Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi
Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti
Komentari 695
Jaca...Jahačica Apokalipse...
To je to. Čobani su si podjelili pozicije, uništili tvrtke i ljude, a sad neka pošteni građani idu čuvati ovce.
Yaca je rano pocela. Koliko jos mora izmisliti obecanja do izbora, asvako obecanje mora biti vece od predhodnog. Treba to ipak izmisliti.
Građanski neposluh?
o kakvim vi komunistima i udbašima pričate,pogledajte koja je godina.
JACO: Ja ovdje vidim da te gradjani RH-e obozavaju, na osnovu komentara. Ja da sam na tvom mjestu,odmah bi otisla u EGIPAT ili TUNIS.a u EGIPAT ili TUNIS.
bakunjin Nemoj tako, ima mrtvih i ranjenih. Ipak to ne treba u Hrvatskoj.
Vidim da je ovdje većina za revoluciju ....... mislite li da demokracija nije za nas?
Za žak i camarcom7777 Treba vam puno vremena da napravite spisak šta j KRADEZE izgradio za poslijednjih 20 godina. Obavezno navedite i 48 milijardi dolara duga.
žak Imas pravo, de Gaulle je isto imao u vladi poslije rata komuniste, kasnije su presli u opoziciju. Nadam se da ce tako i ovi u Hrvatskoj i ostati barem tako dugo u opoziciji kao ovi u Francuskoj.
Što se god dogodilo bog je na našoj strani.
03.02.2011. u 19:22h Rambo 4 je napisao/la: Ko je danas zahebo....pa nije potpiso LESAROVO pismo...nemoj da se sutra to +++++++++ 4 pisma moji danas potpisali.
Medju tih 75000 nezaposlenih moglo bi se zaposliti najmanje 15000 kao stoka a ne samo 70 pastira.
Nadam se da ce Sanader zaposliti Jacu u Austriji i nek nam se vrate za 20 godina
Poziv sa burze: Poslodavac traži vozača kamiona Poslodavac: A čuj, meni treba vozač kamiona kojega bi ti lopatom natovario zemljom ... i šta god treba po mom dvorištu... Posao: Odbijen Evidencija na burzi: Jedan nezaposlen manje, briše se.
Ovako ćemo: U ime vlade i J.Kosor obečajem ; Ako u HR do 1.11.2011 bude i jedan jedini nezaposleni građanin,,vlada J.Kosor dobrovoljno napušta vladanje Hrvatskom. Svaka i najmanja plaća biti će 7 000 kuna neto.
170619890000 A ti sa tvojom soferskom diplomom, brisi prasinu na kosorkinom autu.
A baš htjedoh pohvaliti dosjetku o Čobanković doo, i eto sad vidiš, nemam o tebi , tatamata, dobro mišljenje nakon ovoga
MA bre trazim da vidim ima li l@d@ šipu sade ovde?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako kaze JACA u VUKOVARU? \" U vladi ja vladam\" Ne vladas ti JACO nigdje,ljudi jedva cekaju da te skinu s\'q..................... koliko si im dosadila!