Koliko bi pripadnika srpske vojske i JNA bilo uhićeno ako bismo primijenili model iz BiH?
"Predložit ću Vladi da Hrvatska pokrije trošak obrane onim uhićenim osobama koje nemaju mogućnost osigurati si odvjetnika", rekao je ministar Medved u intervjuu za večerašnji Dnevnik HRT-a.
Komentari 104
medvede mi nemamo od cega placati,placajte vi koji imate
umjesto da se svi skupa bavimo detaljima zločina za koje su optuženi, kod nas je glavno pitanje otkud bosancima dokumenti koji ih optužuju.... nitko ovdje ne govori o zločinima koji jesu počinjeni. bedastoće tipa da se u obrambenom ratu nene mogu počinit zločini ne bi smio nitko od javnih osoba iznositi, jer stvaraju jednu opasnu atmosferu. hv je po sporazumu sa dijelom bih djelovala po bosni. na štetu treće strane u zemlji. što bi bilo da je službena srbija imala takav sporazum sa rs? kolko prazne slame se tu mlati, to je već količina za izvoz, umjesto uvoza kojeg imamo. dal se itko od tih velikih branitelja i političara zapitao zašto se ove ljude privelo, zbog čega su optuženi?
a šatori ministre, gdje su šatori i šatoraši??? oni nedostaju u toj priči...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Evo podataka: srba za uhićenje 165.000, hrvata za uhićenje 140.000, muskimana 130.000. Sve uhitit i da idemo dalje.