Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PLAN ZAPOŠLJAVANJA
Povratak na članak

Kosor: Ove godine radno će se aktivirati 150 tisuća ljudi

Namjerava se i povećati razina zapošljivosti i participacija starijih osoba, kao i mladih te rješavanje problema dugotrajne nezaposlenosti

Komentari 695

OB
-obrisani-
17:21 03.02.2011.

Kako kaze JACA u VUKOVARU? \" U vladi ja vladam\" Ne vladas ti JACO nigdje,ljudi jedva cekaju da te skinu s\'q..................... koliko si im dosadila!

VL
OB
-obrisani-
17:35 03.02.2011.

Jaca...Jahačica Apokalipse...

VL
JU
Jurek
17:35 03.02.2011.

To je to. Čobani su si podjelili pozicije, uništili tvrtke i ljude, a sad neka pošteni građani idu čuvati ovce.

VL
V4
Vladimir12-4
17:39 03.02.2011.

Yaca je rano pocela. Koliko jos mora izmisliti obecanja do izbora, asvako obecanje mora biti vece od predhodnog. Treba to ipak izmisliti.

VL
OB
-obrisani-
17:39 03.02.2011.

Građanski neposluh?

VL
Avatar karlo5
karlo5
19:43 03.02.2011.

o kakvim vi komunistima i udbašima pričate,pogledajte koja je godina.

VL
OB
-obrisani-
18:11 03.02.2011.

JACO: Ja ovdje vidim da te gradjani RH-e obozavaju, na osnovu komentara. Ja da sam na tvom mjestu,odmah bi otisla u EGIPAT ili TUNIS.a u EGIPAT ili TUNIS.

VL
V4
Vladimir12-4
18:11 03.02.2011.

bakunjin Nemoj tako, ima mrtvih i ranjenih. Ipak to ne treba u Hrvatskoj.

VL
VI
Vidurina
18:27 03.02.2011.

Vidim da je ovdje većina za revoluciju ....... mislite li da demokracija nije za nas?

VL
LD
l@d@
19:35 03.02.2011.

Za žak i camarcom7777 Treba vam puno vremena da napravite spisak šta j KRADEZE izgradio za poslijednjih 20 godina. Obavezno navedite i 48 milijardi dolara duga.

VL
V4
Vladimir12-4
19:36 03.02.2011.

žak Imas pravo, de Gaulle je isto imao u vladi poslije rata komuniste, kasnije su presli u opoziciju. Nadam se da ce tako i ovi u Hrvatskoj i ostati barem tako dugo u opoziciji kao ovi u Francuskoj.

VL
OB
-obrisani-
19:36 03.02.2011.

Što se god dogodilo bog je na našoj strani.

VL
PO
ponekad
19:36 03.02.2011.

03.02.2011. u 19:22h Rambo 4 je napisao/la: Ko je danas zahebo....pa nije potpiso LESAROVO pismo...nemoj da se sutra to +++++++++ 4 pisma moji danas potpisali.

VL
Avatar cesare
cesare
19:43 03.02.2011.

Medju tih 75000 nezaposlenih moglo bi se zaposliti najmanje 15000 kao stoka a ne samo 70 pastira.

VL
Avatar cesare
cesare
19:50 03.02.2011.

Nadam se da ce Sanader zaposliti Jacu u Austriji i nek nam se vrate za 20 godina

VL
JU
Jurek
19:43 03.02.2011.

Poziv sa burze: Poslodavac traži vozača kamiona Poslodavac: A čuj, meni treba vozač kamiona kojega bi ti lopatom natovario zemljom ... i šta god treba po mom dvorištu... Posao: Odbijen Evidencija na burzi: Jedan nezaposlen manje, briše se.

VL
OB
-obrisani-
19:43 03.02.2011.

Ovako ćemo: U ime vlade i J.Kosor obečajem ; Ako u HR do 1.11.2011 bude i jedan jedini nezaposleni građanin,,vlada J.Kosor dobrovoljno napušta vladanje Hrvatskom. Svaka i najmanja plaća biti će 7 000 kuna neto.

VL
V4
Vladimir12-4
19:58 03.02.2011.

170619890000 A ti sa tvojom soferskom diplomom, brisi prasinu na kosorkinom autu.

VL
SV
sveznalica100
20:39 03.02.2011.

A baš htjedoh pohvaliti dosjetku o Čobanković doo, i eto sad vidiš, nemam o tebi , tatamata, dobro mišljenje nakon ovoga

VL
Avatar jovanhovan
jovanhovan
16:09 03.02.2011.

MA bre trazim da vidim ima li l@d@ šipu sade ovde?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 35 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.