Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi
Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti
Komentari 695
znaci sledece godine jos 150-tisuca radno aktiviranih,na ovih 350-tisuca,vec aktiviranih,i koji samo cekaju radna mjesta,ovce,ovce ici cuvati,a zar mi u Hrvtaskoj imamo uopce 350 tisuca ovaca????
@ monatmai \"zar mi u Hrvtaskoj imamo uopce 350 tisuca ovaca?\" --- Kada oduzmeš fantomskih pola milijuna glasača, to je negdje broj ljudi koji su glasali za HDZ.
S koliko si godina otišao u mirovinu?
Ali, vrlo je bitno da ne izgubimo smisao za humor na vlastiti račun.
acmilano, oni ti skupa sjede u klupi na tečaju kod prof.Sanadera
a. hebrang ja već dugo zbog istog razloga pomišljam na samoubistvo
Hebrang kaze Yaci : Ja o proslosti i sadasnjosti, ti o buducnosti.
buuuuuuuuuuuu egipat, egipat, egipat
Mi čemo čuvat ovce a vi čete drpat kak da ne samo sanjaj.
šta radnom akcijom pošumljavanja Velebita?
Rvatine primite se posla pa počnite već jednom praviti magarčiće i psiće, Kosorka je na taj posao mislila....
Jel´ ti to šapnuo onaj hebrang?
Koji debilizam: 70 zahtjeva za radnom dozvolom odbijeno je pod izlikom da 75 000ljudi ima na zavodu koji bi to htjeli raditi! E pa gospođo Kosor, tih 75 000 đabalebaroša ne želi biti pastiri, ratari i sl. Nitko ne traži posao da bude pastir zato što to voli, nego iz nužde....sramota....
Očito HDZ-enjarama došla nova pošiljka bunike...
KOSOR: Prema takvoj računici za stan u Vukovaru od 60 četvornih metara osoba bi ga platila 10 500 eura, odnosno 175 eura po kvadratu! Daj i meni takav poklon Jaco !!!!
NE ZELIMO finansiranje iz EU. Nismo imali referendum, ne znamo da li gradjani Hrvatske zele pristupiti EU - i iz tog razloga NE ZELIMO nikakvu financijsku OBAVEZU-POMOC. Napravite reviziju pretvorbe i porijeklo imovine, konfiscirajte pokradeno i NIKAKVE nam pomoci nisu potrebne.
Po jacinim riječima znači da ja svoju suprugu moram istući i baciti na cestu !!! Smanjite radne dozvole na 1000 pa zaposlite naše ljude !!!
Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi ______________________________________ Budite sigirni da će biti 150 tisuća manje radnih mjesta ,i da će biti pljačke više za 150 milijuna eura.
MA bre trazim da vidim ima li l@d@ šipu sade ovde?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
flače Zatim službenicima zaposlenim u inspekcijskom nadzoru. Odu od poduzetnika u 1,30 kući a tvrde da su još uvijek u nadzoru.