezavisni kandidat u Koaliciji Narodnog sporazuma Čačić ima najveći postotak glasova za oporbenog kandidata u Hrvatskoj, a iste je godine ukazom predsjednika Republike, imenovan u Ustavnu komisiju za izradu prijedloga novog Ustava Republike Hrvatske Da se razumijemo. Misljenja sam da Cacic nakon nesrece nije ni trebao u vladu i nadam se da ce sad sam odstupiti.
a joj pa kako ce platiti 57 000 kn troškove a znamo da ima primanja 5 000 kn mjesečno ,predlažem osnivanje zaklade za pomoć PRVOM predlažem da se zaklada zove "madajri u magli",,ili put službenim autom za privatne poslove,,mozda "primanjaa su mi 5000 kn" ,,dajte ideju ,,da pokrenemo zakladu
Dajte pustite liburnika, njegov Nono je bio koljač po Istri i punio jame nemoćnim Talijanima.
14 mjeseci UVJETNO za ubojstvo dvije osobe... 3 mjeseca ZATVORA hrvatskom navijaču za napad na službenu osobu u Poljskoj... 4 godine ZATVORA hrvatskom navijaču bez dokaza
Kako god okrenuli, ministar Čačić je (za sada, nepravomoćno, dakle privremeno), kriv. Dakle, njegov najveći obožavatelj, premijer Milanović sada ima dokazanog (barem privremeno) dvostrukog ubojicu u Vladi. Premijeru Milanoviću savjest je čista: on je, zbog ljubavi spram Čačića, razvio teoriju "moralno neutralnih ubojstava". Hadezenjarsko kadroviranje, kao najmarkantnija označnica rada novovladajućih, dakle, svoju podlogu ima ili u velikoj ljubavi ili u prevelikim interesima. A državni poslovi? Tko bi se time zamarao...
Postovani! 29.06.2012. u 16:09h zes87 je napisao/la: mi ovdje raspravljamo o tome treba li ostavku iz vlade podnijeti čovjek koji je sudski proglašen krivim za nesreću u kojoj je poginulo dvoje ljudi pa naravno da treba, što je tu nejasnono * Da je Hrvatska pravna drzava doticni nebi ni bio u Vladi. U Hrvatskoj je puno toga nejasno, a najzalosnije je da je puno toga i Premijeru i Predsjedniku nejasno, a jedan i drugi su"pravnici" Lijep pozdrav!
Nismo samo mi banana država...izgleda da je i Mađarska!!!! Nevjerovatno je da UBOJICA 2 ljudi dobije uvjetnu kaznu!!!!!! Ako je to Europska stečevina jadna nam majka s takvim političarima i pravosuđem!!!!
"EYAKULARNA LOBOTOMIJA" Na cemu si danas,nesto si preostar za obicnog hasisara........
29.06.2012. u 16:10h Oger cijeli svijet se odrekao komunizma i po eu rezoluciji 1481/2006 ga prozvao zločinačkom tvorevinom...treba više? imam 47 godina i doživio sam ga prije emigriranja cijele obitelji u USA, tako što smo imali pretrese u 3 ujutroro i zavirivanje čak u dječje gačice !....moje
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
29.06.2012. u 15:58h omer je napisao/la: Često se pitam ko su ti ljudi koji se vesele tuđoj tragediji?,- -Ne mogogu nikako razumjeti njihovu psihu, vjerojatno su bolesni i bilo bi im dobro pomoći dok nije kasno., a ako nisu bolesni onda želim i njima još veće zlo i tragediju pa da vide kako je to kad se drugi vesele njihovom zlu. Drugo uzalud im veselje i slavlje Čači neće i minute provesti u zatvoru, sve će se to srediti. ----------------- ti se očito veseliš tragediji katarine liptak, jesi se zapitao kako je njoj danas, ha