Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PLAN ZAPOŠLJAVANJA
Povratak na članak

Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi

Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti

Komentari 695

SV
sveznalica100
15:50 03.02.2011.

Nije problem u radnim dozvolama za strance, već u našoj želji za neradom (nitko ne želi zaprljati ruke ili ne daj Bože raditi nešto teže od pomoćnika ministra). . Pokušajte dati oglas da tražite radnika za neki fizički posao, pa ćete se uvjeriti. . A na kraju krajeva, zašto bi netko od nas nešto i radio, kada će nam vladajući pokrasti i to što zaradimo .Svi oni sasvim lijepo žive, a ne rade ništa, nisu obrazovaniji i pametniji već samo spretniji ili imaju neke \"barbe\" koji im pomažu da se domognu informacija i blagostanja. . A mi, obični, bez \"barbi\", a tko nas j.. Sami smo si krivi.

VL
OB
-obrisani-
15:50 03.02.2011.

kokokokokodaaaaa, kokkokodaaaaa, kokkokodaaaaaaaaaaa!!!! dolje banda lopovska!!!

VL
LD
l@d@
15:50 03.02.2011.

Još se nije pojavio niti jedan dežurni KRADEZEOVAC na portalu. Izleda da stvarno pripremaju buniku i spremaju se za obmanjivanje

VL
BE
ben12
15:51 03.02.2011.

\"moglo bi se ove godine\" ,vrlo optimistična izjava ali gramatički /ili u stvarnosti/ irealna ,što znači da se to neće dogoditi.da bi se dogodilo trebalo bi.....i tako u nedogled, spinamo sa obećanjima ili govorimo neistinu.

VL
LD
l@d@
15:53 03.02.2011.

Evo sveznalica100 me demantirao. Danas će prodavati maglu da smo neradnici. On sigurno ne pamti kad se u ovoj državi radilo i gradilo. On zna samo za 20 godina pljačke pod KRADEZEOM.

VL
LU
Lujo123
15:53 03.02.2011.

Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi - veli jaca i osta živa. Koja glupaća - to je kaj da ja velim - ove godine bu 150000 mrtvaca oživelo, ali ne velim kak. Fuuuuj korumpirana glupaća - - hajd admin briši!

VL
ST
stefj
15:55 03.02.2011.

Ha, ha, još jedni obećanje, još jedna parola... Ako pogledamo uspješnost dosadašnjih programa, bit ćemo sretni ako se po ovom programu zaposli 150 ljudi. Naravno, u isto vrijeme možemo očekivati novih 50.000 nezaposlenih...

VL
PR
propalismoFranjoskroz
15:57 03.02.2011.

može ih aktivirati da rade,ali hoće li ih platiti...

VL
SV
sveznalica100
15:57 03.02.2011.

Hipotetski:Ako država smanji obveze poslodavaca za 50%, većina poslodavaca koji imaju djelatnika \"na crno\" će ih prijaviti (morat će, ako će se sustavom kontrole voditi računa i kažnjavati neodgovorne), što će automatski smanjiti izdatke države za socijalna davanja, a povećati proizvodnju(bilo čega), što u konačnici donosi državi veća sredstva, a smanjuje nezaoslenost. . Ekonomisti, griješim li??? . Ja mislim da ne griješim, ali u tom slučaju ŠTA RADE SVI SILNI EKONOMSKI STRUČNJACI U VLADI I OKO NJE????????????????

VL
OB
-obrisani-
16:01 03.02.2011.

Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi ....na zavodu za zaposljavanje

VL
LD
l@d@
16:02 03.02.2011.

za sveznalica100 ti si znači danas dežurni komentator KRADEZEA. Vjerojatno ih još nekoliko u pričuvi čeka

VL
SV
sveznalica100
16:03 03.02.2011.

l@d@, ja ne kažem da su svi nezaposleni neradnici, već samo da silom prilika ima i onih koji rade ali dobivaju naknadu kao nezaposleni jer nisu prijavljeni. . A da je u Hrvatskoj na popriličnoj važnosti tzv.\"kult nerada\", jasno govore sve moguće prijevare i malverzacije o kojima čitamo iz dana u dan,a obzirom da se patim s vlastitim poduzećem jer ne mogu plaćati još djelatika, a trebali bi mi, znam o čemu pričam, jer povremeno za neke teže poslove trebam radnike-šta mislite nalazim li ih lako??

VL
SV
sveznalica100
16:05 03.02.2011.

Izgleda da se danas loše izražavam kada ste me uspjeli pridružiti HDZ OVCAMA,ili Vi možda ne znate čitati.

VL
LD
l@d@
16:05 03.02.2011.

za sveznalica100 da ti imaš vlastito poduzeće ne bi visio na portalu. Ja sam vidiš u mirovini, pa mi je ovo najjeftinija zanimacija

VL
VI
vidimškoj
16:08 03.02.2011.

Autori dodaju kako su njemački istražitelji započeli istragu zbog čega je BayernLB kupio gubitašku Hypo Alpe Adria banku. Podsjećaju kako Koruški parlament provodi istragu oko 8 milijardi eura vrijednih sumnjivin nenaplaćenih kredita u 12 zemalja, od čega na Hrvatsku otpada 100 milijuna eura. \"Austrijska komisija otkrila je kako su austrijski i hrvatski političari sudjelovali u kupovini oružja za Hrvatsku na početku 1990-ih od čega su zaradili 2 milijarde eura koje su sakrili na tajne račune u Hypo banku. Taj novac kasnije je opran u Hrvatskoj kroz kredite Hypo banke. Vojni istražitelji u Beču posjeduju dokumente iz 2001. godine koji identificiraju pokojnog Franju Tuđmana, bivšeg generala Vladimira Zagorca i još 10 drugih hrvatskih političara kao ključne osobe u toj ogromnoj korupcijskoj shemi\", dodaju autori.

VL
SV
sveznalica100
16:09 03.02.2011.

Ja NA ŽALOST imam vlastito poduzeće i samo ja znam kako mi je kada mi ovakva vlast kroji zakone (a o stvarnim prilikama nemaju blagog pojma).

VL
ST
stevica
16:10 03.02.2011.

Cini mi se da sam negdje procitao da ovu bjeloglavu zovu,,jaca lazljivica,,.Ako sam pogrijesio duboko se izvinjavam.

VL
Avatar Jiba.Jibi.Gjize.Jep
Jiba.Jibi.Gjize.Jep
16:11 03.02.2011.

\"Tako bi se najveći dio, 450 milijuna, iskoristilo za javne radove na ratom oštećenim stambenim objektima\" ___ bas me zanima koji su to objekti, valjda je to dio koalicijskog sporazuma sa cetnicima

VL
OB
-obrisani-
16:13 03.02.2011.

radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi ? Ova izjava ide uz bok onima o 2997 EU ulazku i sudovanju oko granice izključivo na Haaškom sudu..Biče ponovo smijanja i novih viceva o Hrvatima kod nas u Sloveniji..150.000, pa zašto Jadranka nije rekla 300.000 da domoljubno hendikepiranima jo više podigne posramljeni dišpet..

VL
Avatar jovanhovan
jovanhovan
16:09 03.02.2011.

MA bre trazim da vidim ima li l@d@ šipu sade ovde?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 35 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.