Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PLAN ZAPOŠLJAVANJA
Povratak na članak

Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi

Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti

Komentari 695

PA
patuljčica..
12:20 04.02.2011.

flače Zatim službenicima zaposlenim u inspekcijskom nadzoru. Odu od poduzetnika u 1,30 kući a tvrde da su još uvijek u nadzoru.

VL
UN
unbekant
15:20 04.02.2011.

znaci sledece godine jos 150-tisuca radno aktiviranih,na ovih 350-tisuca,vec aktiviranih,i koji samo cekaju radna mjesta,ovce,ovce ici cuvati,a zar mi u Hrvtaskoj imamo uopce 350 tisuca ovaca????

VL
OB
-obrisani-
15:36 04.02.2011.

@ monatmai \"zar mi u Hrvtaskoj imamo uopce 350 tisuca ovaca?\" --- Kada oduzmeš fantomskih pola milijuna glasača, to je negdje broj ljudi koji su glasali za HDZ.

VL
SV
sveznalica100
16:06 03.02.2011.

S koliko si godina otišao u mirovinu?

VL
SV
sveznalica100
16:33 03.02.2011.

Ali, vrlo je bitno da ne izgubimo smisao za humor na vlastiti račun.

VL
SV
sveznalica100
16:47 03.02.2011.

acmilano, oni ti skupa sjede u klupi na tečaju kod prof.Sanadera

VL
PT
ptica2
09:51 04.02.2011.

a. hebrang ja već dugo zbog istog razloga pomišljam na samoubistvo

VL
V4
Vladimir12-4
17:09 03.02.2011.

Hebrang kaze Yaci : Ja o proslosti i sadasnjosti, ti o buducnosti.

VL
Avatar bakunjin
bakunjin
18:09 03.02.2011.

buuuuuuuuuuuu egipat, egipat, egipat

VL
CB
cba
18:14 03.02.2011.

Mi čemo čuvat ovce a vi čete drpat kak da ne samo sanjaj.

VL
KU
kukumar
15:36 03.02.2011.

šta radnom akcijom pošumljavanja Velebita?

VL
PU
pusrane
17:49 03.02.2011.

Rvatine primite se posla pa počnite već jednom praviti magarčiće i psiće, Kosorka je na taj posao mislila....

VL
FI
fiberglas
15:33 03.02.2011.

Jel´ ti to šapnuo onaj hebrang?

VL
VH
vu-hr
15:35 03.02.2011.

Koji debilizam: 70 zahtjeva za radnom dozvolom odbijeno je pod izlikom da 75 000ljudi ima na zavodu koji bi to htjeli raditi! E pa gospođo Kosor, tih 75 000 đabalebaroša ne želi biti pastiri, ratari i sl. Nitko ne traži posao da bude pastir zato što to voli, nego iz nužde....sramota....

VL
DU
Deleted user
15:35 03.02.2011.

Očito HDZ-enjarama došla nova pošiljka bunike...

VL
Avatar pretorijanac
pretorijanac
15:36 03.02.2011.

KOSOR: Prema takvoj računici za stan u Vukovaru od 60 četvornih metara osoba bi ga platila 10 500 eura, odnosno 175 eura po kvadratu! Daj i meni takav poklon Jaco !!!!

VL
OB
-obrisani-
15:37 03.02.2011.

NE ZELIMO finansiranje iz EU. Nismo imali referendum, ne znamo da li gradjani Hrvatske zele pristupiti EU - i iz tog razloga NE ZELIMO nikakvu financijsku OBAVEZU-POMOC. Napravite reviziju pretvorbe i porijeklo imovine, konfiscirajte pokradeno i NIKAKVE nam pomoci nisu potrebne.

VL
JA
jamadolac
15:42 03.02.2011.

Po jacinim riječima znači da ja svoju suprugu moram istući i baciti na cestu !!! Smanjite radne dozvole na 1000 pa zaposlite naše ljude !!!

VL
OB
-obrisani-
15:42 03.02.2011.

Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi ______________________________________ Budite sigirni da će biti 150 tisuća manje radnih mjesta ,i da će biti pljačke više za 150 milijuna eura.

VL
Avatar jovanhovan
jovanhovan
16:09 03.02.2011.

MA bre trazim da vidim ima li l@d@ šipu sade ovde?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 35 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.