Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi
Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti
Komentari 695
kokokokokodaaaaa, kokkokodaaaaa, kokkokodaaaaaaaaaaa!!!! dolje banda lopovska!!!
Još se nije pojavio niti jedan dežurni KRADEZEOVAC na portalu. Izleda da stvarno pripremaju buniku i spremaju se za obmanjivanje
\"moglo bi se ove godine\" ,vrlo optimistična izjava ali gramatički /ili u stvarnosti/ irealna ,što znači da se to neće dogoditi.da bi se dogodilo trebalo bi.....i tako u nedogled, spinamo sa obećanjima ili govorimo neistinu.
Evo sveznalica100 me demantirao. Danas će prodavati maglu da smo neradnici. On sigurno ne pamti kad se u ovoj državi radilo i gradilo. On zna samo za 20 godina pljačke pod KRADEZEOM.
Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi - veli jaca i osta živa. Koja glupaća - to je kaj da ja velim - ove godine bu 150000 mrtvaca oživelo, ali ne velim kak. Fuuuuj korumpirana glupaća - - hajd admin briši!
Ha, ha, još jedni obećanje, još jedna parola... Ako pogledamo uspješnost dosadašnjih programa, bit ćemo sretni ako se po ovom programu zaposli 150 ljudi. Naravno, u isto vrijeme možemo očekivati novih 50.000 nezaposlenih...
može ih aktivirati da rade,ali hoće li ih platiti...
Hipotetski:Ako država smanji obveze poslodavaca za 50%, većina poslodavaca koji imaju djelatnika \"na crno\" će ih prijaviti (morat će, ako će se sustavom kontrole voditi računa i kažnjavati neodgovorne), što će automatski smanjiti izdatke države za socijalna davanja, a povećati proizvodnju(bilo čega), što u konačnici donosi državi veća sredstva, a smanjuje nezaoslenost. . Ekonomisti, griješim li??? . Ja mislim da ne griješim, ali u tom slučaju ŠTA RADE SVI SILNI EKONOMSKI STRUČNJACI U VLADI I OKO NJE????????????????
Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi ....na zavodu za zaposljavanje
za sveznalica100 ti si znači danas dežurni komentator KRADEZEA. Vjerojatno ih još nekoliko u pričuvi čeka
l@d@, ja ne kažem da su svi nezaposleni neradnici, već samo da silom prilika ima i onih koji rade ali dobivaju naknadu kao nezaposleni jer nisu prijavljeni. . A da je u Hrvatskoj na popriličnoj važnosti tzv.\"kult nerada\", jasno govore sve moguće prijevare i malverzacije o kojima čitamo iz dana u dan,a obzirom da se patim s vlastitim poduzećem jer ne mogu plaćati još djelatika, a trebali bi mi, znam o čemu pričam, jer povremeno za neke teže poslove trebam radnike-šta mislite nalazim li ih lako??
Izgleda da se danas loše izražavam kada ste me uspjeli pridružiti HDZ OVCAMA,ili Vi možda ne znate čitati.
za sveznalica100 da ti imaš vlastito poduzeće ne bi visio na portalu. Ja sam vidiš u mirovini, pa mi je ovo najjeftinija zanimacija
Autori dodaju kako su njemački istražitelji započeli istragu zbog čega je BayernLB kupio gubitašku Hypo Alpe Adria banku. Podsjećaju kako Koruški parlament provodi istragu oko 8 milijardi eura vrijednih sumnjivin nenaplaćenih kredita u 12 zemalja, od čega na Hrvatsku otpada 100 milijuna eura. \"Austrijska komisija otkrila je kako su austrijski i hrvatski političari sudjelovali u kupovini oružja za Hrvatsku na početku 1990-ih od čega su zaradili 2 milijarde eura koje su sakrili na tajne račune u Hypo banku. Taj novac kasnije je opran u Hrvatskoj kroz kredite Hypo banke. Vojni istražitelji u Beču posjeduju dokumente iz 2001. godine koji identificiraju pokojnog Franju Tuđmana, bivšeg generala Vladimira Zagorca i još 10 drugih hrvatskih političara kao ključne osobe u toj ogromnoj korupcijskoj shemi\", dodaju autori.
Ja NA ŽALOST imam vlastito poduzeće i samo ja znam kako mi je kada mi ovakva vlast kroji zakone (a o stvarnim prilikama nemaju blagog pojma).
Cini mi se da sam negdje procitao da ovu bjeloglavu zovu,,jaca lazljivica,,.Ako sam pogrijesio duboko se izvinjavam.
\"Tako bi se najveći dio, 450 milijuna, iskoristilo za javne radove na ratom oštećenim stambenim objektima\" ___ bas me zanima koji su to objekti, valjda je to dio koalicijskog sporazuma sa cetnicima
radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi ? Ova izjava ide uz bok onima o 2997 EU ulazku i sudovanju oko granice izključivo na Haaškom sudu..Biče ponovo smijanja i novih viceva o Hrvatima kod nas u Sloveniji..150.000, pa zašto Jadranka nije rekla 300.000 da domoljubno hendikepiranima jo više podigne posramljeni dišpet..
MA bre trazim da vidim ima li l@d@ šipu sade ovde?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije problem u radnim dozvolama za strance, već u našoj želji za neradom (nitko ne želi zaprljati ruke ili ne daj Bože raditi nešto teže od pomoćnika ministra). . Pokušajte dati oglas da tražite radnika za neki fizički posao, pa ćete se uvjeriti. . A na kraju krajeva, zašto bi netko od nas nešto i radio, kada će nam vladajući pokrasti i to što zaradimo .Svi oni sasvim lijepo žive, a ne rade ništa, nisu obrazovaniji i pametniji već samo spretniji ili imaju neke \"barbe\" koji im pomažu da se domognu informacija i blagostanja. . A mi, obični, bez \"barbi\", a tko nas j.. Sami smo si krivi.